bugün

paraşütle havada süzülseniz bile, havada adım atarak ineceğiniz yeri belirleyebilirsiniz.
(#3175369)

(bkz: medal of honor airborne)

"başlık başa kalmış tanım yapalım" edit'i: çeşitli bilgisayar oyunlarından tecrübe edilecek şeylerdir.
havuzun çıkış merdivenini koymazsanız girenler yüze yüze ölürler.

(bkz: the sims)
ingilizce.

cm'nin daha türkçe yamasının olmadığı zamanlarda gerçekten de gayet başarılı bir şekilde öğretmiştir bize. accept'ten tutun da, fine'a kadar onlarca kelime öğretti adeta.
Gerçek hayatta yararını henüz göremesem de; siz bütün taşları kırmaya devam edin. mutlaka birinden hak çıkacaktır. (mario)
Paintball oynamak ...
(bkz: counter strike)
maya dilinde çöpçatan atanzahap demektir.

(bkz: nancy drew)
(bkz: menajerlik oyununda başarısız olan insan)
oyunların başında harcanan zamanın boşa geçtiği anlaşılır hayatın ileriki dönemlerinde . özellikle internet üzerinden oynanan lan oyunlarda. örnek olarak wow, ultima online gibi oyunları örnek verebiliriz. bu tür oyunlara kendini kaptıran insanların yemek yemeği ,sınavlarını, derslerini kaçırdıkları görülmüştür. hatta kız arkadaşlarından ayrılanlar ,ev arkadaşlarıyla kavga edenler ,ailesiyle papaz olanlar vardır. yaş kemale erince artık çok geçtir, level kasmak için harcanan 3 4 yılın sonunda elde var sıfırdır.
hayatında yanlış giden birşeyler olduğunda save lediğin yerden tekrar başlayamazsın.
mozambik, belize vs. gibi ülkelerin futbol takımları

(bkz: football manager)
juba bir idoldür.

--spoiler--
http://www.youtube.com/wa...e-4zA&feature=related
--spoiler--
tabi ki ingilizce. *
1.en iyi savunma ataktır.
2.koreliler insan değildir.

(bkz: starcraft)
(bkz: protoss)
(bkz: rush)
silah arkadasi olunce uzerine dusen huzun.

--spoiler--

(bkz: call of duty)
(bkz: captain price)
(bkz: gaz)

olduler yav olduler lan hala inanmak istemiyorum olamaz...

--spoiler--
desert glocktan daha etkilidir.

kaleye caprazdan cekilen $utlarin %90'i gol olur.

(bkz: sensible soccer)
dostluk öğrenilebilir, neticede yeni nesil hep pc başındadir ve en ilkelinden ultima online ve ya devasa online'indan wow, insana arkadaşlık bilinci katabilir...

mi? çok mu polyana oldu? *
eskiden milli olmuş oyuncuyu (mehmet kahriman - eski trabzonsporlu futbolcu dlc-wbl-mlc-dm) milli takım kadrosundan 3 yıl gibi bir süre uzak tuttuktan sonra,milli takım kadrosundan birinin sakatlanması üzerine kadroya dahil edilmesini oyuncucun reddetmesi.akabinde oyuncuya sert çıkmanız ve o dik burnu ve sizin yüzünüzden gencecik adam (28 yaşındayken) milli takımdan emekli olmasıdır.çok pis bir şey yahu.

(bkz: football manager)
(bkz: ben bugün bunu gördüm)
zincirleme trafik kazalarına "combolu çarpmış abi" demeyi öğretti bana need for speed most wanted.
(bkz: kasmak)
zıpladıktan hemen sonra ayağınızın dibine roket sıkarsanız parçalanmak yerine 30 metre kadar zıplarsınız.
sniper * ile adamı ayağından vursan bile ölür. *

öldürmekten, vurmaktan, kırmaktan kısaca vandallıktan zevk alma.
zamanın çok değerli olduğu. gereksiz oyunlar karşısında saatler kaybedilmemesi gerektiği.
ceza yayından çektiğiniz her şut gol olur.

(bkz: fifa 2000)