bugün

çok az rastlanılan bir isim olmakla beraber, size rastlaması an itibariyle düşündürmeye itebilir. sakin olmakta fayda var. tayyib'in ömür boyu başbakan kalacağı yok, ama beğendiğin kızla bir ömür boyu yaşayabilme durumunu düşünmek gerek.

isimlere takılmayalım. hayatımıza bakalım.
badem bıyıklı olma ihtimalini doğuran durumdur.
(bkz: farkındaysan çabuk indi)
"çimdikleyin beni, kabus görüyorum" diyebileceğim durum; ama diğer nesillerin karşılabileceği bir durumdur.
kimse kusura bakmasın biraz hayvanca olacak ama yemin ederim daha bi hayvani beceririlirdi heralde. *
soyadı gülek ise sıkıntı yaratmayacak durumdur. eski bakandır emekli milletvekili ve bakan maaşı ile gül gibi geçindirir sizi. üstelik gideri de vardır.
yengemin yengesinin adı olur ilk duyduğumda nasıl yani oldum ve onunla konuşurken hiç adını anamadım. tayyibe ne ya? nedir bu isimlere sürekli ekler koyup dişil hale getirmek? saçma.

not: beğenilen hatunu erkekten kadına almamıştır bu entry. ben kadını beğenmiştim, güzel bulmuştum yani. algı farklılığı diyelim.
muhayyo olmasından iyidir.
"muhayyo ismini evlilik programında görmüştüm"
entryleri okudukça korkunçlaşan isim olması da üzüntü verici.
kesin tanrının bi işaretidir. en yakın camiye gidip ibadete başlanmalıdır.
sedef avcı'ya benziyorsa yetmez ama evet diyebileceğim olay.
bundan bir 20 yıl sonra bir çok türk delikanlısının başına sık sık gelebilecek durumdur.
ancak bir liselinin vizyonundan yumurtlanabilecek laf öbeği.
ikinizi var ise onun adı da tayyiptir kesin bu kızın.hiç gülünmeyen fıkraların,gereksiz bilgilerin,saçma salak yemek tariflerinin bulunduğun takvim yapraklarından isim seçilerse olacağı bu olur dedirten kızdır.anasına bakarsanız o kızı beğenmemeniz gerektiğini anlayabilirsiniz.ben üzerime düşeni yaparaktan hemcinslerimi erkenden uyarıyorum.sonradan a bu kız kezban çıktı diyip buralarda ağlamayın.
sikerken dahada gaza gelerek hardcore moda geçmeye kolaylık sağlayan isimdir.
(bkz: nefessiz)
cikarmadan 5 posta minimum.
beğenilen erkeğin soyadının erdoğan olması kadar kuşkulu değildir.*
imkansızdır, tayyibe diye isim olmaz. tayyip diye de olmaz bilmiyorum, tuhaf. zaten bu başlıkta siyasi bir gönderme amacı güdüldüğü aşikar. güdülse de güdülmese de komik değil orası ayrı.
afedersiniz ama isminden dolayı çatır çatır sikilesi hatundur, çirkinse kafasına poşet falan geçirin.