bugün

evde balkon bile yok amk yeter diye bağıracak, o yüzden benim tarafımdan yapılması imkansız eylemdir.
televizyonu da balkondan atıyorsanız ekonomik sıkıntılara delalettir.
Vatanımızın içinde bulunduğu
-muhafazakarlaşma ve araplaşma,
-askerlerimizin orospu çocukları tarafından şehit edilmesi, (az kaldı bitecek o it sürüsü)
-artan taciz ve tecavüz olayları
-kadın cinayetleri ve çocuk istismarı
-hayvanlara işkence yapılması

gibi iğrençlik ve rezillikler nedeniyle yapmak istediğim şey. yapamıyorum çünkü bu saydıklarımı yapanlar değil, ben içeri alınırım "vatandaşı rahatsız etmek" suçundan(!).
çok istediğimdir. yaparsam rahatlayacağım gibi hissediyorum.
kızmaktır.
Toplumda deli olarak kabul görmüş insanlara özendiren eylem. Şimdilerde hapishanede olan ama evde olduğu zamanlar cama çıkıp "peygamberim ben kainatta gördünüz mü böyle şey yıldızlar benim için hareket ediyor" tarzı bağıran bir çocuk vardı. Ne derse hoş görülürdü kimse yadsımazdı. Onun yerinde olup ağzına geleni söylemek vardı şimdi, neyse.
Yeter isimli çocuğunuzu sokaktan eve çağırırken balkondan yüksek sesle söylenen söz.
Rahatacak eylemdir. Evet.
(bkz: 1 Katta oturmak)

Biz ne yapalim be kardeşim?
sonucu hüsran olacak eylem. öyle diyince bitmiyo hiç bişey.
utandığımdan vazgeçtiğim.
başka ülkelerin insanlarının psikolojisini bilmem de bu ülkede gaaayet normal bir davranıştır.
terlik yün mü olsun plastik mi ? diye sordurtur.
Eksiktir.

Yeter olmaz. yet heeeeeerrrr diye bağırmak gerek.
Hep istemişimdir. Yer fark etmez balkon olsun, yolun ortası olsun, başka yerler olsun.
Sanırım bu raddeye asla gelemeyeceğim.
Yapmak istediğim eylem. Üzerimde atalet var. Hiçbir şey yapmak istemiyorum. Bu da beni bunaltıyor.
bazı insanların artık daha fazla yük kaldıramadığında, dolup taştığında içindekileri atmak veya dışarı vurmak için yaptığı aktivite.
Az once pencereden sarkıp "balkon yok uleeenn" diye bağırdım. Balkon olsaydi iyiydi.
bunun bi benzerini geçen sene alt komşu apartmanda yaptı. yani balkonda değil apartmanda bağırdı. polisi çağırdım geldi, sonra noldu bilmiyorum.
Akabinde Cüneyt Arkın gibi bir dizi aksiyonla yıkarak yakarak zulmün ve Zalimin düzenini bitirmeyeceksen boşver bağırma.yetmez ama evet de mesela ☺
Alt komşum efendddiiim diye cevap verir.
Bende diyorum üst katta kavga falan mı ediyorlar.
Ve ardından koşarak aşağıya atlamak. Ama ölmeden, sadece sertçe yere çarptığını hissetmek.
başlığı görünce kafamda
canlandırdım çok güldüm ya.
bizim karşı komşumuz var adı yeter, ben gece gece yeter diye bağırsam yeterin terliğini kafama yerim herhalde.
Hava soğuk üşürsün.