bugün

entry'ler (741)

ekşi sözlük

Nerde kalmıştık?

22 aralık 2016 işidin videosunun montaj olması

ulan keşke montaj olsa ah keşke. saatlerdir montaj olmasına dair bir emare arıyorum. montaj olduğuna dair maddeler sıralayan aktroll entry lerini umutlanarak okuyorum belki bir şey yakalamışlardır diye sonra "kelime-i şahadet getirmiyorlar" ı görüp saçmaladığımı anlıyorum nasıl bir kitleden beklenti duyduğum gerçeğiyle yüzleşince.

yalnız bu aktrollerin hemen neden montaj bu trollemelerine kalkışmalarına bir anlam veremedim. ulan neden korkuyorsunuz. millet tepki verse nolacak. tepkiyi sikleyen mi var. bu iş de tıpkı diğer her şey gibi yine size yarar. terör de sizi besliyor , vahşet de, kin de, ölüm de.. insanın kanını donduran psikolojimi altüst eden bu vahşet yaşandıysa bundan da sorumlu tutulmayacak olan sizsiniz sorumlu tutulacak olan chp. terör korku , panik , yılgınlık yaratarak kitleleri iktidarda birleştiren bir unsurdan başka birşey değil ki türkiyede.

can alıcı şiir dizeleri

Senin bu ellerinde ne var bilmiyorum
Tuttukça kalabalık oluyorum .

peygamberliğini ilan edip kitap yazcaklara tavsiye

Kafaya iyice güneş vursun diye öğle vakti çöl tipi bir coğrafyada cin -tonik içerek uzunca vakit geçiriniz. Sonra zaten nereye baksanız cebraili görürsünüz ve o size yapılacak olanları söyler.

lanlı lunlu konuşan kız

Samimidir dodradır. Şaka lan olsa olsa iticidir hatta maldır.

balkona çıkıp yeteeer diye bağırmak

Akabinde Cüneyt Arkın gibi bir dizi aksiyonla yıkarak yakarak zulmün ve Zalimin düzenini bitirmeyeceksen boşver bağırma.yetmez ama evet de mesela ☺

şu an online yazarlar ne yapıyor

hamam böceği tedirginliği yaşıyorum. terliği aldım yavaşça yaklaştım , iyice konsantre oldum ama gene de yeri vurdum terlikle. kaçtı lanet böcek. mümkün değil uyuyamam o böcek evde dolaşıyorken.

kitap alıntıları

eve geldiğimde düşünmemeye çalıştım yaşadıklarımı çünkü bu gecenin hadiseleri, onlara hatıralarımda bile dokunmaktan ürkecek kadar kıymetliydiler.

sabahattin ali.

şeytanın aslında iyi olması

tanrının seni sevmediği gerçeğini düşün (bkz: fight club)

şuan uyumayan 390 yazar

sabah kaldırınlan iş var mınakoyum.

swinger çocuğu

sen nesin biliyor musun? bin babanın çocuğusun. eski nesil küfür. (bkz: iyi kötü çirkin)

ciddi ciddi maymundan geldiğine inanmak

evrim nedir , maymun nedir, abiyogenez nedir, türleşme, nedir, 3 milyar yıl nedir bunları bilmek inançla, inanmayla ilgili değildir okumakla bilmekle sorgulamakla, araştırmayla ilgilidir. insan ırkının maymundan geldiğine inanan yoktur maymun sınıfından türleştiğini somut delillerle ortaya koymuş bilimsellik vardır.dinlere inanılır. ciddi ciddi dinlere inananlar vardır. onun başlığını açabilirsin.

david lynch e düğün videosunu çektirmek

düğün videosu düşün videosuna dönüşür.

kıraç

an itibariyle sözlükta bahsi geçiyor. gürültü kirliliği olduğu yetmezmiş gibi sol framede görüntü kirliliği de yaratmakta.

bu vesileyle

bu vesileyle diye başlayan kalıplaşmış dinci siyasetci cümlesi. bu vesileyle artan istikrar, hastane, duble viski yok duble yol falan.

6 kelimelik hikaye

din, millet, hak, kutlu, istişare, noktasında...

recep tayyip erdoğan

yazıklar olsun bu ülkenin muhaliflerine dedirten biridir. yazıklar olsun acizliğinize ey muhalefet.

sarhoşken girilen entryler

sarhoşken yazan ünlü yazarları duysan şaşarsın. ayıkken yazan samimi değildir, sahte romantiktir, kurgucudur. ama sarhoşken yazan ağzından bal damlatan kovandır.

sözlük yazarlarının gözleri

renkli rüyalar otelinde görülesidir. yeşillendir.

insan doğasındaki bir şeylere inanma isteği

rüyamda bokla oynadığımı görünce lan yoksa inanmadığım için bana bir mesaj mı bu, acaba bok çukurunda mıyım dinsiz biri olarak diyen ve devamında gelişen dine inanma isteği.