bugün

Çıkardıkları albüm gayet başarılı olan rock grubu.

(bkz: sensiz olmam)
(bkz: sen ağlama)
kediyle klip çeken güzel grup.
ta$ gibi grup.
kıbrıslıların söylemiyle (bkz: padem).Ayrıca badem gözlüolarak da teşbih yaparken kullınılan; şarkıları çok güzel olan bir gruba da sahiplik yapan isim.
sen ağlama isimli şarkılarıyla beni bile ağlatan gruptur.
"sen aglama" sarkisiyla taninan, sevilen, hastasi olunan gruptur.
mükemmel müzik yapan, dinledikçe insanda bağımlılık yapan güzel grup. günümüzde müzik piyasasının içinde bulunduğu durum göz önünde bulundurulursa, ne kadar kaliteli müzik yaptıkları anlaşılabilir. takdir edilesidirler. kalk sevdiğim, (bkz: elif), kara değil mi, sen ağlama, sensiz olmam, her an gitmeler üzerine, kiminsin sen, ala gözlerini sevdiğim dilber gibi çok hoş şarkıları vardır.
(bkz: salatalık)
(bkz: hıyar)
Nedjma isimli Afgan yazarın ilk ve tek kitabının adıdır.
Bademe kitapta bademin bile taşıyamayacağı manalar yüklenmektedir.
Ayrıca kitabın devamı beklenmektedir.
an itibarıyle Balanstaki son performanslarının 10 dakikalık bir parçasını ilgili linkte izleyebileceğiniz gruptur: http://www.turkrockcafe.c...681342746e50c&page=50
son kliplerini badem ağacı adlı şarkılarına çeken, bu klipleri bu albümün 6.cı klibi olan ve 2007 nin ilk aylarında 2.ci albümlerini çıkartacak olan süper oluşum.
(bkz: badem şekeri)
boğaziçili gençlerin oluşturduğu güzel grup..damar şarkıları da sen ağlama...
Beatlestan * etkilendiği açık olan ve bu etkileşimi müziğine ellerinden geldiği kadar iyi yansıtabilmiş,Ülkemde müziğin yavaşça geliştiğini gösteren gruplardan biri.Yolları açık olsun.
bir bıyık türü. **
yesem yesem, doymam dedirten yemiş.
bugün cumhuriyet üniversitesinde konser vermiş gruptur. çok eğlenceli ve samimi performansları ile gönlümüzü bir kez daha kazanmışlardır.
sen ağlama $arkısıyla beni gayet tatmin etmi$ grup. yürüyün lan kim tutar sizi.
bana kara diyen dilber , gozlerin kara degil mi? seklinde sarkilari olan grup. karacaoglanin bu dizelerine cok guzel sahip cikmayi basarabilmis grup. tadindan yenmeyen , surekli dinlenesi grup.
yerli anathema nev'i güzel grup. * *
Aydın ın Didim ilçesi nde, yaralı bulunduktan sonra izmir in Foça ilçesi nde tedaviye alınıp rehabilite edilen, işadamı Mustafa Koç tarafından da evlat edinilip "Badem" adı verilen Akdeniz foku. ayrıca nihayet önceki gün saat 17.26 da, Gökova Körfezi ndeki bir kumsaldan denize bırakıldı.
sensiz olmam

dün gece seni rüyamda gördüm
gözlerimde yaş kalbimde hüzün
hatırladım dedim ki zaman kıymetli
sonuna gel verdiğin kum saati

al götür beni bu diyardan
sensiz olmam sensiz olmam

dün gece seni onunla gördüm
gözlerimde yaş aklımda yüzün
hatırladım dedim ki zaman kıymetli
sonuna gel verdiğin kum saati

al götür beni bu diyardan
sensiz olmam sensiz olmam

adlı süper parçanın sahibi grup..
sen ağlama şarkısıyla gönüllerde taht kuran şarkıcı. sözlerini yazayım da tam olsun.

kara gozlerinden bir damla yas dusunce
guzel yuzun yanaklarin islanir
huzun keder yuregime yaslanir
sen aglama bir damla gozyasin yeter
sen uzulme gulum
gece gokyuzunden bir damla yas
dusunce bahar gelir tum cicekler islanir
huzun keder yuregime yaslanir
sen aglama bir damla gozyasin yeter
sen uzulme gulum
gamzende gullerin biter
yollarima tas koysalar donecegim
gozlerinden yaslarini silecegim.
davulcusu adana anadolu lisesi mezunudur, dinlenesi güzel bir grubumuzdur..
gitaristlerinden mert özdemir de benim arkadaşım olur. banco telli dalgayı çalan mı diyeyim, uçuran, kaçıran beyfendidir kendisi.

(bkz: yasemin in penceresi)