bugün

bir insana yapılacak eziyetlerin en kötüsüdür bu, yanınızda kürek olsa, ağzına kürekle vururum sözünün gerçekleştirebileceğiniz en uygun andır. terk etme sebebidir hatta boşanma sebebidir. yazarken saçlarım diken diken oldu siz anlayın.
Uzerinize kusan biriyle yemek yemekten iyidir. Saka maka biriyle karsilikli yemek yemek ne kAdar rahatsiz bir eylem lan.
sınav gibidir.
işkencedir, eziyettir. bir de uyardığınızda inatla yapanlar vardır gel de geçirme o tabağı yüzüne.
uzakdoğu ülkelerinde en sevilen olaydır. Efendim neymiş ağız şapırdatınca bu yemeği beğendiğin anlamına geliyormuş. Şapırdatmazsan saygısızlık sayılıyormuş. Adamlar öküzlüğe bile kılıf uydurmuşlar biz de burda oturmuş anlatıyoruz.
yemek tabağını ağzına tıkasın gelir. böyle insanların.
görsel
karşılıklı şapırdatılıyorsa fark edilmez.
Aile terbiyesi, sosyal görgü gibi herşeyin şapırdatırken arada gözüme takılan yarı çiğnenmiş yemeklerle küle döndüğü andır. Çatal fırlatmak, ağzının ortasına 4 parmakla vurmak caizir.
ne kadar sabırlı olursan ol * gelir.
Şapa şupada sesleri kulak felci geçirten ekşın.
en iğrenç eylem her gün yaşıyorum.

(bkz: abim)
En çok nefret ettiğim durumdur. Karşımdaki insana gerekirse Çin işkencesi uygulayabilirim.
yemek zorundaysam ağlamamla sonuçlanacak olay. çok ağladım.
Sinir bozucudur, çatalı alıp ağzını şapırdatanın küçük diline kadar sokma isteği uyandırır.
Sinir yıpratır.

Uyku sersemi sofraya oturup babası şapırtılı şapırtılı yemek yerken bir anda dayanamayıp ağlamaya başlayan kuzenimi gördükten sonra daha net diyebilirim: sinir yıpratır, kesin bilgi yayalım.
görsel
Neyse sakin olup kibarca uyarın.
istahi keser.

Ve suratina kusmaya cok az kaldi. Geldi gelecek.
valla kalkar giderim. çekilecek işkence değil.

edit: babam yapınca doydum der kalkarım. o kalkınca gider bi ara ben yerim.
zayıflama tekniğidir. öyle bir tiksindirirki o kişi olmasa bile normal bir zamanda yemek yerken o an aklınıza gelir kaşığı bırakırsınız ve diyete girmiş gibi olursunuz. allah muhafaza.
görsel
O ses büyür büyür büyür büyür büyür . içinde çığlıklar atarsın.
aynen böyle oluyorum.

görsel
sabır ister. her babayiğidin harcı değildir.
şapırdatan kişinin dişlerini tek tek sökme ve malum yerine sokma isteği uyandırır.