bugün

çok değil daha iki hafta öncesine kadar mucize çocuk, zeki çocuk diye cilalanarak ekranlara çıkarılan kardeşimizden bir haber yok. sanırım çabuk unutuldu.
Rus ajanıymış, Kaçmış türkiye'den.
Bi dizi teklifi gelmeliydi. Dizinin adı da küçük sürmeli olabilirdi.
1 ay sonra hortlar yine merak etmeyin.bir skandala bakar.
bıkmıştım şu çocuğu sosyal medyada görmekten iyi oldu.
Türk medyası kendisine yeni bir sakız buluncaya kadar çiğneyip atmıştır. Ne olmasını bekliyordunuz acaba?
çok bilmiş çocuklardan oldum olası hiç hoşlanmam. gayet iyi olmuş.
ezberledigi cumleleri kamera gorunce hepsini kullandi bu velet.

bence her cikista bir cumle idareli kullanmaliydi.
olması beklenenin gerçekleşmesi durumu.

bir çocuğun ne kadar zeki olduğu ya da çok şey biliyor olması, tek başına bir anlam ifade etmez. eğer çocuk gerçekten üstün zekâlıysa, önemli olan o çocuğun doğru şekilde eğitim alması ve ileride o zekâsıyla neler yapacağıdır.

etrafta zeki olduğunu söyleyebileceğimiz birçok çocuk var. şahsen ilkokula gitmeden ve harfler hakkında eğitim almadan durduk yere okumaya başlayan ve herkesi hayrete düşüren bir çocuktum ben de. fakat ne oldu? şimdi gayet normal ve sıradan bir insanım. küçük yaşta üstün bir başarı göstermiş olmak beni üstün zekâlı biri yapmadı.

çok zeki insanların her zaman ülkesine ya da dünyaya yararlı kişiler olmayabileceği gerçeğini de unutmamak gerek. seri katiller de çok zekilerden çıkar. böyle çocukları belli bir süre boyunca iyi izlemek ve davranışlarını gözlem altında tutmak gerek.

özetle; bu çocuğun şu anda nasıl bir çocuk olduğu tüm türkiye'yi ilgilendiren bir durum değil. anne ve babasının ona doğru dürüst bir eğitim vermesi/aldırması gerekir ve yaptıkları ya da söyledikleri tüm türkiye'yi ancak, ülkesi adına üstün bir başarı gösterdiğinde ilgilendirir. onun dışındaki her şey, geçici olarak ilgi uyandırmaktan öteye gitmez.
doğru olan şeydir. o çocuğun hiç gündemde tt olmaması lazımdı hatta. onu kullanarak prim yapan iblis kılıklı tipleride ifşa ettiği için ayrıca teşekkür ediyorum ona. çünkü içimizdeki gerçek irlandalılar bu tiplerdir. herkes onların gözünde harcanabilir. yeterki onların gücüne, popülerliğine güç katılsın...
2000 yıl önceki muhabbetleri tekrarlamaktan kafayı yemiş olabilir.
Daha fazla maymun edilmediği iyi olmuş.
ula 2010'lu bir bebe işte ne abarttınız arkadaş.
Piyasadan silindiğini kanıtlayın...
Şehitlerimiz, Putin krizi, Kim şampiyon olucak damat lobisimi yoksa derin lise tayfasımı okadar yoğun bir gündem varki çocuk arada kaynadı. iki üç kelime öğretilmiş bir balon du zaten normalde birkaç ay gündem olurdu ama zamanlama yanlış oldu. Çocuğa hiç üzülmedim zaten annesine o sekilde davranan bir piçe neden üzüleyim ki