bugün

2. golünü de attı.
gene sapladı.
Valla bu çocuğu çok kıskanıyorum yeteneği var bu yaşta real gibi dünya devi kulüpte oynuyor rüya gibi bir hayat resmen.
Real Madrid'de forma giyen Arda Güler için Premier Lig devinin harekete geçtiği öğrenildi. Florentino Perez ve ekibinin Arda Güler için gelen 45 milyon euroluk transfer teklifini kabul etmediği aktarıldı.
Carlo Ancelotti yönetimindeki Real Madrid'in 19 yaşındaki yeteneği Arda Güler, bulduğu sürelerde gösterdiği performansla yeniden transferde gözde haline geldi. Real Madrid taraftarlarının sevgilisi haline gelen Arda Güler'e ingiltere'den talip çıktığı aktarıldı.
ispanyol basınından Fichajes'in haberine göre; Premier Lig devlerinden Arsenal, Arda Güler'i transfer etmek için harekete geçti. Ada temsilcisinin Arda Güler için Real Madrid'e transfer teklifini sunduğu belirtildi.
Arsenal'ın 19 yaşındaki on numara için Real Madrid'e 45 milyon euroluk transfer teklifinde bulunduğu öğrenildi. Florentino Perez ve ekibinin Arda Güler için gelen 45 milyon euroluk transfer teklifini kabul etmediği aktarıldı.
ispanyol devinin Arda Güler'in gösterdiği performansa hayran kaldığı ve genç yıldıza çok güvenildiği vurgulandı. Real Madrid'in 19 yaşındaki on numarayı takımın önemli bir parçası olarak gördüğü ve gelecek sezon takımda tutma kararı aldığı belirtildi.
lavuk manita yapmış kim bu kız. güzelmiş aferin. beyaz ten candır, ağzının tadını biliyosun.
Ya modric gibi olacak ya reelde duramaz.

O hayvani zenciler 120 dakika koşuyor arda nın eli belinde.
linçleri,eksileri yemeyi göze alarak yazıyorum. overrated.

bu yazdıgımı fava at bekle. sanılan gibi büyük topçu olmayacak. bakın iyi topçu olabilir ama abartıldıgı kadar büyük topçu olmayacak.

-fizik gelişimi,atletizmi,hızı/patlayıcılıgı,savunması yok denecek kadar kötü. millet olarak hastalıgımızdır bizim. türk oldugu için etkileşim üst düzeye çıkar,övgüler methiyeler dizilir.

biraz mantıklı bakalım ;

-bu sene bu kadroya mbappe'nin katılması bekleniyor.endrick'te gelecek.

-orta saha rotasyonunda zaten yer alamaz. çift yönlü değil.ileri uç rotasyonunda kimi kesecek ?

**mbappe,endrick,vini jr,rodyrgo vs. ulan brahim diaz bile şu an arda'dan daha iyi.

-real öyle bir takım ki, rodyro dediğimiz adam bile kaç maçı kurtarmış,bu sezon 17 gol 9 asist yapmış o bile garanti 11 oyuncusu değil.
gidip de kalan mı olmuş, hiçbiri oradaki disipline dayanamayıp eninde sonunda dönüyor. iki istisna tugay kerimoğlu ve gökdeniz karadeniz benim hatırladığım.
Aktif en yetenekli genç futbolcu fizik kalitesi artınca ballondor alabilir.
bu çocuğun ve bunun gibilerin yurtdışına gitmesi en doğru iş.

ne diyor atatürk " sizi birer kıvılcım olarak gönderiyorum, ateş olarak geri dönün. "

bunlar oralarda elde edecekleri tecrübelerle yarının türk topçularını yetiştirecekler.

şu an böyle bir vizyonları, hedefleri olmasa bile millet ve devlet olarak tutulması gereken yol, bu insanlara bu hedefleri aşılamak. el uzatmak.
Tahminimce bu çocuk çok büyük topçu olacak, aha da yazıyorum buraya. Ama ekstrem bir sakatlık yada mental bir çöküş olursa değişir tabi, bellide olmaz yani…
2 sezon sonra inşallah fenere dönmez dediğim genç yetenek, sonuçta avrupa'da türk futbolcuların büyük kısmının başına gelen ortada. yürü aslanım koca ülke arkanda.

not: fötösaraylıyım.
görsel
daha önce de belirtildiği gibi canavar bir orta saha rotasyonunda bulunan yetenekli oyuncu. yakın süre içerisinde düzenli olarak real madrid 11' inde bulunmasının zor olduğunu düşünüyorum. düzenli olarak başlangıç kadrosunda bulunacağı bir kulübe kiralanıp, orada iyi işler çıkartıp geri dönerse los galacticos' da yeri hazır olacaktır. umarım iyi bir planlama yapar.
bu çocuk real madrid'de her süre bulduğunda iyi değerlendirdi. an itibariyle 9 maçta 283 dakika ve 4 golü var. osasuna maçında orta sahada direkten dönen topu var.

ancak bu kadar iyi bir real madrid orta saha dönemine denk gelmesi üzücü. ancelotti'nin gelecek sezon şans vermesi zor ise, kiralık gidecekse de mümkünse yine üst düzey-kendi liginde ilk 5'i zorlayan bir takıma gitmesi gerek diye düşünüyorum.

real'e gitti diye kırgın olanlara da şunu söylemek isterim. çocuk fener'de kalsa allah bilir dizi kırılacaktı, bağı yırtılacaktı, şu anda yedeğin yedeği olsa bile real madrid topçusu ve bütün dünya ismen tanımaya başladı.

yolu açık olsun.
tanımıyorum o benı tanıyor mu.
Attı yine aslan parçası be.
görsel
eski fenerbahçe yeni real madrid futbolcusu.
eğer gerçekten fenerbahçe taraftarı ise borussia dortmund ve reus'u şimdiden tebrik etmek gerekir.
la liga' da bir nihat kahveci etkisi yaratmamış olsa da yetenekli bir isimdir.
"Fenerbahçe'de bir sene daha kalabilirdim ama ben Fenerbahçeli bir Türk gencinin Avrupa'da, özellikle de Real Madrid'de neler yapabileceğini göstermek istedim. inşallah da göstermeye devam edeceğim."
Bundan türkiye'de çok var ama hepsi bunun kadar şanslı değil.
internette etkileşim kazandırıyor diye real madrid'e transfer olmuş futbolcu. bir nevi sponsoru çok diye pilot yapılan f1 pilotları gibi. 3 sene sonra olacağı en iyi takım hull city olur açık ve net.
Sociedad'a attığı gol ile herkesi memnun etmiş über yetenek. iki yönlü oyununu geliştirdikçe star olma potansiyelini arttırmaktadır.
sanki Beşiktaşlı gibi seviniyorum bu çocuğa...