bugün

zamanında müdahale edilip indirilmediği takdirde sürtünecek yer bulamama huzursuzluğuyla arka avlularda peşkeş çekilen çopurlu anüsleri hatırlatıyor bana. sahipleri kim olduklarını, nereden geldiklerini, kapasitelerini neye işaret ettiğini unutarak hadlerini aştığından, pörsümüş götleri de bu durumundan habersiz, sonradan görme olmanın tüm bayağı etkisiyle azdıkça azıyor ve bir müddet sonra ister istemez tatmin edilemeyecek bir hal alıyor.

açık konuşuyorum. bundan böyle yapılacak olan sözlük içi buluşmalar , zirveler sınırlandırılmalı. katılacak olan yazarlarda da bir takım kriterler aranmalı. kaldı ki nick altı yazılar ve atılan övgü dolu özeler mesajlar da kişilerin oto kontrolüyle sağlam biçimde düzenlenmeli. bu ucuz-pespaye-bi tıka bakan sanal şöhretin bile ağırlığını taşımayıp sıyıranlar var çünkü. yaşını başını aşını işini unutup var olmayan bir dünyada yok oluyor bu deyyuslar.

fotoğrafını gördüm. acayip çirkinsin. daha da ötesi tam bi apaçisin. kılık kıyafetin rezalet.
varoşluk ile imrendiğin kesim arasında kaldıkları için çok daha berbat durumdalar. önceden senin
de içinde bulunduğun birkaç kişilik grubu kast edip şöyle bir şey demiştim, benim böyle bi
tipim olsa zorunlu haller dışında sokağa çıkmaz, bana verilenlerle, hak ettiklerimle yetinmesini
bilerek kendi halimde takılıp ömür tükettirdim.

haddini aşma. hayatında karı kız mı gördün lan bu zaman dek. sayemizde iki üç zirveye katıldın
da insana döndün.. kot-ayakkabı-t shirt, v.s...kesimlerinden modellerine dek hayatında
görmediğin bilmediğin şeyler lan bunlar. benzemiyor dimi senin pazarlardan mahalle aralarında kıyıda köşede kalmış dükkanlardan ya da çok çok hafta sonları kendin gibi sap arkadaşlarınla gitiğin, daha doğrusu girebildiğin büyük alışveriş merkezlerindeki eski adı "çarşı" lardan, 10-12 taksitle aldığın özenti paçavralara.

bu tipler burada insan olmaya başladı, sözlükte, girsin kafanıza. iki üç güzel mesajı, hatunun
birinin imalı lafını, içkiydi yemekti ortamda nasıl hareketti neredeyse tüm medeniyeti sözlükten
öğrendi. "çok güzel yazıyorsun" diyen bi hatuna, direkt "iş lan bu. tam kaşar" gözüyle bakan bi
apaçisin sen. kimliğini unutma. elit insanlara da dua et. seni adam etmiş, ortamlara sokmuş, o
kalın ruhuna mümkün mertebe yola getirmeye çalışmış. dolayısıyla saygı duyacak, gerektiğinde
kıçını yalayacaksın.

sen çirkinsin ve çirkin birine layıksın. ama onu bile bulamayabilirdin kanaat önderleri olmasa. elit insanları takip edeceksiniz. edin demiyorum bakın, edeceksiniz, seve seve değil yani. ne yazık ki sizin gibi sığırları adam etmek bize düştü, napalım, yapacak bişey yok. bu süre zarfında her kimin götü palazlanırsa indirmesini bilirim. hiç merak etmeyin.