bugün

Narin olayının araştırılmasını da reddetmişler.

işin içinde siyaset de var çünkü.
akp sevdalılarından açıklama beklenen reddediştir. muhtemelen araştırma önergesini muhalefet vermiştir. iktidar vekilleri içeriğinin ne olduğuna bakmadan hayır diyorlar otomatik. bak bugün muhalefet "milletvekili maaşları 10 katına çıkartılsın" diye önerge versin gene hayır derler. çünkü içeriği zerre umurlarında değil muhalefetten gelmesi hayır demek için kafi.

o kızcağızın cenazesinde tek sıra oluşturan bakanlar, iktidar milletvekilleri ve kürsüden "evladımızın davasını sonuna kadar takip edeceğiz" diyen reyizin samimiyeti sorgulanabilir mi artık acaba. bu adamlar fetö komisyonu kurulmasına bile hayır oyu veren adamlar. sürekli fetö ile efsane mücadele ettik deyip işin ucu meclisteki fetoculara gelince efsane mücadele kestaneye dönüveriyor. ne biçim iş lan bu. benim oy verdiğim parti beni bu kadar keriz yerine koysa bir yerden sonra yeter amk derdim.
Bu ülkenin hayrına olacak ve suçluların açığa çıkmasını sağlayacak her türlü önergenin kaçınılmaz kaderi.
araştırılsa ne olacak gene suçlular serbest/rahat olacak bir şey mi değişecek.
CHP çoğu belediyeyi ele geçirmesine rağmen hala aynı sözleri duyuyoruz.
Kutsal kitabımızın üstüne domuz pastırması koyup yakan ordinaryus çocuğunu bildikleri halde, isveç ve Finlandiya'ya NATO üyeliği için olur veren TBMM'deki kansızlara dahi ses etmeyen Tayyipistler, buna mı ses eder sanıyorsunuz? Red ve onay için neyi yapmamaları gerekiyor ise; onu seçer bu kansızlar. Onların gözünde çocuklarımızın kendi Pan sıfırlamacı okçu oğul ya da dobi komarbaz oğul kadar önemi yok. Ayrıca Doların yeşili kadar Kur'an'a değer vermediklerini de çoktan ispat etti bu soysuzlar. Net.
Eğer bir önerge cehape ve hdp teröristlerinden geliyorsa, her türlü doğru olan kararın anonsu.
Daha önce hiç küfür ettiğimi duyan olmamıştır; ama dayanamayacağım: Siktir git kerhanene, kansız köpek!
CHP bir gün çıkıp Tayyip Erdoğan ölene kadar cumhurbaşkanı olsun önerisi verse bu da akp ve mhp oyları ile reddedilir. Çizgilerini bozmazlar.
Ülke menfaatine olacak oylamalari red eder bu iki şeytani kurum.
Narin icin verilen onergeyi bile reddeden bu zihniyet, turkiye cumhuriyeti devletini yonetiyor.

Baska sozum yok!
Nerde toplum yararına bir iş var ret.
Bir kere olsa bile bir önergeyi kabul edin be.
Fetö metö dediler, 15 temmuz 'u onlar yaptı dediler, "15 temmuz" adını ota boka verdiler, ülkenin gerçekliğiymiş gibi "oldubitti" yaptılar, ama "15 temmuz araştırılsın" önergesini 14 mü 15 mi kere "reddettiler"!!...ve.. ve türk milleti bunu yedi.

Ondan sonra da "her halk hakettiği şekilde yönetilir" diyince bana kızıyorlar.

E öyle ama... bu kadar aptal bir millete acınır mı!...
Artık adamların elinde nasıl kozlar varsa amk... alenen ortaya dökülmüş bir cinayet davasında koskoca iktidar bile bunlara dokunamıyor, ya da dokunmak istemiyor.
Bir zamanlar sedat peker'in bahsettiği işid'le yapılan petrol işleri, silah kaçakçılığı işleri falan vardı. Acaba bu aşireti böyle işler yapmakta falan mı kullandılar?? Kafanda deli sorular.