bugün

Türkiye'de cahiliye devrinin göstergelerinden bir adet örnek ...

Böyleleriyle beraber aynı ülkede yaşamak felan. Yazık ...

görsel
görsel
görsel
görsel

AKP Kadıköy Gençlik Kolları üyesi Mehmet Emin Göç, twitter’da “kavanoz dolusu mermi” fotoğrafı paylaşarak CHP'lileri ve HDP'lileri tehdit etti.

https://www.google.com/am...zi-oldururum-5790618/amp/
Tehdit cümlesine 1. Tekil başlayıp 1. Çoğul bitiren biri için çok iddialı açıklamalar.

Bide kadıköylüymüş. Eleman çıksa bunları kadıköyde sokakta söylese tokat manyağı yaparlar havalara bak.

Tipe, kılığa kıyafete bak 2020 yılında.

Hayır şu tipe okkalı bir şamar çeksen 3. Boyuta geçer direk birkaç saatliğine üstüne bir de “mazlum” vatandaşı dövdünüz diye sosyal tepki yersiniz insanlardan.
ak parti üyesinden çok ışid üyesine benzeyen elemanın ciddiye alınmaması gereken tehditi.
Kim demiş Türkiye'de baskı var, insanlar fikrini düşüncesini açıklayamıyor, basın yayın sosyal medya internet de sansür var, insanları mahkeme dava süreleri ile yıldırmak istiyorlar diye...

Kim demiş bunu?
Türkiye özgürlükler ülkesi.
Mermi falan paylaşmış ama Denk falan gelirse Bu piçe etek giydiririm. Amk vatan haini göt kılı.
Twitter ina hedef: kizil elma yazmis.

Acaba kizil elmanin ne olduğunu biliyor mu?
Demek böyle öküzlerde var dünyada.
topu topu 26 takipçisi olan bedevinin teki saçmalamış işte. ben güldüm geçtim sizde öyle yapın.
kendileri gibi birini göremeye bile tahammulu olmayan zihniyetleri ortaya dökmüş kişidir.
Recep Tayyip tipi siyasetin meyvesidir. Tahammülsüz, empati yoksunu ve sağduyusuz içiboş nesillerin yetişmesine vesile oldu.

Tarihte kimileri kahraman kimileri hain diye yazacak.
Donsuz dinci şebeklerden biridir.

Karadenizli olduğunu söylüyor ama kılık taliban kılığı.

Daha gençken bana memleketim şurası diye dayılanan çomarlara standart cevabım memleketim bursa idi. Sonraki güzel bir bursalı sopası yerlerdi. Bursalı olmadığımı da ayrıca ifade etmek isterim.

Ancak korkak köpekler insanları memleketlerini anarak korkutmaya çalışır. Kendine güvenen adamın memleketiyle, akrabalarıyla filan işi olmaz. Kendi işini kendi görür.
üzüldüm.. bir iç savaşta ne erdoğan kalır ne kılıçdaroğlu bu zeka yok mudur nedir? yazık yazık yazık
Doğum tarihinde 1995 yazıyor. Şu kılığa kıyafete tipe kafaya bak. Ta AMK sıfatının. Şeyhine söyle Tek tek götüne soksun o mermileri.
Bu yobazların canı Sikilm.., pardon, badelenmek isteyince neden açık açık söylemek yerine sataşmaya başlıyorlar?

Böyle sataşırsam daha sert düzenler falan mı diyorlar?

Telefoncu, sen biliyorsun bu işleri, neden böyle çıkışlar yapıyorsunuz?
psikolog bir arkadaşıma sordum neden böyle oluyorlar diye..

"aşırı badelenmekten bazıları uçuyor böyle" dedi.
şu an %60 aynı fikirde sadece söylemiyorlar.
hele tipe kılığa bak o mermileri okadar biriktirdigine göre musait yerine kulan beynine boşalt..

merak etme beyin olmadığı için birşey olaz..
bi de aynadan kendini çekmiş aq pokemonu ya...
her silah mermi ile foto çektirenin tehdit olarak algılayan cahil yurdum insanının yeni düşüncesidir. ulan biz istesek sizi tükürüğümüzle boğarız 15 temmuzda neler yaptığımızı gördünüz değil mi hııı..
Bir adet çomar bulunduran tehditir.
tipe bakın tam dog, silah kullanabildiğini de zannetmiyorum, kendisini vurur bu, tecrübeyle sabit. bunları taliban ve ışid ile karıştırmayın, onlar her gün talim yapıyor. bizimkiler ancak vakıflarda çocuk kovalar.
Anlayamadığım bu tipler silahı mermiyi nereden buluyor.
Ben istesem edinemem şahsen.

Hadi edinecek yer buldum.
En adi tabanca+mermi parası dahi pahalı.

Biz geçinme derdinde iken bu parayı sağa sola saçacak rahatlık ne iş?
görsel
Bu bir yandan osmanlı torunuyum diyip diğer yandan hedef kızılelma diyen tipler nerden türedi bir anda lan?
görsel

Sosyal medya hesabından bir kavanoz mermi fotoğraf paylaşarak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Grup Başkanvekili Özgür Özel ve istanbul il Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu etiketleyen ve gözaltına alınarak, tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edilen AKP Gençlik Kolları üyesi Mehmet Emin Göç hakkında konutunu terk etmemek suretiyle adli kontrol kararı verildi.

https://www.google.com/am...hapsi-karari-5793290/amp/