bugün

13 hazirandan itibaren yaptıklarının cezasını çekmeye başlayacaklarını tahmin ettiğim gruptur. nehrin tersine yüzmenin neresi akıllıcadır bilinmez. cumhuriyet tarihinde ülkemiz hep bir gelişmemiş arap ülkesi gibi tanınırken şimdi, hastanelerde, hava alanlarında heryerde vatandaşımız insan mualemeesi görüyor.

peşin büdüt: sakın tehdit olarak algılanmasın. ben gördüğüm bunca hizmeti baltalaycak olan kişilere bugünki imkanlardan belki benden daha fazla yararlandıklarını anımsatmak istedim. nerede musluğundan bok akan istanbul nerede bugünki turizim merkezi.
atma recep
vermeyenlerden bir taneside benim. vermiyorum vermeyeceğim.
her türkiye cumhuriyeti vatandaşı gibi özgür iradesini kullanarak seçimini yapacak olan insanlardır; ayrıca diğer partilerede oy verecek ve vermeyecek olanlar da vardır.

(bkz: anket başlık)
(bkz: sözlük formatı)
sadece 4 kişi olmasıyla beni sevince boğmuş kalabalık. hesaplarım doğruysa inşallah ak parti yüzde ellinin üzerinde oyla tek başına iktidar olacak.
şakirtlerin canını sıkım sıkım sıkan kitleye verilen isimdir efendim.

aba altından sopa gösterilerek tercihlerinin değiştirilebileceği de ancak bir şakirtin demokrasi anlayışına mantıklı gelebilir.*
benim, artık rüyadan uyanın arkadaş.
-hadi artık uyan kamil okula geç kaldın
-dur anne biraz daha uyyim
-ne annesi ulan
verecekleri yazsanız da okuması kolay olsa ya.
hamdolsun ben değilim..

http://www.youtube.com/watch?v=Ae0qP-q3L88
vatansever kişilerdir.
her geçen gün sayıları artan kişilerdir.

aksini iddia ediyorsanız yapın erken seçimi, hodri meydan.
Aralarında benimde bulunduğum liste. Cehapeye de oy vermeyeceğim.

iş uzatmalarda bu iki partinin arasında kalırsa, sözlükte bana en az eksi oy veren tayfanın partisine basacam oyumu.
bugüne kadar (yanılıp da) oy vermedim bundan sonra ne oyu günahımı bile vermem !!!