bugün

nostaljik oyun age of empires'ın yüksek görüntü kalitesiyle olanı. gelmesi yarından da yakın.

http://www.youtube.com/watch?v=q_MEFt7KrxQ
eski sevgilinin yeni versiyonu.
ohannesburger'dir! müthiş bir haberdir. gta v'den daha fazla heyecanlandırmıştır.
sabahların olmayacagını gosteren oyundur. zaten baltaları saklamıstık neysekı yerlerını unutmamısız.
9 nisanda steam'e geliyormuş.
"yaparım tamam anlaşıldı" gibi komutların hd kalitesinde duyulacağı oyundur. Özlemiştik 14 sene olmuş.
Bu oyun kaçmaz. Red alert 2 hd çıksa ancak bu kadar sevinebilirdim.
eskisinden pek de farklı gözükmeyen oyun. lan biz aoe 4 bekliyoruz, adamlar bit pazarına nur yağdırma derdinde.
Oha oha dediğim olay. Çok sevindim yahu. Uzun süredir online oynamak istiyordum bekleyin düşmanlar saracensler geliyor.
vize haftası çıkarılması düşünülen oyun. düşüncesiz piçler!
pek bir fark göremediğim oyundur. kolpa gibi sanki. yine de beklemek lazım.
darısı age of mythology'nin de başına.
incelediğim kadarıyla çok fazla beklenti duyulmaması gerekilen revizyondur.
nasıl bir fark olduğunun anlaşılmasının zor olması sadece benim için olmasa gerek.
başlığı okumamla adrenalin seviyemi tavan yaptıran oyun. lan skirmisher, berserker, jaguar warrior, longbowman, Teutonic Knight, ve en önemlisi tarkan geri dönüyor lan.
steam den pre order yapılabilecek oyundur. 17 dolares.
hayır hayır dayanamayacağım yine entry gireceğim. Haberini duyar duymaz çok şaşıran ben artık nisan ayını beklemekteyim. benim camel ve paladinlerim beni bekleyin geliyorum !. ama bu oyun yüzünden üniversiteyi kazanmam yok olsada hayır canın sagolsun empires. bekleyin ulaaaaaaann saracens ler geliyor.
Gelmiş geçmiş en efsane oyun. Multiplayer olarak oynayan kimler başında gecelerini harcamadı ki. Birçoğumuz hayatından birşeyleri kısarak bağlandı bu oyuna. Birde hd çıkmışsa tadından yenmez. Böyle bir oyuna da bu yakışırdı.
rüya mı bu diye düşündürten olaydır. lan bildiğin lise yıllarım, ortaokul,ilkokul yıllarım geri dönüyor. yine bana uykusuz geceler.
(bkz: age of empires 2 forgotten empires) halihazırda bulunurken, 5 yeni millet ve full hd desteği sunarken, pek ilgimi çekmeyen oyun.
peeeh. ulan ne günlerdi be. mızıkçı ağabeyimle oynardım sürekli, birincisinden beri. "ama büyücü yapmak yok" şartları vardı ağabeyimin.

neymiş efendim? büyücü yapıyormuşum.

ulan o büyücününde ses efekti neydi arkadaş.

vololoooo, vololoooo, ayyoovv, ayyooovvv. yanardağ çıkarırdı.

biraderim şöyle bir bakardı bana, "ya yine büyücü yapmışın ne bu ya" derdi.

ulan sanki hile yapıyorum ha. starcraft bir oynarken ise; "ama lurker yapmışın yine"

tey allahım ya, ne güzel günlerdi. keşke gene gelsede ben büyücü ve lurker basmasam.

geçim derdinin te damına "ayooov ayoooov" diye yanardağ çıkarayım be.
sadece steam ile multiplayer özelliği için bile alınabilecek efsane oyunun yeni sürümü.
(#18924740) bu entry'i yazmış biri olarak diyorum ki; "para tuzağı"

hemde tam anlamıyla.
Eski bilgisayarların kemiklerini sızlatan durumdur.Rahmetliler az çekmediler bu oyun yüzünden zamanında, yok paladiniymiş yok topçusuymuş sabahlara kadar yalama oluyordu gariplerim.*
yılların efsane oyunu most wanted'ı yenileyeceğiz diye ağzına sıçan ea games'den ders aldıkları belli olan oyun. alışıldık sistemleri hiç bozmamışlar, yeni şeyler ekleyelim deyip de ağzına s*çmamışlar, çok iyi.