bugün

huzur ve barış dinimize uygun olmayan, kendi vatandaşlarımızı öldürmeye teşebbüs eden bir münferit zihniyetin yaptığı saldırıdır...

Adana'da Starbucks şubesine pompalı tüfekle düzenlenen saldırının yeni görüntüleri ortaya çıktı.

Görüntülerde vatandaşların korku içinde kaçıştıkları görülüyor.

https://twitter.com/sputn...WarOYRN-SEgSUMsA&s=19
Adanada kenar mahallerde aktif çok tarikat var.

Hükümet kendine muhalif diye sabah akşam sadece Furkan vakfı ile uğraşıyor.

Diğerleri istediği gibi at koşturuyor.
Tamam bana göre insanoğlunun bir çoğu ki bu %95 diyebiliriz gereksizdir. lakin bu gereksiz olması tabi benim görüşüm. Bu tür insanlarla aynı evreni paylaşıyor olmak hatta aynı yüzyılda yaşıyor olmak çok kötü. Tamam her dönem kötüdür lakin keşke böyle kişileri dünyada bir ülke kurdursak ve ambargoya tabi tutsak. O bölgeler benim için biraz acı dolu yerler lakin her olayda yürek hoplar mı ? Yapmayınız vatandaşlar..
O pompaliyi g.tüne sokmak lazım. Burda ateş açacağına s.ktirsin gitsin savaşsin cok erkekse. Sadece maşalarin yaptığı bir şov.
yazıklar olsun.
tam bu sözlüğün kimi yazarlarına göre bir tip tarafından yapılmıştır. elindeki silahı israil'e yükleme yapan gemilere sıksa ne olur acaba? tabii bunu yapacak yürek varsa pislikte.
Bunları organize eden üst akılın derdi starbucks ya da israil değil yaşam tarzıdır bu saldırıları yapan da zihinsiz basit piyonlardır.
Adanada birtane akilli adam olmazmı?
O silah bunun gibi ortadoğu çomarlarının gtüne sokulmadıkça daha böyle saldırılardan çok olur.
Vallahi silahları susturamayacaksınız…
israil'e her gün gemiler gidiyor, sıkıysa onlara saldır.
Olayın starbucksla, furkan tarikatiyle bi alakası yok.
Adanada normal bir gün böyle bişey.
Birbirinin üstüne asit dökme gibi adeti olan adamlardan bahsediyoruz.