bugün

küçükken izlediğim o mükemmel maçları şimdide görmek için evde çılgın attığım maçtır.

koy estebana
koy estebana
koy şu amın oğlu estebana
oley oley oley
cimbombomum oley oleyyy
koy atletikoya
koy çakma madride
koy şu amın oğlu estebanaa...
(bkz: çocukluk aşkımsın)
Star Tv'de saat 20.00'da oynanacak olan Galatasarayın alacağı karşılaşmadır.
daha dikkatli oynayanın, ilk golü atanın alacağı maçtır. umuyorum ki bu aslanlarımız olur.
galatasaray için en büyük tehlike rakip hücumun en etkilisi ilker yasin'dir. maç saati öğrenecez olup olmadığını. ilker yasin olmazsa tur bizim!
sabri ugan’ın anlatımı ve ilker yasin’in yorumlarıyla galatasaray – atletico madrid uefa avrupa ligi 2.tur rövanş mücadelesi perşembe 20.00’de ali sami yen’den naklen en iyilerin kanalı star’da

mışş mışş
--spoiler--
Maça Doğru: Galatasaray - Atletico Madrid

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi ikinci Tur ikinci maçında ispanyanın Atletico Madrid takımı ile karşılaşacak. Ali Sami Yen Stadyumunda oynanacak maç öncesi iki takım hakkında son bilgiler, hava durumu, istatistikler

--spoiler--

nevizade geceleri eşliğinde;

http://www.galatasaray.or...avrupaligi/haber/6273.php
elano nun şutları, keita nın çalımları, arda nın çalımları ve ortaları, neill in müdahaleleri ile turu geçeceğimiz maçtır.

not: elano ya da arda dan başka aklıma gol atabilecek kimse gelmediği için gol kelimesi kullanmadım. baros olacaktı ki 20 kere yazardım.*
turun ilk ayağında oynanan maçın 1-1 bitmesi ile rövanş diye nitelendirdiğimiz ikinci maçın oynanacağı ve galatasaraya 0-0 ve gol yediği takdirde en az iki gollü bir galibiyet sonrası tur atlayacağı futbol karşılaşmasıdır.
galatasaray ın tur atlayacağı maçtır. keita ve elano nun formda olması, leo franco nun yükselen performansıyla galatasaray rakibine acımayacak,eline eline verip ülkelerine yollayacaktır. *
galatasarayımızın en son kocaelispor malubiyeti sonrası samiyen de hiç yenilmediğini ve 0-0 lık beraberliğin de aslanlarımıza yeteceğini düşündüğümüz zaman gol yemediğimiz takdirde sorun yoktur tamam bi hamburg faciası var bunu kabul etmek lazım ama bir real madrid galibiyeti var ki samiyen'de hazmedemeyenlerin bunu da kabullenmesi lazım. madridlilerden çok göt olacak türk seyircisi olması beni gerçekten üzüyor ve şunu söyleyip kapatıyorum oturduğunuz yerden göt olacaksınız.

(bkz: aslanlar sahada)
bir fenerbahçeli olarak galatasaray'ı gönülden desteklediğim karşılaşmadır. yürüyün aslanlar.
uludağsözlük pankartımı hazırladım sokağa doğru akıcam birazdan, iyi izleyin la ünlü olucaz.*

(bkz: saldır galatasaray oley)
fanatik bir beşiktaş taraftarı olarak, beşiktaş formamı giyip ultraslanın arasına karışıp coşacağım maçtır.

galatasaray'ın avrupada yaptığı maçlar dışına hiçbir avrupa maçı beni ateşlemiyor. kendi takımımın yaptığı maçlar bile zevk almıyorum. ama bu adamlarda farklı bir ruh var. her an herşeyin olabileceğini biliyorum.

biraz da sesimiz samiyende kısılsın.
madrid'in eksik kadroyla da olsa rahat rahat alacağı mücadele. allah aşkına sokaktan tarafsız iki insan çevir, atletico geçsin der. çünkü adamlar futbol oynuyorlar, anti futbol yapmıyorlar. nitekim sonunda yüzümüz gülecek inşallah.
athletico madrid'e, eşime, küçük oğluma ve kayınvalideme cehennemi yaşatacağımız maçtır. ta ankara'dan ali sami yen'e ulaşacak sesimiz. o kadar yani.

vakit de geçmiyor ki...

re re re ra ra ra gassaray gassaray cimbombom!
galatasaray'a anti futbol oynuyor diyen yazarları su yüzüne çıkaran maç.

bre futbol aşıkları, antalyaspor maçlarında neredeydiniz.

ayrıca hakikaten de zaman geçmiyor.
maç saati yaklaştıkça heyecanın tavan yaptığı maç. hadi be cimbomum, bu güzel günde sen de güldür yüzümüzü.

peşindeyiz! her yerdeyiz! seninle cehenneme bile geliriz!
galatasarayın sakin oynamsı halinde rahat kazanacağı maçtır.
sözlüğe yazıyorum 4-3 bitecek.
atletico'nun atletini donunu eline verip göndereceğimiz maçtır. ne demiştik? (bkz: sıradaki gelsin)

edit: maç bitti verilmeyen penaltımızla elendik. atletini biz çıkardık kodumunun takımının da donunu hakem geri giydirdi.
yazarlığımın üzerine iddiaya girerim ki galatasaray' ın eleneceği ve göbeğimin çatladığını hissedene kadar güleceğim maçtır efendim.
artık dakikaları sayıyoruz heyecan şimdiden dorukta noluyo yaa..
çok zevkli bir mücadele,bol gol,galip galatasaray.
sonuç:muhteşem bir gece.
acı edit:hortum, * evet hortumu hesaba katmadık. *
özlemişim akşam olunca o malum maçları beklemeleri. haydi bir zafer daha aslanım dök bizi sokaklara çılgın atalım sabaha kadar.