bugün

entry'ler (1055)

fenerbahçe küme düşemez

salak saçması bir tezdir. federasyonun yönetmeliği bellidir. şie yapan takım küme düşürülür. he bana sorarsanız bende derim fenerbahçe küme düşmez. malumdur ki güzide ülkemde yasalardan büyük kuvvetler var...

nestor fernando muslera micol

2genç yaşta italya gibi sıkı kalecilerin olduğu bir ligten geliyor iyi bir kaleci olduğu belli ama beklenti yükselirse bunun altından kalkamayabilir geleceği parlak kaleci şimdiden sevdim herifi... umarım abzürd hatalarla gol yeyip taraftar tarafından gönderilmez...

(bkz: morgan de santcis)

galatasaray

şuan fenerbahçeye saygı gösteren tek spor kulübüdür. topuk yaylasında fenerbahçeye sahip çıkacak kadar centilmen taraftara sahiptir.

galatasaray ın 1 yıl rahat nefes alması

aga adamlardaki derde bak dedirtmiştir. ulan ligten düşüyorsunuz onca para kaybınız var. bir yıl şampiyonlar ligine gitme ihtimaliniz yok avrupa ligi bile tehlikede. adamlar hala galatasaray da galatasaray. lan gerzek taraftar git bi kulbünle ilgilen.

lal band

lal band, 2011 şubat ayında bir araya gelen hilal ve celal' in, müzikal birikimlerini birlikte değerlendirmeye karar vermesiyle kurulmuş rock müzik grubudur. lal, ikilinin isimlerinin son hecesi olması sebebiyle seçilmiştir.

hilal - vokal/ sözler - güfte

ciddi anlamda şarkı söylemeye üniversite için i̇tanbul’a geldikten sonra (2001) başladı. özellikle senfonik metal müzik icra eden birçok grupta yer aldı. bir dönem bas gitaristlik de yaptı.

hayatın tüm koşuşturmacasına rağmen, sadece mutlu olduğu yerde, istediği tarzda müzik yapabilmek için yıllardır mücadele vermiştir ve bundan sonra da verecektir. zaten bu noktada lal band' in kuruluşu hayatında önemli bir dönüm noktası olmuştur. grubun parçalarının tümümün sözleri ve vokal melodileri hilal tarafından yapılmaktadır.

celal - gitar / beste / tüm düzenlemeler - kayıt

nisan 1983, ankara doğumlu. müziğe 15 yaşında ilk olarak bas gitar ile başladı. daha sonra davula merak sardı. çeşitli gruplarda davul ve bas gitar çalarken en nihayetinde 16 yaşında elektrogitara gönlünü kaptırdı.

çeşitli gruplarda sahne aldıktan sonra 2005 yılında kendi stüdyosunu "( stüdyo destan - 2005 ) (stüdyo ozz - 2006)" açtı. 2008 yılında ise balyoz müzik yapım stüdyolarını açarak yapımcılığa adım attıktan sonra süre gelen birçok projede yer aldı.

aha bu da viddeoları...

http://www.facebook.com/v...676760653961&comments

he bana sorarsanız gerçekten farklı bir keyfi var bu ikilinin en azından zevk alarak bu işi yapıyorlar! ayrıca metro2033 oyunu candır.

bunlar da takip edebileceğiniz linkler;

http://www.facebook.com/LALBAND
http://www.myspace.com/lalband
http://www.twitter.com/lalbandtr
http://www.last.fm/music/lal+band

en azından tıklayıp bir bakın derim...

kemal sunal

beni hergün güldürebilecek tek insandı... 11 yıl önce neyse şimdide aynısı . hala ortada zübükler var, hala ortadakurtlar çakallar var ama bu sefer sen yoksun be.

uzun saçlı erkeklerin sık karşılaştığı sözler

thor'a benziyisoğğğğnnn. -fin severlerden bana geliyo.

aziz yıldırım

şike soruşturmasıyla gözaltına alınmış fenerbahçe başkanı.hiç bir şey olmayacak akşam üstüne doğru salınacak, he ama fenerbahçe gibi ülkenin güzide kulübü böyle lekeli başkanla devam eder mi, eder. çünkü fenerbahçe taraftarından yönetimine sporcusundan medyasına hiç biri fenerbahçenin ne kadar temiz olması gerektiğini bilmiyor. heğğ bunu bi galatasaraylı olarak yazdım. bir başkan şikeden gözaltına alınıyorsa orada bir ki vardır...

lig tv nin aziz yıldırım olayını iplememesi

gayet altyazı geçiliyor abartmayın amına koyim ya.

luis fabiano

3 ay sahalardan uzak olacak topçu. muslera iyi oldu da fabiano sakat sakat ne işe yarıyacak la?

yazarların okuduğu gazeteler

(bkz: radikal)

mozart ın gerçek türk marşı

yoğun seks ve alkol içerdiği gerekçesiyle yasaklanmıştır. üsküdara gideriken ne olucak o üsküdarda heğğğ karı kız kesip aşnaya fişna yapacaksınız değil mi ahlaksızlar!!!

atatürk e solcu diyen insan tipi

sağınızı solunuzu ideoloji algınızı sikeyim ben sizin ey sözlük. ulan ne balta insanlarsınız arkadaş ya... önemli olan fikir derğil şu hayatta insanlığı bir adım ileri götürmekte, ama bu kafatasının içindeki beyniniz ancak kalıplara çalışıyor sizin.

yeryüzünün en zeki insanları müslümanlardır

evet işte tam da bu yüzden arap yarım adası üçüncü dünya ülkesi... hatta işte tam da bu yüzden tüm çoğunluğu müslüman ülkelerde iç savaş var! tam da bu yüzden hiç bir müslümanın yüzü bir gün olsun gülmüyor!

insan ölürken yanında neleri götürmek ister

dünya malı dünyada kalır mottosuyla sıfırlanıp giderim aga ben dediğim anket. mutlumusun eyy anketçi.

ulan ben de ciddiye alıp okudum

uludağ sözlükte entry okuyan adamın son sözü.

sırıkla atlama

sırıksız yapılamayacak spor.

gs tv nin şifresiz yayın yapması

sanki normal tv yayını veriyor amına koyim denilesi durum.

arch enemy

(bkz: nere mi nere mi arch enemy)

aşık veysel şatıroğlu

şuan güzelliğin on para etmez dizeleriyle aptalca ağlamamı sağlamış aşık... bu adam farklı adam... bu adam apayrı adam... diyeyim bu adam güzel adam.