bugün

merakla beklenen formalardır. birde bu yönetim formaları ne bok yemeye temmuzda çıkarıyor anlayamıyorum.
berbat ötesi formalardır. bu ne lan böyle forma mı olur, çubuklu formanın içine sıçmışlar.
yatmalık tişört gibidir. sponsoru da perşembe pazarı olmalı.
eğer doğruysa sarı formanın tonu yüzünden kavga bok gibi çökecektir. galatasaray sarısında yapılmış o forma. fenerbahçe sarısı çubukludaki gibidir.
gerçek değildir fenerbahçe'nin her büyük kulübün olduğu gibi klasik çubuklu bir iç saha forması vardır bunun değişme ihtimali zayıftır öyle beyaz katmak kolay değil benzeri bir forma doksanların sonunda da kullanılmıştı ama sonra beyaz yine çıkarıldı diğeri leş bir forma değinmek bile yanlış olur kısaca bu formalar ağır fakedir.
fenerbahçeli değiim ve diğer fenerbahçeliler gibi ben de sevmedim. bu ne amk tam sarı kanarya olmuşlar.
bu sene biraz uydurma yapmışlar.
En azından meireles için şöyle kocaman ve hemen bulunabilen bir arması olaymış.
bunlar değildir. bazı stilist eğilimli internet kullanıcıları her sezon öncesi çeşit çeşit forma tasarımlarını paylaşırlar ve çoğu da beğenilmeyen tasarımlardır.
çubuklu formanın numara kısmı gene çok can yakacaktır.

ulan ritüele dönüştü sanki. önce arkayı çubuklu bırakıp numaraları öyle yazıyorlar. birkaç maç sonra arkayı komple lacivertle dolduruyorlar. e numaralar belli olmuyor tabii ondan. tasarım pic oluyor haliyle. bir kere de önceden düşünseler şunu.
http://galeri.uludagsozlu...ah%C3%A7e-formalar%C4%B1/
sarının yanında lacivert olduğu sürece her zamanki gibi iğrenç olacak olan formalardır.
tuvalet kağıdı gibi formalardır.
Lacivert rengi ağır basarsa enfes olacak formadır.
büyük ihtimalle yine hayal kırıklığına uğratacaktır. adidas türk takım formalarına gereken özeni göstermiyor. fener formalarının da nike sadeliğinden nasiplenmesi lazım.
türk bayrağını zoraki değil(galatasaray) gururla göğsüne koyan forma tasarımlarıdır.
90'lı yıllarda kullanılan formalara benzemektedir. Güzeldir.
fenerbahçelilerin yere göğe sığdıramadıkları, başka takım taraftarı olanların da yerin dibine soktukları formalardır.

hiç takım tutmayan biri olarak öylesine gireyim dedim baktım tuvalet kağıdına benzetenler bile olmuş. allah aşkına bu kadar mı nefret ediyorsun fenerbahçeden de tuvalet kağıdına benzetmişsin. altı üstü bir forma ne bekliyordun ki?

aslında bana göre de o kadar muhteşem değiller ancak tuvalet kağıdı kadar da değildir herhalde.

yani sırf rakip takımınız diye nereden vuracağınızı şaşırmayın.
24 temmuz günü, saat 21.20 de tanıtılacaktır.
adidas'ın kalıplarından birini uyarlanmış beyaz forma nete sızmış.
fenerbahçe tasarımlarını adidas tasarımcılarına değilde kendi yapıyordu hani?
görsel
geçen sezon ki beyaz forma daha güzelken yenisi buysa olmamış. para kazanmak için oynayıp duruyorsunuz ötekinin tırnağı olamaz. yazık. evet.
beyaz forma gerçekten buysa, tasarımcısının kim olduğunu merak ediyorum. ulan bir kerede şu taraftarların yaptığı tasarımları dikkate alın, adamlar üst düzey formalar tasarlıyorlar ve abartısız en kötüsü bile şu beyaz formadan daha güzel. ey fenerbahçe yönetimi siz adam akıllı bir tasarım çıkaramıyorsanız, bırakın forma işini artık taraftara!
galerideki formalarsa şahane. ama onlar olmayacaktır. hiçbir zaman da olmamıştır.
çok eziğe kapak olacaktır.
gene pazar malı gibi olmuş underrated formalardır. ayrıca formalarında ithalinde yapılan fatura hilesi nedeniyle fenerbahçe 2+1 yıl maçlara çıplak çıkmak zorunad kalacaktır.