bugün

Kutlu olsun.
Sarhoşken kurduğu devleti (!) Ayık kafayla abdestli yönetemeyen birilerine inat...
Sefalete, esarete, manda ve himayeye terk edilmiş bir milletin yeniden uyandığı tarih. Kutlu olsun.
gençlik ve spor bayramınız kutlu olsun arkadaşlar.

benim bel fıtığım var siz eğlenin.
görsel

Ne mutlu Türk'üm diyene!.

Kutlu olsun...
Esarete, manda ve himayeye karşı türk milletini birleştiren ve milli mücadelenin meşalesini yakarak Türk'ün gücünü tüm dünyaya gösteren Atatürk'ün ve aziz şehitlerimizin ruhları şad olsun. Bizlere bırakmış oldukları bu aziz gün de kutlu olsun, evet.
Kutlu olsun.

Atam sana söz,
Yurdu bütün yobazlardan temizleyeceğiz!
Pes etmeyip savaşı kazanan koca yürekli insanların ruhları şad olsun. Atamın da doğum günü kutlu olsun. iyi ki doğdun iki gözümün çiçeği.
Bayram gibi bayramdır. Atatürk gibi adamı bize nasip eden Allah'a şükür olsun! 19 Mayıs Kutlu olsun!
Amma prim kastınız yeter da sjsj..

Kutlu olsun hadi yazalım madem bizde..
104. senesinin bayramı, kutlu olsun.
Bu ülkeyi kurtaracak ve devam ettirecek gençliğe selam olsun bayramın kutlu olsun.
Türkiye cumhuriyetin ve türk vatandaşıyım diyebilen her bir vatandaşımıza 19 mayıs atatürk ü anma gençlik ve spor bayramını kutlarım...

görsel

Ve bugünler için gazi mustafa kemal atatürk ve silah arkadaşlarına saygı ve rahmetle anıyorum...
üzerinden 1 ay geçen bayram.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi:

“Ey Türk istikbalinin evladı! işte, bu ahval ve şerait içinde dahi vazifen, Türk istiklal ve cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!”

19 Mayıs 1919'un 105'inci yıl dönümünde; Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, şehitlerini ve Türkiye için mücadele eden tüm kurtarıcıları rahmetle anıyor, aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyorum.
566.

Bu özel günde Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü sevgi, minnet ve Özlemle anıyor, kurtuluşumuzun başlangıç timsali olduğundan; bütün şehit ve gazilerimize şükranlarımı arz ediyorum.

Bizlere verilen hediyenin sahipçisi olacağız atam!

Ent.
Aynı zamanda atamın doğum günü. Kutlu olsun asıl insan. iyi ki var oldun ve olmaya devam edeceksin. Vatanımın efendisi.
https://www.youtube.com/watch?v=dJQgx82OrTI

kutlu olsun!
büyük önder atatürk'ün samsun'a çıkarak kurtuluşun ilk adımını attığı 19 mayıs gençlik ve spor bayramınız kutlu olsun!
görsel
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı’nı başlattığı, milli mücadelenin ve Cumhuriyetimizin ilk adımlarının atıldığı , 19Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun!
kutlu olsun.
572.

(bkz: up)

Ent.
(bkz: #47000462)