bugün

Boyu kısa diye isteklerinden taviz verecek hali yok ya.
Çükü yamuk herifin adriana lima araması.
Minnak olmak suç mu ha?
Sesini duymak için biraz yere bakmanız gerekebilir.
(ses:#6429)
insan değilmiyiz olm biz. 1.50 leri seven yada isteyen düşünsün onu. Sen sus.
Hayır cirkinlesmek istemiyorum ama egilmeden görünmüyorlar da sizde eğiliyorsunuz be anacim. Bir de gelip boy muhabbeti yapıyorlar ya.

"Erkek şöyle olacak".
abilerin len onlar senin bıcırık denir kıza.
1 70 bir erkekle çok yakisirlar bence ama 1 80 üzeri kusura bakmasın edi ile büdü gibi kalırlar ki hiç uyumlu olmaz. Herkes boyuna göre. Kader.
erkek dediğin beni taşıyabilmeli diyenleri de vardır.
boyun kadar istek talep et denilecek kız.
vay şöyle olmuş böyle olmuş konuşmam. görüyorsunuz.
168 boyundaki erkeğin kız şöyle olmalı, böyle olmalı demesinden farkı yoktur.
akıl sahibi her insan fikir beyan edebilir. boyla bir alakası olduğunu sanmıyorum. bacak kadar olup, aklıyla sırık gibilere taş çıkaracak o kadar çok insan var ki.. hem herkes boyuna uygun insanla beraber olacak diye bir şey yok. hanım ablamız sadece fikrini bildirmiştir.
Uzaklarda görülmeyen kızdır.
Ulan sanki Türkiye degil Norveç... Türkiye'deki insanların boy ortalamasına bakin, kesin sesinizi ve oturun. Sözlükte erkeklerin hepsi 195 ve kızlar da 180 amk.
kızın halinden 150 boyundaki erkeğin anlayacağı bir söyleşidir.
Burada ayıplanması gereken kısa boylu bir kızın "erkek böyle olmalı" demesi değildir. Ayıplanması gereken bir insanın "erkek/kadın böyle olmalı" demesidir. Ama kuru yüksek tabi amı olanların. O yüzden ağzımıza da sıçarlar yapacak bir şey yok.
boy pos yerindedir.
sendeki aşk yerlerin dibindedir.
güzelim boyu posu merak etme demektir.
her güzelin başına da gelecek olan eylemdir.
ketçap, mayonez de ister misin?

beybi!
Erkeklerin kendi sıfatına bakmadan kız beğenmemesiyle eş değer durumdur.
susma haykır, kısa boylular vardır
Gelsin beni alsın.
türk kızlarının hayal dünyasının genişliğini gösteren durumdur. 1.90 boyunda italyan erkeği hayal ederler bunlar ama bu tek başına yetmez, anlayışlı olacak, geniş omuzlu ve six packleri tişörtünün dışından belli olacak. türk kızının tribini çekecek ve ona sürekli iyi davranacak. tercihen de zengin olacak. bakın bunların hepsine sahip olacak ve türk kızına bakacak.
Konu ile ilgili.

görsel
görsel
gardaş belli ki sana vermiyorlar, sen 150 160 çok kafaya takma, sudokuya yönel, tanım: herhangi bır kızın isteğidir.