bugün

hepsiburada

Dünyanın en garip online alışveriş platformu olabilir. Bir ayakkabı alacaksınız, ürünün numaralara göre liste fiyatı farklı. Efendim tamam olur öyle diyorsunuz, net %30 indirimli diye sattıkları ürünün başka bir numarasında indirim yok. indirim olmayan ürünün liste fiyatına bakıyorsunuz %30 indirimli fiyatla neredeyse aynı. Ürünü beğenilere eklediğinizde bile fiyat değişebiliyor. Fakir olduğum için hemen al sonra öde hizmeti ile satın almak istediğimde hizmet bedeli yanında aynı satıcının aynı ürünü birden çok daha pahalı oluyor. Eskiden bu hizmeti peşinatsız alabiliyorken şimdilerde peşinat vererek alabiliyoruz. Kasım indiriminde termos alayım dedim on defa alışveriş yaptığım adrese evde olduğum halde ulaşılamadı deyip ürünü geri göndermişler. Müşteri hizmetlerini arıyorum, personel ürününüz geri gönderilmiştir diyor. Yapma ya! Ulan uygulamadan zaten görmüyorum onu, ürünün fiyatı zamanlanmış yeniden gönderin, sizin hatanız diyorum yeniden satın almanız gerekiyor diyorlar. Kesinlikle geçen yılki kaliteden eser yok. iyice zıvanadan çıkmışlar artık alışveriş yapmayı düşünmüyorum kesinlikle.