bugün

trendyol

ben bu kadar kötü hizmet veren bir alışveriş sitesi görmedim.

kısaca açıklayacağım. gerektiğin da belgeleriyle kanıtlayabilirim. bunlarla son 2 alışverişimde yaşadığım sorunlar;
1- satın aldığım ürünler bana teslim edilmeden iade olacaktı. en az 10 gün boyunca kargo şubelerinde kargolarım süründü.
sözde müşteri hizmetleri, yardım etmedi.

kargom satıcıya teslim edilemediği için şubede bekliyordu
sözde müşteri hizmetleri, yardım etmedi.

ben kargoyu görmedim bile. bu yüzden iade söz konusu değil! normalde satıcının ürünü hemen onaylaması gerekiyor. çünkü, teslim edilmiş bir ürün yok! kargoda zarar bile görmüş olsa bu durum kargo şirketini bağlıyor. alıcının hiç bir suçu yok.

satıcı ürünü teslim alıyor ama onaylamıyor.
bu durumu sözde müşteri temsilcisine bildiriyorum hiç bir şekilde yardım etmiyorlar.

ben bu sırada kredi kartı ekstremi ödemiş oluyorum.

kısaca; hiç görmediğim bir kargonun parasını ödetti bunlar bana.
süreç toplamda 14 gündür devam ediyor.
tüketici hakem heyetine şikayet edildi. onay geldikten sonra bireysel tazminat davası açacağım

bütün suçum, bir kaç lira daha ucuz bulduğum bu internet sitesini tercih etmek oldu.

siz siz olun, asla asla ama asla buradan alışveriş yapmayın. belki bir alışverişinizde sorun yaşamamış olabilirsiniz. belki aynı ürünü çok ucuza da almış olabilirsiniz ama eğer bir sorunla karşılaşırsanız müşteri hizmetlerinden kesinlikle bir yardım bulamayacaksınız.

bunları insanlık adına dava edeceğim. birilerine örnek olmak adına yapacağım. sizler de korkmayın.

sikayetvar.com üzerinden benzer sayıda onlarca şikayete ulaşabilirsiniz.
https://www.sikayetvar.com/trendyol/iade/teslim