bugün

kullanmayın şu siteyi. çin istilasının türkiye ayağıdır.
8-11 kasım indirimleri yaptığını iddia eden site. hani nerede ben indirim falan göremiyorum aloo.
müşteri hizmetlerine bağlanmak imkansızdır.
21.yüzyıl kanseridir.
görsel
reklamlarından baygınlık geldi.
buradan yapılan iadeler trendyol cüzdanım alanına yükleniyor. iadeyi kendi kredi kartı ya da banka kartı hesabınıza aktarmak için telefonunuza uygulamayı indirmeniz ve oradan işlem yapmanız gerekiyormuş. web üzerinden bu işlem yapılamıyormuş.

neden? uygulamamız bu şekilde... iyi aferin!

uygulamayı yüklenir-işlem yapılır-trenyol reklam göndermeye başlayınca uygulama ayarlarından bildirimler kapatılır-bildirimler kapalı olmasına rağmen reklam gelmeye devam edildiği görülünce küfür edilerek uygulama silinir.
her ne kadar severek alışveriş yapsam da bazen sorunlar yaşadığım sitedir ama dönüp dolaşıp gene buradan alışveriş yaparım. 20 ocakta aldığım sipariş hala gelmedi mesela https://kargotakiptr.com/trendyol-kargo-takip buradan sorguladığımda yolda görünüyor trendyol siparişlerim sayfasında da öyle, nereye götürüyorlar acaba kargomu
kafayı şimdi de "sıcak yemek" ile bozmuş olan e-ticret sitesi.
pek kullandığım bir uygulama değildi ama hem alışverişe çıkmaya üşendiğimden hem de mağazalar fiyatları katladığından bir kaç tişört almak için girdim. gerçekten onu da alayım bunu da alayım moduna sokuyor insanı.
neyse, rick and morty tişörtlerine bakarken bir baktım orjinal baskı bir tişört 32 lira, harika bir sweatshirt 66 lira. lan ne güzelmiş, sitede biraz daha dolaşayım bir kaç tişört daha alayım derken bir baktım ölücüler hemen almışlar rick and morty'lerimi, ürün tükendi diyor! ayıp lan ayıp, sepetime atmışım sepette duruyor. donanım haber ölücüsü müsünüz be, benim sepetimden alıp kaçmak resmen hırsızlıktır!!!

gerçekten çok yazık...
bir giyim alışverişi sitesi.
Saat meraklıları icin Bugüne özel verdikleri kupon gerçekten çok cazip. kacirmamak gerektiğini düşündüğümden herkesle paylaşayım dedim;

görsel
https://www.trendyol.com/...-imha-makinasi-p-69451351

bende diyordum ne zamandır evdeki cd/dvd leri nasıl imha edeceğim iyi oldu bunu gördüğüm.
Her gün aradığın her şey trendyolda diye bildirim atan site.

Trendyolcum benim aradığım her şey sende olabilir ama senin aradığın bende yok.
yorumlarda kelime filtreleme özelliği falan gelmesi gereken alışveriş platformu. ne zaman eve bir şey almaya kalksam çeyizci terör örgütü üyelerinin arasından kullanıcı yorumu ayıklamaya çalışırken pes ediyorum. girsin size ütü masası.
Bünyesinde 5 yıldır çalışan bilgisayar mühendisine 40.000 TL maaş veren şirket.
aksam spor canta bakiyordum. sarhos falan da degilim ha banka reddi geldi.
kendimi banka sifresi yerine sozluk sifresi girmeye calisirken buldum.

akbanktan sozlüge girmeye calismak.

al gırdın gırdın.
Kim bilir reklamlar için Tarkan'a kaç milyon TL verdi bu firma. Çalışanlarına 1000 TL zam yap desen yapmaz.
Dünyanın belki de en kötü insan kaynakları yönetimi ve müşteri geri destek birimine sahip olan firma.
Önceden gerçekten ucuza güzel şeyler bulunabilirken şimdi indirimli halleriyle bile kıyafet alamıyoruz malesef.
Asla indirim yapmayan site.
Trendyol, merkezi istanbul’da bulunan Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu, dünyanın sayılı e-ticaret şirketlerinden biridir.
Buradan alışveriş yapmayı bırakacağım.

Ürünü 2 saat içinde alırsanız, 2 saate kargoya verilir diyor. Maşellah 2 gün SONRA kargoda mk ürünü...

insanları kandırmayın. Samimi olun müşterilere karşı.

Sinirlendim bugün bunlar yüzünden.

Ürünü 2 günde getirmek yerine dolaştıra dolaştira getiriyor mk sitesi ...

Reziller ...
saçma sapan ürünleri var alasım geliyor..
O ürün mutlaka 3. Gün ya da 3. Günden sonra elinize ulaşıyor.
trendyol satıldıktan sonra evlere şenlik olmaya başladı.