bugün

ben bu yazıyı kendime yazdım

senin ben dalağını buffyliyim.sen var ya tanıdğım en büyük götsün.hayatın boyunca sana değer veren kızları sırf sana değer verdikleri için kolay lokma görüp hiç bi tarafına takmadın.bu yüzden de senin ağzına zıçan kızlara ben helal olsun diorum.çok da umrumda deil esasında senin bu durum için ne dediğin.çift karakterliyiz işte ben kızlara hak veriorum.sen öbür karakterim olarak hep bu kızların anasına sövüosun.ama sana nacizane tavsiyem bırak onları hacım.onlar haklı.esas ben senin anana söviyim.sen bu hayatta hiç bir boku hakettmeyen,kendinden korkan bokun tekisin.ömrü hayatın boyunca ondan korktuğun için senden daha cesaretli olan benden isteyeceksin."abi nolur konuş,abi bokun yiyim yardım et,abi kulun olam yardım et."diye.ama sana yardım edenin de ta eminegiyim siktir git seviyorsan git konuş.dök içini ona.seni seviyorum de.sen benim geleceğimsin de.ben seninle nefes alıyorum de.senin ne okuduğun,hayattan ne beklediğin önemli değil de.ben senin her halini,her duruşunu,her sıkıntını sevdim de.ama ne yap ne et o'nu bir türlü ele geçiir hacım.benim dötüm yemediği için sana bu sitemlerim.