bugün

yazarların sevgili kriterleri

Herşeyden önce adam olması gerekir. Ardından kriterleri sırasıyla yazmak gerekirse,
Fiziksel özellikler olarak:
- Uzun boylu,
- Uzun parmaklı,
- Düzgün dişleri olan,
- Hafif kaslı, Aşırı kaslı olmasın.
- Renkli gözlü. Bu kriter olmasa da olur ama olsa iyi olurdu yani.
Kişisel özellikler olarak:
-Sempatik olsun.
-Beni güldürsün ama dışarıda sert görünsün.
-Kültürlü olsun yani her konu hakkında belirli bir fikire sahip olsun bişey sorunca sap sap bakmasın.
Ayriyetten bir kaç kriter daha ekleyeyim,
- Dışarıdan fazlasıyla cool görünsün. Yanımdaki insanın fazlasıyla ilgi çekici olmasını severim.
- Benim yanımda küfür etmesin ara sıra ağzından küfür çıkabilir insanlık hali ama benim yanımda küfür etmemeye dikkat etsin.
- Elibol olsun. Ben elibol biriyimdir o da öyle olsun.
- Ses tonu fazlasıyla etkileyici olsun. Her konuştuğunda kendini bana hayran bıraksın.
- Bakışları keskin ve etkileyici olsun. Bana her bakışında içim erisin.
- Benden en az 2-3 yaş büyük olsun.
- Olgun olsun ama olgunluk yaşta değil baştadır bunu da ekleyeyim. Olgun olsun derken kendini çok kasmasın, ara sıra küçük çılgınlıklar yapabiliriz.
- Öpüşmeyi iyi bilsin.
- Aklı fikri cinsellikte olmasın. Ara sıra belirli fantezilerimiz olur zaten öyle her dakika abazan tavırlar sergilemesine gerek yok.
- Son olarakta birlikte gezelim, eğlenelim gençliğimizi doya doya yaşayalım. Aşkı tam anlamıyla yaşayalım.

Not: Böyle birini asla bulamayacağımı biliyorum. Ama hayalimdeki erkek modeli budur. Tabi bazen bu kriterlerin hiç birine uymayan birinede aşık olunabilir. Sonuçta aşk bu ota da konabilir, boka da.

Dipnot: Bu yazdıklarımı okuyunca bu kriterleri istiyorsunda sen bu yazılanlara değermisin diyenler olabilir ama emin olun ben fazlasıyla değerim bu kriterlere.