bugün

samsung galaxy s2

uludağ sözlük'te bu kadar az ilgi görmüş olmasına şaşırdığım, hayallerimi süsleyen, donanımsal olarak piyasadaki her telefona gangbang anal rape çekebilecek kadar fantastik olan hayvanoğlu.

Ben bir telefon aldığım zaman onun özelliklerini sonuna kadar sömüren biriyim ve sırf bu nedenden ötürü telefonum olacak aletin olabildiğince fazla özelliğe sahip olmasını isterim. Bu telefon da bu ihtiyacımı karşılayabilecek yegane alet, çok ciddi söylüyorum.

Özellikleri cidden muazzam. 1080p video kaydı(8 mp xenon flaşlı kamera), super amoled plus ekran, android işletim sistemi ve hızlı bir browsing performansı ise benim en çok dikkatimi çeken özellikler. HDMI ve USB çıkışını, en ince smartphone olmasını, 4.3 inch gibi hayvani bir ekranı barındırmasını, 16/32 gb'lık hafıza kartı ile gelmesini ve 1 gb'lık ram'e sahip olmasını saymadım bile. *
Yeterli paraya sahip olduğumda bu telefonu kesinlikle alacağım ama merak ettiğim birkaç var.

Android, ios kadar stabil çalışıyor mu? Yani çökme, uygulama uyumsuzluğu gibi sıkıntılar çeker miyim?

Telefonun şarjı ne kadar dayanıyor? Günde bir kaç kere şarj etmem gerekirse kafayı yerim lan.

Ve son olarak; telefonun mp3 player olarak performansı nasıl? Ses kaliteli mi? Bas ve tiz dengesi iyi mi?

Bu soruların cevapları herhangi bir olumsuzluk içermiyorsa bu aleti kesinlikle alacağım.