bugün

sevdiği entry'ler

bir tane bile ahlaklı ateist tanımadım

8 yaşındaki çocukla yanına gelse severdin ama.
Ulan siz var ya..

mahalle parkına dadanan it piç için çözüm

Dedemin bahçesine köpekler dadanmıştı. Tavuklarına saldırıyor evin bahçesini talan ediyorlardı bu köpekler. Kovdu olmadı taşladı olmadı köpek sahipleriyle konuştu vs. Bie türlü köpeklerden kurtuluş yoktu. 1 adet havalı tüfek aldı sonra. Bahçesine giren köpeklerin kaba etlerine doğru nişanlayıp tetik çekti. Artık bahçeye giren köpekler acı içinde mıyıklayarak kaçışıyordu. Daha sonra canları, keyiflerine baskın geldi ve artık bahçeye gelmemeye başladılar. Bence güzel taktik. it diye başlık açınca bu anı geldi aklıma. Kesinlikle bir öneri veya tavsiye değildir. Sadece bir anı anlatımıdır.

allah küfür eder mi

Böyle başlıklar açıp küfür yiyince ağlıyorsunuz.
Azıcık Salak olabilir misiniz acaba?

hotchner from bau

Gordugum en kezban karakterli erkek yazar.

Kizlarin kezbanlarina alistik da, erkegin kezbani daha beter oluyormus amk. Swh.

selda bağcanın sesim güzeldir demesi kibir midir

insanlar kendilerinde olan yetenekleri söyleyebilir ve bununla övünebilir. Sen kendinin ne olduğunu ve kim olduğunu insanlara söylemezsen kimse seni durduk yere övmez. Mesela ben çok zeki bir insanım bunu da her yerde söylerim. insanlar da benim zeki bir insan olduğum ile ilgili geri dönüşler yapar ya da beni başkasına öyle tanıtırlar. Bazıları da diyor ki başlıkta da sorulduğu gibi; "bu yanlıştır, kibirdir, kendini övmedir, bırak başkaları seni övsün ancak başkaları seni tanımlayabilir." Hayır! sen kendini nasıl tanıtırsan başkaları da seni öyle tanır. Olay bu kadar basit. Altını doldurabildiğin hiçbir tespit kibir değildir.

muhitzsche

Burçlardan anlayan bir yazarahdh.

cennette huri becermek için namaz kılan tip

görsel
Adamlar geneleve mi gidiyor allahlarının huzuruna mı gidiyor belli değil.

islamiyet Şiddet, korku ve cinsellik üzerine kurulu bir dindir..