bugün

sek gerçekten de şöyle masalar kurup, fasıl alemlerine dalıp, içi çıkana kadar aglayasını getiriyor insanın. sesi çok güzel olan bu süper baba'nın denizi ne güzel işler yapar. misal ticari bir kaygısı olmadan sevdigi şarkıları soylemek. fakat bu işten anlayan büyük kişiler tsm yorumunu pek begenmemiştir o da ayrı.
Geçen sene annesi Leman Sam'ın bir konserinde sahneye çıkmıştır.Annesiyle birlikte Gül Güzeli adlı şarkıyı en güzel şekilde söylemiştir.Çok beğenmiş ve ağlamak istemişimdir.
Bir ara TGRT tv de Cem Davran'la beraber bir dizide oynuyordu.
taş gibidir kendisi. bugünkü hürriyet'te şuh pozları vardı, oradan biliyorum.
(bkz: anasına bak kızını al)
gözleri güzel, sesi güzel, kendisi güzel fevkaledenin fevkindeki hatundur.
zarafet deyince akla ilk gelen insanlardan birisidir.
türk sanat müziği albümü yapmış ve beni mest etmiştir.
sarı fırtına metin ile bir süre evli kalan annesine görüntü olrak hiç benzemeyen leman sam kızı.
müzeyyen senar'ın telefon edip, sek albümü için "bu sarkıları pekçok insan söyledi ama kimse senin kadar güzel yorumlayamadı, sürekli seni dinliyorum ve çevremdeki insanlara da dinletiyorum, tebrik ederim" yorumuna, "benim için ödül budur" diyen gerçek sanatçı.
her şeyiyle güzel insan.
(bkz: yedi kocalı hürmüz)
güzel bir kadın... üstelik şirin de...
dinlerken, bakarken icinde kaybolunan, her elinde ayri bir marifet olan hanimefendi*
http://www.haber10.com/haber/81999/
sevval sam'ın aktüel'e verdiği ropörtaj.baskın oran ve ufuk urası destekleme dışında chp için söyledikleri son derece gerçekci.
-seçimlerde bağımsız milletvekili adayı baskın oran'ı destekliyorum. ufuk uras'ı da destekliyorum bu anlamda. En büyük açmazımız, böyle insanların meclis'te olmaması. artık çok fazla seçeneğimiz yok. chp'nin son derece faşist bir parti olduğunu düşünüyorum artık.
sesi çok güzel olmayan, annesinin iteklemeleriyle bir yerlere gelmiş, yapmacık görünen ünlü modeli.
seçimlerle ilgili aktüel dergisine verdiği demeç ile kendine bir kez daha hayran bıraktıran gerçek sanatçı.
http://secim.samanyoluhab...oriID=7&HaberID=14793
mükemmel gözleri olan oyuncu
ayrıca ilk aşkım. **
Süperbabada oynadığı zamanlar Türkiye'nin en güzel kadını olarak akıllara kazınan oyuncu, sanatçı işte ayrı bir kişilik.
bayan sanatçılar içinde hayran olduğum tek insan..bin tane kelime ile kendisine methiyeler düzsem kendisi için değer. ama derdimi kısaca anlatacak olursam: "seviyorum"...

ruhu güzel, fiziği güzel, gözleri daha güzel...
müzeyyen senar'ın varisi olarak onurlandırdığı genç sanatçı.
hastası olunacak bi kadındır, sesi oyunculuğu falan hiç umrumda değil gözleri yeter...
bir ara ruppert mould diye bir müzisyenle beraber olan hatun.
beğenmiyorum diyen erkeğin dövülmesi hata sınır dışı edilmesi gereken deniz gözlü sanatçımız.
(bkz: isimleri bilinen taş gibi hatunlar)