bugün

Baba gibidir bu sehir. Memleketin bir anne figuru ise ben buna da baba yakistirmasi yaparim. Annenin yeri bambaskadir her zaman. Peki ya baba...Seversin ama pek belli etmezsin. Belki biraz sert davranir sana. Burnunu surtsun biraz der. Babaya duydugun sevgiyi gomersin biraz. Yeri gelir sen bile unutursun o sevgiyi, cok kizarsin bazen. herkese bahsetmezsin kolay kolay babani cok sevdigini.offf ne diyorum lan ben. Bilmiyorum oglum iste anlatamiyorum. Cok derinlerde bu duygular cunku secemiyorum kelimeleri. Bu cumleler universiteyi bitirmek uzere olan birinin agzindan dokuluyor beyler bayanlar. Siz de sevmiyorum diyebilirsiniz bu sehri ama en azindan saygi duyu be. Tıpkı babaniza duydugunuz saygi gibi. Cunku tum amaci sizi biraz buyutup hayata hazirlamakti. Neyse ben bi sigara yakayim.
Her ne kadar beni isyan ettirse de seviyorum ulen seviyorum var mı dağ başı belki ama olsun seni böyle tipsiz halinle seviyorum bir yaz geçince inanmazsın özlüyorum seni sonra tabi aynı eski halin. Dengesiz misin nesin? Aşığım dedik diye suyunu çıkartıp işkence etme bana sev beni.
Pof ne diyorum ben ya gidim bari bi çay içim.
Bazen çok sevdiğim bazen çok sövdüğüm şehir .
beni ayazınla tehdit etme angara,

hayallerimi yaksam, ağustosu yaşarsın.

hey yavrum be. lafa bak.*
istanbuldur. sakaryadır. san diego(usa) dur. evet ibneler 2 üniversite bir masterım var. bi işe yaradı mı? götümde patladı.
En samimi dostlar orada olur ve onlar asla çıkar gözetmez.
Ankaradır . Fena değildir.
Edit : kader ortağım ankara da okuyan yazarlar açık oylayında takip edeyim.
Allahtan iki hafta önceden gidip ilk gidiş burukluğunu üzerimden attığım şehirdir.

Edit: Sivastopol.
diyarbakırdır.
adabazaar.
Çok özlediğim küçük şehrim. Oraya ait hissediyorum ötesi olabilir mi.
kışın rahat bahar olduğunda mükemmel olan antalya.
istanbuldur. Bana göre soğuktur. Karsta olsam napcaktim acaba.
Ankara'dır. Her ne kadar sevmesemde en kral üniversiteler ve hayatı buradadır.
(bkz: Orta Doğu Teknik Üniversitesi)
(bkz: Passage)
kayseri hakkında bir şey söylicek yok mu ?
Bolu oluyor kendisi.
Hem aşık olduğum hem de nefret ettiğim istanbul'dur. Nasipse yolculuk yarın.
izmir. Pazar günü ordayim. Bakalım neler göreceğiz. Hakkımızda hayırlısı...
ilk heyecanı geçmiş şehirdir. Ee 3 senede nerde o ilk heyecan dedirtesi durumdur.
erzurum. harbiden özledim.
Eskişehirdir.
Çanakkaledir çok özledim bu şehri istanbuldan sonra boğazı denizi rahatlığı huzur veriyor.
eğitim ile ilgili karar verilirken en az bölüm ve üniversite kadar önemlidir. Sosyal bölümlerde okuyanlar 4 yıl boyunca kendini geliştireceklerse şehir burada önem kazanır.
Şırnaktır. Korkuyorum açıkçası bu durumlardan dolayı artık.
istanbul ise hic ayrilmak istenmez hele de sevdicek bu sehirde ise baska bir sehire gitmek ölum gibi gelir.

Ozledim ya. Nalet olsssssssuun.