bugün

entry'ler (451)

kırmızı tuborg

70'lik rakı üzerine cila çekmeyin bunu.

kırmızı tuborg

oo eğleniyor muyuz alkolikler? kötü adam içkisi, tehlikeli adam birasıdır. 5 tanesini çay bardağıyla shot atıp, hızlı şekilde tüketilirse ve yanında da kırmızı marlboro yakılırsa, kafanızı güzel yapabilir ve aylar sonra buraya entry girdirebilir.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

şuraya gelip duygusal şeyler yazmak da ata sporu sanırım. ulan hepiniz mi don juan'sınız amk? bırakın bu işleri. vıcık vıcık ilişkilerinize sokayım.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=XlN5Ia54RXY

'' Hüseynik'ten çıktım şeher yoluna,
Can ağrısı tesir etti koluma,
Yaradanım merhamet et kuluna,
Yazık oldu yazık şu genç ömrüme,
Bilmem şu feleğin bana cevri ne . ''

ayyaş olabilmek ama güneşyaş olamamak

aylar sonra uludağ a girdim. ekşi'de de yazdığımdan, buraya pek uğramıyordum. uğramamakta haklıymışım. iyice amele kaynar olmuş bura.
hayırlı forumlar.

hem chp ye hem de hdp ye mührü basan chpliler

onu bunu bilmem de 1000 mhp'li 10.000 chp'liyi yok eder.

chp mhp hdp koalisyonu

olma ihtimali olmayan koalisyon. ulan buna kadir bile inanmaz be

ak saray odtü ye verilmesin kampanyası

bir gazi mezunu olarak; +1'imle destek verdiğim kampanya. yakışır reyizlere, bahçesine kardan kurt falan yaparlar.

sözlük erkeklerinin şu an dinlediği şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=h7QiDkn_ivE

budur.

20 mayıs 2015 pkk nın asker kaçırması

aklıma olabilecek 2 durumu getirmiştir;
1)haberde bahsedildiği gibi pkk askeri ve sivil kişiyi gerçekten kaçırmıştır.
2)milliyetçi duyguları manipüle etmek adına hükümet tarafından tezgahlanmış bir senaryodur.

hangisi daha yakın? açıkçası bana 1.si daha yakın geliyor. çünkü; içinde pkk geçen her şeyi pkk'nın yaptığı kodlanıyor benim beynimde otomatik olarak.

uff her şey çok karışık.

uludağ sözlük erkeklerinin itirafları

Adım Alihandro Gomes Arias Hoserebledo Alfanso Villa De Santos. juan himenez garcia'nın atlarını ben çaldım. içimdeki çocuğu da ben öldürdüm.

10 mayıs 2015 ales

%99 bugün açıklanacak olan sınav.

seğmenler parkı

son 1 haftada 2 kez gittiğim çankaya'da bulunan park. ankara'yı yaşanılabilir kılan bir kaç yerden birisi. bir de şu köpeğini tasmasız gezdiren tipler olmasa çok güzel olacak.

kısa ve hüzünlü bir hikaye

satılık bebek ayakkabısı. hiç kullanılmamış. *

hdpnin mhpden fazla oy alacağı gerçeği

(bkz: hewallerde yaşıyor bazı ibneler)

not: mhp li değilim.

vikings

3.sezonu tatmin etmeyen dizi. özellikle de final bölümü tam bir hayal kırıklığı.

sözlük yazarlarının kiloları

74 kg dir. 1.84 boyla, cok fit bir gorunum olusturabiliyor.

deli asaf

attila ilhan ustadin mukemmel siiri. siirde; izmir'e askerlige giden, cebinde yalnizca 50 kurusu olan, bir daha da koyune geri dönemeyen, koylu bir piyadeyi anlatir.
not: kendi sesinden dinleyiniz.

18 yaşından sonra boy un uzamaması

(bkz: piaget)
(bkz: soyut işlemler dönemi)
(bkz: ergen benmerkezciliği)

tanım:süper olay.

akp bu seçim de gitmezse olacaklar

akp'nin haziran 2015 seçimlerinde de tek başına iktidar olması halinde yaşanabilecek/yaşanılacak durumlardır.

-ülke çok daha totaliter bir yönetim anlayışı ile başbaşa kalacaktır.

-akp; ne yapıp edip parlementoda 400 sayısına ulaşacak ve başkanlık sistemi türkiye'ye gelecektir.

-başkanlık sistemi gelmesi üzerine, akp'nin yardakçısı hdp yaptıkları anlaşmaların gereklerinin yerine getirilmesini isteyecektir.

-ülke; halihazırda sürükleniyor olduğu ekonomik krizi, akp'nin ekonomik anlamda doğru düzgün bir hamlesi olmadığından, çok daha ağır şekilde yaşayacaktır.

-ülkeye son 2 yıllık süreçte alınmış olan milyonlarca suriyeli mülteci; aynen şu an olduğu gibi hiç bir müdahale ile karşılaşmayacak, yaşam koşulları da gitgide daha kötü bir hal alacağından, tıpkı türkiye'nin batısında mafyatikleşen kürtler gibi mafyalaşma yoluna gidecektir.

-oturmamış eğitim politikaları yüzünden 1 neslini kaybeden türkiye; en az 1 neslini daha harcayacak, yanlış eğitim politikalarına kurban verecektir.

bunlar; ülkenin şu anki haline bakıldığında, gerçekleşmesi hiç de zor ihtimaller değildir, bilakis birazcık düşünebilen herkesin farkına varabileceği gerçeklerdir. umalım ki; akp iktidar olmasın yahut ben haksız çıkayım.

not:başlıkta kullanılan -de ''dahi'' anlamında kullanılmıştır.