bugün

bir ulkuchu-chochuq şeklinde msn adresi alan ülkücü erkeklerden biri değildir. olamayacaktır.
lunaparklardaki gondola binip en tepe ye ulaştıklarında elleriyle bozkurt işareti yapan ve avazı çıktığı kadar bağıran kızlardır .
evet buna şahit oldum .
" ulkuculer cok kaba yeaa" diyenler tarafindan binbir turlu hakarete ugrayan kizlardir.

insanlarin baskalarini elestirirken ayni davranislari kendilerinin sergilediklerini gormek cok gulunc. nasil diyorlar sizde "pustluk" gibin bir sey.
bi boka yaramayacak kızlardır. hareketleri erkek gibidir. ülkücülüğün ü'sünden haberi yoktur. asena denilir onlara fakat eski türk kadınıyla yakından uzaktan alakaları yoktur. zamane ülkücüleri gibi onlar da bi sike yaramaz yani.
ellerini seviyorum özellikle ey asena'm ; kur'an-ı kerim-i tuttuğunda, dua ettiğinde ve dünya'ya kafa tutarak bozkurt yaptığında...
profil fotoları genellikle üç hilal önünde çekilmiştir. Gereken hareket yapılmıştır. (bozkurt)
muhabbetleri güzel olur mert kızlardır yoksa bana mı öyle denk geldi.*
hem cinslerine göre daha güçlü ve daha namuslu kızlardır.
ne davasından ne sevdasından vazgeçerler.
tokatlanması gereken kızlardır.
Çoğu kara cahildir. Ülkücü bir sevgilisi olduğu için heves sonucu ülkücü olmaya karar vermiştir.
kim ne derse desin solcu kızlardan daha samimiyetsizlerdir. beyinleri ancak aşağılara doğru bozkurt işareti yapıp suratlarını gizleyerek fotoğraf çektirmeye yeter. yanlış anlaşılmasın solcu kızları savunmuyorum, ama kesinlikle ülkücü kızların neredeyse hepsi bilmeden işkembeden sallayanlardır. ülkücülükleri ise "bir bak bakalım türk'e karşı gelenin sonu ne olmuş" tarzı sözlükleri paylaşmaya kadardır.* saygılar.

edit:ne çok ülkücü kız varmış be kardeşim. vatan haini de demedik bu ne sinir.
edit2:adam gibisi olsa ben alıcam ilk.
Cekilmiyor arkadaş. Bir degisikler.
Erkek muhabbeti gibi muhabbetleri var.
Adanalı oluyorlar genelde. Erkeksi tavırları hoş olmuyor bi .
bıyıklarını almazlar.

(bkz: ülkücü bıyığı)
- asena - adı veriliyor ülkücü kadınlara.
erkek olanları gibi, boş işler peşinde olan kızlardır. bütün dünya ülkücülerin dibinde dize gelmeyecek.
güzel ve çekici hatunlardır.
Ülkücü erkekler kadar sığ olurlar.
kürt erkeklerininde istediği güzel kızlar.
görsel
ülkücü değil türkçüyüm.
eğer sevgilisi ülkücü olduğu için ülkücüyse hiç olmasın kızıdır.
ha, kendisi bir şeyler araştırarak, okuyarak ülkücülüğü desteklemeye karar vermişse saygı duyulmalıdır.
hepsine toptan "sığ" veya "kurban olurum uyy" demek yanlıştır.
grinin elli tonunu okuyup uygulamayan cahil kızlar. sakal ve bıyıkları bile yok.
godoşları çok umursamazlar.
içlerinde bir hacı amca olan kızlardır.