bugün

ben biraz totaliter tutumlar sergilerim. zorunlu dans eğitimi getiririm. tüm ülke her akşam saat 8'de sokakta dans ederiz.

Garipmiş.
Yurt dışına çıkışları yasaklarım.
Çevre kirleten, çoluk çocuğa yan gözle bakan, torbacılık yapan bir daha gün ışığı göremezdi.
israfı önleyici tedbirler. ama "mış gibi" olanından değil.
ben biraz totaliter tutumlar sergilerim. zorunlu dans eğitimi getiririm. tüm ülke her akşam saat 8'de sokakta dans ederiz.
Yolsuzluk.
Tecavüz yapanları asmayı serbest hale getirirdim.
Uludağ sözlükteki yazarlardan öneriler alırdım.
ilkokul a okuduğunu anlama ve dinleme dersi koyarım. Haftada 5 saat.
üst düzey ak partililerin hepsini yargılatmak ve haram kazandıkları paraya el koymak, cemaat tarikatların hepsini kapatıp şeyhlerini de ülkeden sürmek. (gitmek isteyen müridi de çeker gider orada birbirlerini badelerler.)
imam hatipleri kapatıp farklı eğitim kurumlarına dönüştürmek.
ak partililerin hepsini yargılamak,bütün yolsuzluk yapanları en soğuk yerde kurulacak çalışma kamplarına göndermek,aktrolleri,akçomarları,akkoyunları akıl hastanelerinde şizofren tedavilerine almak,iyileştiklerinde çalışma kamplarına göndermek,tarikatların hepsini kapatıp onları da birbirlerini badelesinler diye ıssız bir adaya göndermek.
Ekrem imamoğlu'nu görevinden azletmek.

Evet.
öncelikli olarak ülkeye katkı sağlamadan boş beleş yaşayan tüm mültecileri sınır dışı etmek.
kemalist denen güruhu rehabilite etme amaçlı en az 3 yıl kazakistana postalamaktır. sonra geri getirir kuran okumayı islam dinini öğretirdim. evet..
çomarların kıçına tekmeyi vurmak...
divan-i harp.
arınma günü diye bir film vardı. hah işte öyle bi kanun çıkarırdım. senede bir gün öldürmek serbest.
güzel olurdu bence.
görgü polisi departmanı kurmak. bu memurlar insan içinde dolaşacaklar ve örneğin yere tüküren birini mi gördü, yallah suriyeye. gözlerini önünden geçen sarı saçlı ve mini etekli çıtı pıtı hanımefendinin poposuna diken 2 serseri haydut mu gördü, hemen tutuklayıp afganistana. otobüste ucuz kulaklıklarıyla son ses müzik dinleyip tüm çevresinin huzurlu yolcuğuna saygısızlık eden birini mi gördü, onu da bir yere sürgüne yollayacağız. ülkedeki tüm kültürsüz, görgüsüz, medeniyetsiz insanları orta doğudaki ülkelere teker teker yollayıp medeni bir ülke olacağız.
Yemin ederim surileri ve ayrılıkçı kaçakçı kürtleri geldikleri yere sürerdim.
Eğitim sistemini sil baştan değiştirmek.
her köye okul yaptırırdım. hatta ikişer üçer tane yaptırırdım.
istifa ederim. Ülke yönetecek donanıma sahip değilim çünkü. Bu donanıma sahip olmayan insanların yönetimde olmasının ülke için ne kadar büyük bir felaket olduğunuda görüyoruz ne yazık ki. istifa etmememin tek yolu ise; diğer seçeneğin şu an ki durum olmasıdır. Donanımsız olsam da kötü niyetli değilim en azından.
burkayı milli ve resmi giysi yapardım ve burka giymeyen kadınları kırbaçlardım. hatta kafam atarsa erkeklere de burka giydirirdim ve onları da direnirse kırbaçlardım.
burkanın önemini anlamamış bir toplum helak olmayan mahkumdur.

bide harem kurup cillop gibi karıları hoplatırdım. halkıma kullarım diye seslenirdim.
istifa etmek.
eğitim sistemini komple kaldırır, gerçek eğitimcilerin yeni bir sistem getirmesini sağlarım.
islamı yasaklayıp bilimi temel alan yeni bir eğitim sistemi kurardım

ibadeti yapan evinde yapsın milletle uğraşmasın.
Özel üniversiteleri kaldırırım.