bugün

entry'ler (18)

fi çi pi

yan yana okuyunca hakikaten karikatürlerde edilen küfürler gibi. çok satanlardan düşmüştü bir ara ne güzel, şimdi diziyle yine hortladılar.

serenay sarıkaya vs hande erçel

ikisinin de abartıldığını düşünmeme rağmen serenay hem daha havalı hem de kameraya yakışıyor. hande erçel sadece güzel. poz bile veremiyor ama.

youtuber olmak için gerekenler

yaratıcılık, vizyon ve samimiyet. moda ve güzellik için bakmak isteyenler aşkım irem aktulga' nın kanalına bakabilirler.

siyah giyinmek

tek renk seçmek isteseydim ben de yapardım. en sık elimin gittiği renk.

saç kestirirken tarif etme yöntemleri

nasıl tarif ederseniz edin kuaför kendi yorumunu katacaktır ve berbat edecektir. asla sizin istediğini harfiyen yapan, kendi bildiğine okumayanına denk gelemedim.

beyonce

serena williams' ın düğününe giderkenki hali efsane olan kadın. o saçlar nasıl havalı ya.

ışık dolgusu

göz altı morluğunu ve çöküklüğünü düzelten en iyi yöntem. hakkında detaylı bilgi için https://goo.gl/KYnzjz

unisex isimler

en güzeli deniz. kadına da erkeğe de çok yakışıyor ama bence erkeğe daha çok yakışıyor.

borç alıp geri vermemek

geri isteyemediğimden hep maruz kaldığım durum. utana sıkıla borç isteyen insana da içim acıyor, vermemezlik yapamıyorum. çok yüksek miktar vermemek lazım tabi, sonra iyilik yapayım derken enayi yerine konabilirsiniz.

yazarların en çok harcama yaptığı üç şey

kitaplar, spor ve giyim kuşam sanırım. hobi ve ihtiyacı dengeliyorum gibi.

erkek adam ağda yapar mı

keşke yapsa ya bazıları. övüne övüne entry gireceğine biraz kendine baksa, kişisel hijyene önem vermemek delikanlılık sayılıyor, ağdayı falan da geçtim tamam, duş alsınlar yeter yani.

yazarların en çok gitmek istediği 3 ülke

küba, italya, ispanya. akdeniz kültürü olan her ülkeyi seviyorum zaten.

sözlük yazarlarının beğendiği ünlüler

keanu reeves. çok da müteavazı bir insan.

ülkenin başına geçseniz ilk yapacağınız şey

her köye okul yaptırırdım. hatta ikişer üçer tane yaptırırdım.

sözlükte insandan çok kedi olması

yalan ifade. öyle olsa sözlük daha güzel olurdu.

arda turan a laf söyleyen tipler

adamlığını sorgulamak hadlerine değilasdfghjkl.

kediden daha sevimli hayvan civcivdir

kişiye göre değişiyor ama bence de civciv çok tatlı.

buika

muhteşem yanık sesli bir kadın. şu şarkıyı bir haftadır loopa aldım, dinliyorum https://goo.gl/pXf7em