bugün

Suan klima olsaydi hicte fena olmazdi. Bodruma geldim geleli sicaktan eriyip gidecegim yeminlen ya.
Ağlamak. Ne zamandır hunharca ağlayamıyorum. Bir gün kendimi salıp hüngür hüngür ağlayayım diyorum ama planla olmuyor o. Spontane gelişmesi, duygu olması lazım.

Hakikaten bazen duygusuz bir sığır olduğum konusunda zerre şüphe duymuyorum.
Sakal bırakabilmek.
Üniversite yılları. Ekmek elden su gölden. 1 + 1 çatı katı evim çift kişilik yatağım okul karşı sokakta. istersem 1 ay gitmezdim okula. Şimdi sabah iş var ve sıkıysa gitme.
Düzenli uyku. Uyku bu kadar güzel bir şey miymiş be...
(bkz: resimli bar)
Dedemi özlüyorum bir tek. 60 yaşına geldiğimde de en çok onu özleyeceğim sanırım.
Onu gördüğünde kalbinin boğazında atması.
(bkz: kar sessizliği)
Kalbim .
Yağmur. Aslında kendimi hep güneşli günler seven, denizden çıkmak istemeyen ve yağmuru sevmeyen biri sanardim -ki beni tanıyanlar da bilirler yağmur çok sevmediğimi- ama pek de öyle değilmişim. Aradığım huzuru yağmurun rüzgarında ve sesinde bulduğumda fikrim değişti. Kafamdaki düşüncelerin şiddetiyle gök gürültüsünün şiddeti senkronize oluyor ve böylece mutlu oluyorum. Keşke şimdi yağmur yağsa ve günlerce dinmese.
Yaz ve yazın yapılabilenler.
Çocukluk.
Şu durumda markete ekmek almaya gitmeyi bile özledik a101 e gitmek lüks oldu .
Dışarıya çıkmayı özledik.
Korkunun, sorumluluğun, gelecek kaygısının olmadığı,
Henüz kimsenin ölmediği, dolayısıyla ölüm denen kavramın zihnimde hiçbir şekilde anlamlanmadığı,
Bir külah dondurmanın mutlu olabilmek için yetip arttığı çocukluk günleri tabiki.
Ev halkının az olduğu zamanlar, özlendin kardeşim. (bkz: swh) koronadan ve izolasyondan dolayı ev kalabalıklaştı, rahat değilim. kendi evimde iç güveysi gibiyim, canım sıkılıyor.
Yağmurda ıslanmak. Öyle özledim ki.
Pazar günleri trt 1 de siyah beyaz western film izlemek.
90'lar.
Ezel içerde Medcezir Poyraz Karayel dizileri.
2015 yılı.
Eski öğretmenler.
kadıköy.
sevdiğim bi tanıdığımı görünce tokalaşmak,öpüşmek sarılmak
Kumsalda uyumak. Evet.
(bkz: huzur)
Kafası rahat olan insanlar.
Çok özeniyorum. Yarını düşünme derdi olmayanlara. Sabah erken kalkmak zorunda olmayanlara...