bugün

son durum:Özgecan meleğin katillerine ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istenmiş.mahkeme iddianameyi inceleyerek 15 gün sonra kararını açıklayacakmış.sen rahat uyu güzel kız,adalet er yada geç tecelli edecektir.
idama gerek yok. Cezaevinde töre cinayetinden hükümlülerin bulunuduğu koğuşa atılması yeter. Mümkünse de adana cezaevi.
Ilk hadım sonra en ağır şekilde hapis hayatı. Her gün hadım edilmesinin sebebi aklına gelsin aklını yitirsin. Verilecek en iyi ceza budur.
işide verilsin, onlar en iyi cezayı verir.
turkiye'nin acilen amerikan tarzi cok "modern" hucre sistemli hapishaneye ihtiyaci vardir.

boyle sapiklari bu tur hapishanelerde elleri ayaklari kelepceli sekilde gunde 23 saat hucrede tutmak gerekmektedir. 1 saat kafes icerisinde volta izni verilmelidir.

http://americancityandcou...13/08/jail-cell-25081.jpg

cok agir piskolojik baski altina almak, gece yarisi uyurken isiklari acmak, sularini kesmek, iceriye soguk hava basmak gibi yontemler izlenmelidir.

kesinlikle af yasalari, iyi halden indirim gibi seyler uygulanmamalidir.
suphi denilen bu yaratık için alınan karar ne,bilen var mı?Benim yok...Üstelik her gün bir umutla haberleri takip ediyorum ama yok...özgecan ın hunharca öldürülmesi,yakılmasından sonra türkiye ayağa kalkmış,bir yangın da hepimizin yüreğinde başlamıştı.her kafadan bir ses çıkıyordu.Kimimiz idam cezası geri gelmeli dedik,kimimiz müebbet hapis cezası dedik,kimimiz hadım edilsin dedik. bunların en hafifi olan kastrasyon yöntemiyle hadım cezası bile bilirkişi raporu sonucu uygulanan geçici bir yöntem.ilaç kesildiği takdirde katil ve tecavüz zanlısı eski haline geliyor.üstelik aile ve sosyal politikalar bakanı bu ceza uygulanabilir diye beyanda da bulunmuştu.Eeee daha neyi bekliyorsunuz kardeşim?Bu ülkede hukuk bu kadar mı ağır işliyor. izleyeniniz vardır.Daha bugün hindistan da 35 yaşındaki tecavüz zanlısı politikacı,halk tarafından hapishaneden kaçırıldı,taşlanarak linç edildi ve yakılarak öldürüldü.Eğer ki özgecan gibi bir vahşete sebep olsaydı adamı daha kötü nasıl öldürebilirlerdi,düşünemiyorum bile. Gelelim bu suphi denilen caniye verilecek cezaya.bence bu süreç hızlandırılmalı.bu iş daha fazla uzarsa hindistan da olduğu gibi bu pisliğin cezasını korkarım halk kesecek. Bunu önlemek adına adeletin önünde verilecek ceza netleştirilmeli.Çünkü özgecan ın daha rahat uyuması,o acılı anne,baba nın bir nebze yüreklerine su serpilmesinin zamanı geldi,geçiyor bile...
idam edilmemesi gerekendir. idam, onun nezdinde o kadar basit bir cezadır ki. en kolay kurtuluş yoludur şu dünyadan. hadım edilmeli ve bunu yapan elleri kesilmelidir. tam bir faşist düşünce şekli olsa da, öldürülmemeli fakat süründürülmelidir böylesi. hayatı boyunca bu acıyla başbaşa kalacak ve ömür boyu toplum tarafından ayıplanacaktır.

ki avrupa'da böyle bir şey mümkündür. bu tecavüz olaylarına karşın isveç, norveç, ingiltere v.b gelişmiş ülkelerdeki haberleri paylaşan insanlar bilmiyorlar ki, orada verilen ceza yöntemleri buradakinden çok daha ağır. maalesef ki türkiye'de, 10-15 yıl hapis yatıp çıkmak yetiyor. ki af gelirse, bu oran 5 yıla kadar bile düşebilmekte. ve türkiye'de tecavüz edilen kurbana bile suç atılabilmektedir. "mini etek giymeseymiş!" "bağırsaymış!" "kendini korusaymış." gibi. ne acıdır ki...
ailesine verilsin anası, babası dilediğini yapar zaten.
Hadım edilmelidirler . Yaşayarak öldürmek bunlara en cok yakısan cezadır .
kurban'ın ailesine sorulmalı bence. idam veya ömür boyu hapis arasında seçim yaptırılmalı.
Meydanın ortasına çıplak bir şekilde kadınlara teslim edilsin.
Aşırı şiddet ve canilik içeren entry sahiplerinin bir psikologa görünmesini öneririm . Ülke de olan hukuk ve yasalar çerçevesinde cezasını alacaktır ve çekecektir .
(bkz: hadım)
halk anketine gidilirse eger. bu milletin iradesini gördük daha önce özgecani suçlu cikartip aha bu hayvanida meclise sokar o evde zor duran % 50 hayvanoglu.
ocak dışı bırakıldı artik.

yani gelen geçen vuracak anasini sey yapacak ulan tipe baksan tip degil kilo boy orani bile boktan bi insan. en iyisi yabani hayvanlara mama yapmak olur.
kendini kadından üstün görmeyen toplumlar yaratmaktır asıl olması gereken.
bir katili öldürmekle sorun bitmez .
kadınlarına dilediği hakareti etmenin ettirmenin normalleştirilme süreci vardır. bu süreçte katile ve katillere destek olmamakla başlayın başlayın ki elinizde o katillerin kanı olmasın

(bkz: türk kızı)
(bkz: kezban)
(bkz: sözlükte yazan kızın namusu)
(bkz: kadın dövmek)
(bkz: kadınlar seks dışında ne işe yarar)
(bkz: herkese verip bir adama karı olmak)
(bkz: evlenme vaadiyle kandırıp sevişmek)
(bkz: türk kadınlarının ağır kaşar olması)
(bkz: canım diyen yavşak kız)
(bkz: üniversiteye giden kızın orospulaşma süreci)
(bkz: kadınların orospu olmama sebepleri)
(bkz: şimdiki kızların evlenmeyi hak etmemesi) .
Ona mahkûmlar karar verecektir. Birinin götünü kesmişler bile.
bir hukuk devletinde buna hakimler karar verecektir. ha, eğer ne yapılacağının ceza hukukunda yeri yoksa ve yeri olsa bile "kamu vicdanını rahatlatamıyorsa" vay halimize.
tahliye edilsin.
Erkekliği köylerde burkma adı verilen yöntem ile eliden alınsın, Sikinin başı kesilsin, boynun yanına tecavüzcü olduğunu belli edecek bir damga yapılsın, vatandaşlıktan çıkartılsın yurdışına da çıkışına izin verilmesin sosyal haklardan mahrum kalsın. Aç karnını doyurmak için yok pahasına çalışırken kalkmayan sikini gördükçe aklına neler yaptığı gelsin ve korma takılsın peşine ne kimse bunu öldürebilsin nede kendini öldürebilsin bi köşede it gibi titreye titreye can versin köpek soyu.
(#26726495)
çıktığı yere geri sokulsun.
yeraltı dünyasını göreve çağırıyorum buradan.
yavas yavas iskence edilsin. sonra iyilesmesi beklenilip iyilestikten sonra yeniden iskence edilsin...

ölüm çok hafif bir ceza bunlara...
allah belasını versin.