bugün

entry'ler (63)

yazarların şu an dinlediği şarkılar

slipknot-killpop.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Metallica - Turn The Page.

45 milyon kürt ün sessiz çığlığını duymamak

Where is the 45 milyon kürt?

bu saatte sözlükte dolaşan kızın amacı

Kafa dağıtmak, cevap zor değil.

eski sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

Bunun bi eski sevgilisi vardı kız harbi orospu. Bana o gözümde neyse sende osun artık dedi. Bak aklıma geldikçe sinir tepeme çıkıyo.

ben bu yazıyı ona yazdım

Kullandın attın ya. Geçmişini sikem.

kürtler sayesinde nefes alıp kürtleri dışlamak

Başlığı görünce içten gelen he amk he hissi.

eğer bir hatun seni önemsiyorum diyorsa

Zerre önemsemiyordur. Seni avutmak için söylüyordur.

sevilen şarkının vurucu cümlesi

Kurtar beni bu yalnızlık canımı çok yakıyor.

acıbadem üniversitesi

Amaçsızca kazandığım okul. Ne yapacağım bilmiyorum akıl verin abiler ablalar

uzak mesafe ilişkisi

1.5 yıl yan yana sürdürdüğün ilişki 2 aylığına uzaktan ilişkiye döner. Yanındayken canın ciğerin olan insan ilk ayda başlar olmuyolara. Kendine en çok güvenen ben seni 2 ay değil iki yıl beklerim diyen terkeder. Sende üzüldüğünle kalırsın.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Üni.tercihleri boyunca beraber aynı yere gidelim diyen tercih bitimine 10 dakika kala ayrılan sevgili, en içten dileklerimle amına koyim.

ilçe olması gereken iller

Balikesir.

devamsızlık kuralındaki inanılmaz mantık hatası

Yanlız o hata düzeltildi şuan günlük ders sayısının yarısına gitmezsem yok yazılıyorsun yarısından fazlasına girmezsen tam gün yok yazılıyorsun. Yani 9 ders varsa ve sen 5 ine girmezsen tüm gün yok yazılıyorsun.

stadda küfür edip stad dışında fotoğraf çektirmek

Maçı kazanınca oo bizim takım yine en iyisi, bir iki hata yapınca olmaz olsun böyle takım derler. Adam değil bunlar. Taraftarlığı çok yanlış anlamışlar. Avel bunlar avel.

survivor yarışmacılarının pek aç gibi durmaması

Ya bunların saçları da mı yağlanmıyor , bıyıkları nasıl çıkmıyor bu kızların , kaşları nasıl bu kadar düzgün yahu hepsi mi lazerle aldırmış bacakları diye düşünüyorum yıllardır.

sapıklığın azalması için çözüm önerileri

Iyi de sapık diye nitelendirdiğim çarşıda bankada pantolon giymiş olmama rağmen öküz gibi bakan laf atanların çoğu evli zaten. Yani onlarınki psikolojik rahatsızlık artık. Fikir güzel ama sapıklarda işe yaramaz.

uzay dan gelen ilk türk ün yapacağı ilk açıklama

Uzaya gittim geldim ne anladım biliyor musunuz ? Ülkemiz çok güzel . Ülkemize sahip çıkalım . Güzel ülkem canım ülkem . ( eğilip toprağı öper. )

aşk acısından günlerce bir sey yememek

Kalk bi lokma ye gerisi gelir zaten.

günde tek öğün yemek

Sabahları bir bardak çay ve poğaça öğlen bir bardak çay akşam normal yemek yiyerek yaşıyorum 2 aydır günde 8 saat uyku ohh missss.