bugün

idam edilmesin.Elbette ki bu cani için idam ceza olamaz,olsa olsa kurtuluş olur.vahşeti duyduğum ilk günden beri özgecan ın verdiği mücadeleyi,çektiği tarif edilemez acıyı,çaresizliği düşünmekten kendimi alamıyorum.O,öylesine cesur bir kızdı ki canını teslim ettiği dakikalarda bile önceliği, yaşamak değil kirlenmemekti. bir elinde levye,bir elinde bıçak olan iri kıyım,gözü dönmüş caninin karşısında sadece tek bir silahı vardı,tırnakları.Ve o tırnaklara ait cesur eller,dakikalar sonra vahşice bileklerinden kesilerek ayrıldı.kimbilir ,ölmeden önce ona bunları yapana neler söyledi, belki de yalvardı... işte ben bu pislik katilin de her gün yalvarmasını istiyorum.üstelik özgecan gibi tek bir kişiye değil Herkese yalvarmasını istiyorum.Avukatına,gardiyana,duvara, havadaki toza,içtiği suya,her şeye,her nesneye...Tabi ki özgecan gibi yaşamak için değil ölmek için,idam edilmek için yalvarmasını istiyorum.bizden aldığı bedduaların,özgecan ın çığlıklarının,acılı anne ve babasının yanan yüreğinin ,kör şeytanının laneti olarak ona geri dönmesini istiyorum. bir gün değil her gün ölmesini istiyorum...görsel
Bana kalırsa anket yapılsın. Halk en doğru cezayı verecektir bu rezilliğe.
hapishanede oğlan edecekler onu rahat olun her gün ölmek icin yalvaracak orda.
avrupa'da hapis cezası veriliyor, bunun yanında hapisteyken verilen ilaçlarla suçlunun cinsel hayatı tamamen bitiriliyor.
Bana versinler.
yıllar önce bir bebek tacizcisi sapığın gözleri, hapishanedeki mahkumlar tarafından çay kaşığı sapı marifetiyle oyulmuştu.
ferrari veya lamborghini'nin arkasına (sikinden) asılıp e-5 üzerinde 300 km/h ile gidilsin.
allah belasını versin.
yavas yavas iskence edilsin. sonra iyilesmesi beklenilip iyilestikten sonra yeniden iskence edilsin...

ölüm çok hafif bir ceza bunlara...
yeraltı dünyasını göreve çağırıyorum buradan.
çıktığı yere geri sokulsun.
(#26726495)
Erkekliği köylerde burkma adı verilen yöntem ile eliden alınsın, Sikinin başı kesilsin, boynun yanına tecavüzcü olduğunu belli edecek bir damga yapılsın, vatandaşlıktan çıkartılsın yurdışına da çıkışına izin verilmesin sosyal haklardan mahrum kalsın. Aç karnını doyurmak için yok pahasına çalışırken kalkmayan sikini gördükçe aklına neler yaptığı gelsin ve korma takılsın peşine ne kimse bunu öldürebilsin nede kendini öldürebilsin bi köşede it gibi titreye titreye can versin köpek soyu.
tahliye edilsin.
bir hukuk devletinde buna hakimler karar verecektir. ha, eğer ne yapılacağının ceza hukukunda yeri yoksa ve yeri olsa bile "kamu vicdanını rahatlatamıyorsa" vay halimize.
Ona mahkûmlar karar verecektir. Birinin götünü kesmişler bile.
kendini kadından üstün görmeyen toplumlar yaratmaktır asıl olması gereken.
bir katili öldürmekle sorun bitmez .
kadınlarına dilediği hakareti etmenin ettirmenin normalleştirilme süreci vardır. bu süreçte katile ve katillere destek olmamakla başlayın başlayın ki elinizde o katillerin kanı olmasın

(bkz: türk kızı)
(bkz: kezban)
(bkz: sözlükte yazan kızın namusu)
(bkz: kadın dövmek)
(bkz: kadınlar seks dışında ne işe yarar)
(bkz: herkese verip bir adama karı olmak)
(bkz: evlenme vaadiyle kandırıp sevişmek)
(bkz: türk kadınlarının ağır kaşar olması)
(bkz: canım diyen yavşak kız)
(bkz: üniversiteye giden kızın orospulaşma süreci)
(bkz: kadınların orospu olmama sebepleri)
(bkz: şimdiki kızların evlenmeyi hak etmemesi) .
ocak dışı bırakıldı artik.

yani gelen geçen vuracak anasini sey yapacak ulan tipe baksan tip degil kilo boy orani bile boktan bi insan. en iyisi yabani hayvanlara mama yapmak olur.
halk anketine gidilirse eger. bu milletin iradesini gördük daha önce özgecani suçlu cikartip aha bu hayvanida meclise sokar o evde zor duran % 50 hayvanoglu.
(bkz: hadım)
Aşırı şiddet ve canilik içeren entry sahiplerinin bir psikologa görünmesini öneririm . Ülke de olan hukuk ve yasalar çerçevesinde cezasını alacaktır ve çekecektir .
Meydanın ortasına çıplak bir şekilde kadınlara teslim edilsin.
kurban'ın ailesine sorulmalı bence. idam veya ömür boyu hapis arasında seçim yaptırılmalı.
Hadım edilmelidirler . Yaşayarak öldürmek bunlara en cok yakısan cezadır .
ailesine verilsin anası, babası dilediğini yapar zaten.