bugün

ben de tarsusluyum. ve tarsus'da büyüdüm. gezdiği alı$veri$ merkezi de` tarsus'un göbeğindedir. evimize yakındır. mersin üniversitesini tamamladığım için tarsus, mersin arası yolu avucumun içi gibi bilirim.

tarsus otobüs kurumu. kısa adıyla tok. bu tokçuların geneli çakal. geneli ülkücü. geneli rantçı. tren 3 tl ise bunların adana mersin arası 6 tl. fahi$ fiyat uygulamaları var. tuttuğunu sikerler genelde.

neden bunu belirttim?

çağ üniversitesi okuyan bir insanın mersin'e gidebilmesinin tek yolu bu toklara binmektedir. ba$ka seçeneği yoktur. çünkü tren hattı ters tarafta kalmaktadır. belediye otobüsü daha güvenilirdir fakat eski chp $imdiki mhp belediyesi belediye otobüslerini hem yenilemediler ve hem adana'ya kadar çekileceği söylenen belediye otobüsleri bu tokular yüzünden tarsus'dan değil, bir vasıta daha değiştirerek 15 dk ilerde yeniceden kalkmaktadır. kabul edersiniz ki tarsus'dan bir insanın böyle bir $ey yapması çok dü$ük ihtimaldir, çetrefillidir. doğal olarak geneli trene biner. fakat tarsus'da da tren hattı a$ağı tarafta kalmaktadır. yukarı yani d 400 yolunda tek seçenek toklara kalmaktadır. yani çakalların kucağına.

9 a kadar tokçular bulunur. fakat o saate doğru yola çıkmak göt ister. ben bile tırsıyorum d400'te bir erkek olarak.

peki özgecan neden adana'da çağ üniversitesi okuyor, mersin'de özel üniversite yok muydu? kendi tercihidir. demek ki her gün 2 saat git gel yapmayı göze alıyor okumak için.

peki bunu neden belirttim?

ben de git gel yaptım ben de biliyorum ne kadar zor bi' $ey olduğunu. hemen hemen tüm belediye otobüsüydü, minibüsüydü yüzlerini ezbere bilirim. fakat tokçu orospu çocuklarını bildiğim için çok az biniyordum.

eğer bir insan her gün 2 saat git gel tokta yapıyorsa, illaki daha öncesi vardır. yani bu çakal orospu çocuğu her gün giden gelen bu kızı gözüne kestirdi. en sonunda planını uyguladı. üniversite öğrencisi ya. anadolu çomarı sikecek yer arar.

ke$ke olay günü treni tercih etseydi felan demiyeceğim. yine o çakal planını uygulayacaktı. çünkü dedik ya her gün git gel yapıyor diye. zaten topu topu 6 7 tokçu var orada.

bizi o yolda tokçulara emanet eden hem mhp hem de chp beledileri suçludur. çok mu zordu belediye otobüsünü yıllardır adana'ya kadar çekmek? ulan adana'da millet uçaktan iniyor tarsus'a, mersin'e gitmek için, gelmi$inizi sikiyim evine gitmek için yine bu piçlere veya taksicilere kucak açıyor. çünkü ba$ka seçenekleri yok. yabancı da olsanız yine sikerler o ıssız yolda sizi.

bi' de polisin biri demez mi biber gazı kullanması yasaktır diye vatanda$ın. ne yapalım bize saldıran insana gel bizi sik mi diyelim amirim?

orospu çocuğudur tokçular. gidin ta$layın, camlarını indirin. ekmek yedirtmeyin amına koduklarıma.

edit: (bkz: adana otogarında tok minibüslerinin taşlanması/#26709112)
Olanlardan bihaber televizyonu aciyorum ve ozgecan'in haberiyle karsilasiyorum, kanim donuyor. Gozyaslariyla kapatiyorum televizyonu.

Bu kiz benim yaslarimda. Bu kizin gunahi neydi? Tek sucu o minibuse mi binmekti? Insan bedeni bu kadar ucuz mu?

Isyan etmek geliyor insanin icinden. Kendimi ozgecan'in yerine koyup empati kurmaya calisiyorum. Fena olup gozlerimi aciyorum. Bu nasil bir ulke? Utaniyorum. Elimden bir sey gelmedigi icin kendimden utaniyorum. Ve sonra da boyle pislikler barindiran bir ulkede yasamaktan utaniyorum. Bu katiller yaptiklarinin cezasini ce ke cek!
Huzur içinde yat...
yirmi yaşında tertemiz genç bir kız..
ne hayaller, ne umutlarla yaşıyordu kim bilebilir ? it soyu, şerefsiz, haysiyetsiz, onursuz, mezhebi geniş orospu çocukları tarafından öldürüleceğini bilmeden.
bu ülkede adaletin sadece duvar yazısı olduğunu da ele alacak olursak;
hapishanelerde bulunan ağalar, babalar, dayılar öyle ya da böyle herhangi birine gelecekler bunu biliyorsunuz. vatandaşın arasında kasılarak yürüyüp, erkeklik taslayanları, kendini adam sananları, haysiyetsizleri madama çevirmeniz dileğiyle.
kısasa kısas haktır. gün yüzü göremesinler.
ruhu şad, tini uçmağ olsun.
seni bu Allahsızlardan koruyamadık ya hakkını bize helal et bacım. ortada adamız diye gezinip seni bunlardan koruyamadık. hakkını bize helal et..
Boyle at hirsizlarina minubus emanet edilir mi. Tarsus mersin yolunu bilen bilir ne kadar issiz oldugunu, Bu adam zaten mimliymis ne diye sofor olarak calistiyor kooperatif. Adam belli ki bir firsat bulsa bacisina bile sey yapacak. Boyle ite ne ceza ne verirsen yarabbi sukur der. Boylelerine olum yetmez.
yıllardır beslenilen erkek-egemen fikrin kendini serpiştirerek katlettiği masum. Öncelikle bugün medyayı yoğun olarak takip ettim. Ve ortalıkta dolaşan bir "idam" söylemi duydum. Açıkçası bu beni rahatsız etti. "Özgecan'ı katledenleri idam edelim" deniliyor. Özgecan zaten idam edildi, şimdi mevcut katliamı bu şekilde mi örtpas edeceksiniz? Kimse de çıkıp mevcut sistemi eleştirmiyor. Özgecan'ı öldüren o üç hayasız on yıllardır Türkiye'de hazırlanan bir fikrin nüveleridir. Buyurun neyi yeşerttiğinizi görün. Bu ülkede mini etek kışkırtma olarak adledilmiş ve tecavüzcü mazlum durumuna indirgenmiştir. Tecavüzcüler bir şekilde korunup sakal ile hafifletici nedene sahip olmuşlardır. Milliyet bugün yaptığı haberde tecavüzcülere yol gösterircesine "uyuşturucu bağımlısı" ibaresini yerleştirmiş. Şimdi hayanız,utanmanız kalmadı. Evet "bu devir bizim devrimiz" diye bağıranlar buyurun bu cnayetler sizin cinayetleriniz. Kadın cinayetlerine, çocuk cinayetlerine, işkencelere sessiz kalanlar o sözde "sevgililer günü"nü nasıl kutladınız merak ediyorum. Haram olsun o sözde mutluluklarınız. Albert Camus'nün dediği gibi;

"Çocuklara işkence yapılan bu dünyayı sevmeyi reddediyorum"
Karşı cinse karşı fiziksel üstünlüğünü göstermek için döven, hırpalayan, küfür eden; hormonlarına hakim olamayan, dünyayı kendi şeyinin çevresinde gören annesi belirsizlerin son kurbanı. Okuduğu üniversiteden evine gitmek için bindiği minibüs ya da toplu taşıma aracı, her ne sikimse, ona masumca binip önce tecavüz gibi kahpece bir eyleme maruz kalan, daha sonra da acılar içinde öldürülen, 20 yaşında masum bir kız. Bu ülkenin, daha da genişi bu coğrafyanın ne kadar rezil bir foseptik çukuruna sürüklenmekte olduğunun son göstergesi.

Eğer oralarda bir yerlerde tanrı varsa, ismiyle beraber mütekebbir (her hadisede büyüklüğünü gösteren), adil ve habir ise; öteki dünyada bu şerefsizler için gereken cezayı hazırlamıştır.

Huzur içinde uyu.

ekşisözlükte zarri takma ismi ile yazan arkadaşın yazısından; kendisinin de iznine sığınarak aynen kopyalıyorum.

kahreden bir cinayete kurban gitmiş genç kızımız. çağ üniversitesinde psikoloji bölümü öğrencisi. vahşi bir biçimde katledildiği ilçe'de, yani tarsus'ta büyüdüm. bunlar yeni yetme bebeler, ben ağa babalarını tanırım. bu bölgenin insanı ikiye ayrılıyor: ülkücüler ile diğerleri. diğerleri millettir, ülkücüler ise çete. çete üyesi olmadan arkadaş bile edinemezsin bu ilçede. çete dediğim şeyin resmiyeti yok. ya ideolojik ya da mahalleden bağ kurmuş olmak gerek.

fatih gökçe adlı şahıs fotoğraflarında bozkurt işareti yaparak poz kesmiş. yani ülkücü. suphi altındöken de kuyumculuk ile uğraşan bir aileye mensup. onlar da ülkücü. burada kimseyi zan altında bırakmak gibi bir niyetim yok ama çocuğunu yetiştirmeyi bilmiyorsan sen de batacaksın yerin dibine. bu işler böyle.

2008 yılında çatalburun operayonuyla alındı bunların ağabeyleri. süleyman. davanın konusu çetecilik. ağabeyleri dediğim kaplama müebbet yedi. cezayı veren merci: adana ağır ceza (öym). dava hala sürüyor, yargıtayda. bu süreçte ne oldu? önce tarsus c tipi kapalı cezaevinde yattılar. sonra kürkçüler, osmaniye, nevşehir, erzurum...

şimdi onlardan bu soyu kuruyasıcalara geçiyorum. bunlar da tarsus c tipi'ne alınacaklar. dava adana ağır ceza mahkemesine gönderilecek. dava "canavarca hisle cinayet işlemek" ile açılacak. kısa bir süre sonra adana kürkçüler cezaevine nakledilecekler. böylelerini, uyuşturucuyu, çeteyi oraya gönderirler; yani cehenneme. dedim ya, bunlar yeni yetme bebeler. mapus damını ağalık yapabilecekleri bir yer sanıyorlar. bu yüzden belde silahla geziyor, öldürmekte beis görmüyorlar. işte bunların ağababaları, yani en "erkek"leri o cezaevinde, aile görüşlerinde hüngür hüngür ağlıyordu. öyle bir şiddet, öyle bir dehşet var ki orada, tutuklular nakil olmak için bin takla atıyor da nakletmiyorlar. etseler de ya nevşehir ya erzurum. yani sürgün yerleri. o da ruhunu öldürüp seni bitkiye çevirdikten sonra.

merhumenin akrabaları, tanıdıkları okuyorsa ilk basamak için müsterih olsunlar. öyle koğuşa bavulu bırakıp yataklarına geçmiyorlar. gördüm, biliyorum. önce karşılama salonuna alınacaklar. kapalı, kulaktan ırak bir mekan. 10-15 görevli ölmeyecekleri şekilde dövecek bunları önce. sonra sürüyerek avluya alacaklar. soyunun diyecekler. çömeltip, domaltıp onurlarını sikecekler önce. sonra vücut taraması yapacaklar. yani makatına bile bakacaklar. işlem bitince koğuşlarına alacaklar. önce izole bir koğuşa alınırlar, sonra normale. normal deyince burada yatanlar, etkili olanlar çoluk çocuk değil. tecavüzcü, çocuk ve kadın katili (namus davası addettikleri kavram dışında) ancak hanımlık yapar.

ilk altı ay yerde yatacaklar. altlarında sadece bir battaniye olacak. kaidedir bu. içerisi nemli, soğuk ciğeri delip geçiyor. hızla kilo kaybediyorsun, gözlerinin altı yeşile çalıyor. her gece maltayı siliyorsun kısa saplı paspas ile. durur ya da kalkarsan dayak yiyorsun. hani ışıklar kapanınca gözlerini kapıyorsun ya karanlığa, bu gün de ölmedim anne diyorsun hani. o an malta'dan çığlıkları gelen adamlar böyleleri işte. sabahlara kadar canı sıkılan her memur dövüyor bunları. duymuyor kimse, bilmiyor. kimse anlatamıyor. morluklar vücut içinde. görüşlerde gardiyanlar cirit atıyor. tek bir şey söyle, öldürürler seni. basit, intihar etti derler. çok oldu hani, ondan söylüyorum.

bıçaklamışlar önce. sonra ormanlık alanda yakmışlar. vücudunun bir kısmı yanmış, tanınmaz hale gelmiş. acımadan bıçaklamış kahpeler. o bıçağı gardaş, validenin amına sokacaklar. şöyle karşısına dikip ananın amından bahsederken tükürük saçan ağzıyla gardiyan, öldürseler keşke beni diyeceksin. bir hamle ölmek için saldırırsın. öldürmezler seni. beklete beklete döverler. ruhunu sikerler. günebakan çiçeği oluverirsin iki ay içinde. sonra koğuşunda kalkmış bütün yarakları indirmek olur işin.

özgecan kızımızın mekanı cennet olsun. katilleri "burada allah yok" yazılı kapıdan içeri girerken bin defa kapanacaklar özgecan'ın ayaklarına. af dileyecekler. ama geri akmayacak zaman. hatta hiç akmayacak.

katillerinden biri olan suphi altındöken yakalanmamış daha. ama yakalanır, kimse korumaz senin gibi kahpeyi. elleriyle teslim edecekler seni. üstelik olay henüz aydınlanmadı. olur ya, burayı okursun koğuş orospusu. iyi oku bak bu satırları: bileklerini kes oğlum, söyleyeyim sana. vallahi orada fırsat bulursan barsaklarınla boğarsın kendini. müebbet alacaksın, benden iyi biliyorsun. sizi koğuş oğlanı yapacaklar, demedi deme. öldür kendini. süleyman'ı da (tanırsın sen) ali'yi de ersin'i de gördüm. o ali, beni öldürün diye çığlık atıyordu maltada. süleyman çocuk gibi hıçkırarak ağlıyordu. ortama hakimim yani, ayıktın? mersin cezaevinde mehdi kızıl, silifke'de silvanlı mehmet.

öldürmek diyenlere, ölsünler isteyenlere. siz bu canilerin kurtuluşunu mu istiyorsunuz? tezgah kurulu, siz duymuyorsunuz çığlıkları. öldürmek, öldürtmek, idam etmek kolay, kestirme yol. kurtuluş o. belinde silah taşıyıp alemin bitirimi olmak isterken adanalı hırsızın, gaspçının, cononun, çetecinin her gece üç posta bu parlaklara kaydığını düşünürsen, şahısların ölmemesi gerektiğini sen de onaylarsın.

allah annesine babasına sabır versin. gönüllerini ferahlatsın, acılarını dindirsin. ne kadar üzüldüğümü tarif edemem. ne kadar kahrolduğumu anlatamam. senaryo ne olursa olsun, olay nasıl gelişirse gelişsin cezaları hafiflemeyecek. tek kurtuluşları af olacaktır ki o zaman da iş kızın ailesindedir. ben derilerini yüzerdim, allah kimseye vermesin böyle bir mükellefiyet, böyle bir acı.

Bol şans.
(bkz: özgecan aslan)
şu anda sosyal medyayı kasıp kavuran korkunç isimdir.
insanı yürekten yaralayan bir vahşiliktir özgecana yapılan.
baba oğul var bir de.
neresinden tutsan rezillik, neresinden tutsan canilik var.
ne kadar yazılsa ne kadar irdelense bi şey çıkmaycak biliyorum.

ve bir de ayrıca özgecanın bu katillerin ilk kurbanı olmadığı şüphesi ortaya çıkmıştır.
https://twitter.com/peter...status/566595931915976704
Abi biz daha ne kadar korkarak yaşamaya devam edeceğiz, her yerde tedirgin davranacağız, herkese acaba bana bir şey yapar mı gözüyle bakacağız? idamsa idam, linçse linç bir çare bulun bu duruma artık. Biz bıktık bu durumdan. Yaşanacak bi hali kalmadı buranın artık. Dur desin biri, biz güvende olmak istiyoruz, korkmak istemiyoruz artık. Özgecan sadece görünen yüz Allah bilir daha neler oluyordur. Yeter be gerçekten yeter.
ailesine baş sağlığı ve sabır diliyorum.

idam cezasının yürürlüğe girip katillerine uygulanmasını istiyorum.
üzen isim. Cenazesinde çıkan tartışma yüzünden iyice üzmüştür. cenaze namazı kılınacak diye arkalara kaytarmıştım ancak tartışma o kadar yüksek tondan gerçekleşti.ki duymamak elde değildi. bir grup erkek, erkek şiddetine maruz kalıp hunharca katledilen bir kadının cenaze namazı için kadınların arkaya geçmesini emretti. erkekler önde durmalıymış (!) böyle buyurdu deyyus. neyse ki biraz arkamdaki arkadaş 'yemişim dininizi, kız ölmüş hala din diyorsunuz' diyerek içimdeki kavga etme aşkını biraz olsun söndürdü. tam sakinleşmişken önümdeki hilal bıyıklı amca, alkışlayan grubu görünce 'töbe töbe, günah lan alkışlamayın' deyince nerdeyse boğazına sarılacaktım. millet acısını senin istediğin gibi yaşamak zorunda mı gerizekalı, dedikten sonra ağzının üstüne iki tane yapıştırmak istedim, hayalini bile kurdum ancak acısını yaşamaya çalışan insanlara haksızlık ve saygısızlık olur diye vazgeçtim. hâlâ sinirliyim, hâlâ umudum yok.
belki de konu ile ilgili son entrim olucak, annesinin sutunu icirip harcligini verip evden gonderdigim dedigi kiz. baska birsey diyemiyorsun bunun ustune. bogazinda dugumleniyor sozcukler.
Fuzuli nin Dediği Gibi..

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil.
Çektiğim alamı bir ben birde Allah’ım bilir.
Okudukça canımı yakan isim. Üzülüyorum sözlük, insan gördükçe iğrenir oldum bu ve benzeri lanet olaylar yüzünden.

Böyle olayları duydukça erkekliğimden utanıyorum. O iğrenç mahluklarla aynı sıfatı taşımak dokunuyor. içimdeki psikopat diriliyor, açıkçası onu frenlemek de istemiyorum. idam falan gönlümüzü rahatlatmaz, o masuma yaşattıklarının zilyon katını çekseler müstahak bunlara.

Bir bayan içinde tedirginlik olmadan okuluna işine evine gidemeyecek mi lan kodumun memleketinde? Korkmadan yaşayamayacak mı insanlar? Bu kadar mı uçkuru düşük, aşağılık oldunuz? Bu kadar mı zıvanadan çıktınız? Tecavüz kadar şerefsizce bişey var mı? Can almak, ırz kirletmek bu kadar kolay mı bu memlekette be?

Boktan adalet sisteminin vereceği hiçbir karar bu konuda toplum vicdanına su serpemeyecek. Sinirimi bir nebze yatıştıran tek şey, cezaevinde kameradan uzak köşelerde o piç kurularına analarından emdikleri zıkkımı burunlarından getireceklerine emin olmam. Beter olsunlar.
yeter artık bi durun namuzsuzlar.
Bazı ünlü şahsiyetlerin çok üzüldük, gece uykularım kaçtı samimiyetsizliğinde yaptıkları açıklamaları dinledim. Sanki kendisinden duyulmak isteneni ve bekleneni konuşuyor. içten gelmedi, yapmacık, yarın hatırlamayacak bile.

sadece kızcağızın ailesi unutmayacak, ateş düştüğü yeri yakacak.

tüm bu olanların bir daha olmaması için caydırıcı bir ceza sistemi lazım evet, etkin bir kolluk kuvveti lazım, ona da evet ama bunlar ikincil düzeyde gerekli.

ilk gereken suç oluşmadan önüne geçilebilmesi. Minority report film benzeri bir dünyadan bahsetmiyorum, çok basit ama çok önemli bir şeyden bahsediyorum.

eğitim.

iyi bir eğitim görmeyen aileler çocuklarına istisnalar hariç iyi eğitim veremezler. Öğretmenlerimiz yetkin olacak, ailelerimiz bilinçli olacak. Çocuğu kendi halinde sokağa bırakırsan, gördüğü köpeği bile kendine örnek alır. Yarın köpek gibi veya daha beter davranır.

aranızda kaç kişi 0-6 yaş arası eğitimin önemini biliyor. Bu kaçınıza öğretildi, kaçınız merak edip araştırdı. Oluşan ahlaki yorumdan, bakış açısı gelişimi ve empati yeteneğinin sadece bu yaş aralığında geliştiğini, daha sonra beynin ilgili bölümünün kapanıp gelişmediğini biliyor musunuz?

Bende bilmiyordum. Ta ki üniversite de bir hocamız, bunun önemini detaylı bir şekilde anlatıp yüzümüze çarpana kadar.

şu biri katil 3 zavallıdan hiç bahsetmedim değil mi? Küfür mü edeyim, beddua mı edeyim, Ne desem boş. Sizler ve diğer herkes, bu memlekette etrafınızda böyle pisliklerden çok var maalesef.

Çocuklarınıza, arkadaşlarına, öğretmenlerine dikkat edin. Ya bir değer katan yetiştiriyorsunuz, ya da bir değeri yok eden.
Zorla ırza geçme
Canice kasten adam öldürme
Delil karartma
Hukuken çok normal kelimeler olabilirdi ama yetmiyor şuan;
idam gelsin dediler kurunun yanında yaşta yanar dedik olsun dedi bazısı olmaz dedi bazısı benim ne dediğim ise bu olayların etkisiyle değişebiliyor sonuçta karar vermekte zorunda değilim.Ama yaşın yanmayacağı bir ülkede isek olabilir diyorum.
Ama bu olaydan sonra şöyle bir nefret içindeyim ''insanlar tutuklanır, köpekler itlaf edilir'' ama bunu söylememin nedeni belkide humanizm felsefemden çıkmamak olabilir ama bu canavardaki insan sıfatı beni sarsıyor güvenimi yitiriyorum.Artık minibüste tek bayan, ben ve söfor kalınca insem mi acaba sualiyle karşılaşıyorum, sokakta yalnız yürüyen bayanlara köşeden gelecek tehlikeyi düşünüyorum, annemi yalnız bırakmıyorum, şu 14 şubat günü kıyamadığım sevgilime neler tembihliyorum olabilecek şeyler aklıma geldikçe çıldırıyorum dünyam kararıyor biraz irdeliyorum konuyu, çevremdeki iyi arkadaşların, ailemin beni nasıl büyülediğini düşünüyorum toplumdaki insanları ailem ve arkadaşlarım gibi temiz görmemem gerektiğini anlıyorum.Bir ütopya kuruyorum; bir köy, içinde bizim ahlak değerlerimiz olsun, bakkal dayım, terzi teyzem, çiftçi babam, evlerin kapısı kilitsiz olsun, ormanlarımız huzur dolsun, nehirlerimiz temiz, sokaklarımız özgür, otobüslerimiz hoş sohbet olsun vs vs.Sonra uyanıyorum ve yine cinayet haberi, tecavüz haberi kendimi bu kızların, bu çocukların yerine koyuyorum ama koyamıyorum yarıda kesiliyor.Acaba babası, abisi veyahut sevdiğim olsa diyorum diyorum aklıma insanlığıma sığdıramadığım öldürme şekilleri geliyor sonra adaletin tokmağı anlıma vuruyor diyor ki sende bu canavarla aynı cezayı alırsın diyor ve zihin alemimde ben o tokmağıda beni bu canavarla aynı kefeye koyacak adaletin terazisinide........
Kızımın tek hatası dolmuşa binip evine gelmek mi? diye feryat eden anneye ne deyip onun yüreğine su serpebiliriz ki.
Gizem Akdeniz'i hatırladınız mı?Gizem,Nisan 2014'te, özgecan aslan gibi tecavüze uğrayıp,küçücük bedeni yakılmıştı. Ama unuttuk, Özgecan'da akıllarımızdan silenecek. Daha niceleri olacak bu adalet varken ne yazık ki.
erkekliğimden utandım ulan, bu kıza yapılanlar ciğerimi yaktı... bu ülkede kadını sadece cinsel obje olarak gören orospuu çocukları olduğu sürece kadın cinayetleri vesaire olaylar insanlara "normal" gelmektedir..
ülkenin *mına koydunuz ulan, genç bir kız evine akşam vakti gidemiyor.. iğrenç bir ülkede yaşıyoruz.
kadın cinayetleri ve kadına şiddete kesinlikle hayır, lanet olsun sizin gibilere... bu insanın anne ve babasını düşünüyorum da, yaradan yardım etsin onlara.

içimin acıdığı, daha ömrünün baharındaydı dediğim..
Ya yemin ediyorum utaniyorum basliga girmeye. Yazik lan gencecik bir kiz, insanlığın geldi durumlari görüyoruz.

işin kötüsü bu sözlükte tecavuzde kadinin etkisi arastiriliyor. Ulan tecavüz edilmiş öldürülmüş yakilmis bir kiz var lan. Sizin kardesiniz ananiz teyzenizin kizi yada çok sevdiginiz bir arkadaşınız yok mu be.

Ananim ami yazinca caylak yapiliyoruz.
lanet olası orta doğu cahil cühelası insanlarının hışmına uğrayıp canından olmuş gencecik bir kız. onun gibi tecavüz edilip, öldürülen çok var bu ülkede, ne yazık ki olmaya da devam ecedek. biz de kız arkadaşımızı, ablamızı, annemizi bu hayvanlar yüzünden rahat ettirtmeyeceğiz, edemeyecekler çünkü dışarısı dolu bunlarla. mersin, adana falan değil sadece her yer işgal edilmiş durumda.
Gelinen son noktadır. ve kendine erkek diyen hayvan bile diyemeyeceğim caniler tarafından öldürülen gencecik kızımızdır.
Sorsan bunlara çok dindarlardır. Kızı zina yapsa çekip vurur. Ama kendileri bir kıza tecavüz edecek kadar namuzsuzdur. Mekanı cennet olsun.