bugün

entry'ler (556)

diyete başlamak

ihtiyacım yok ne yesem eriyor diyen tayfanın karşısında su içsem yarıyor diyenlerin her boşa düşüş karar alma hayatını düzene sokma kendini görmek istedikleri gibi biri olma çabalarında ilk başladıkları eylem. Başarıya ulaşanların çok az başarızlıların ise yığınlar yarattığı eylem bütünü.

birinin gözlerine bakıp gülümsemek

Zamanında bana bakıp gülen gözler şimdi başkasına bakıp gülümsüyor. Bir de unutamadığı eski sevgilisinin kucaklarında. Tipi de görsen tipsiz. Modern bir kroya sahip olmuş hayırlı olsun. Sevmeyin arkadaşlar. Üzülürsünüz sonra gerek yok. Hoşçakalın sevgisiz kalın.

sözlük yazarlarının itirafları

Hala her gece yattığımda aklımda sen varsın.
Benim toy zamanlarımın kadını oldun.
Seni çok özlemekle beraber yaptığım hatalarımın hepsine pişmanım.
Tülaaayyy nolur geri dön diye flash tv de bağıran dayıya dönmek istemiyorum ama sen dön bi bak bana bakim akıllanmış mı bu çocuk. Neler öğrenmiş neler görmüş neler yaşamış. Değişmiş mi ? istemeye istemeye büyümüş mü ?
O çocuk artık büyüdü ve her şeye rağmen seni düşünüyor.

itiraf ediyorum

Her günümü seni özlemekle geçiyorum. Kokunu özledim sana sarılmayı özledim. Yaptığım bütün şapşallıklar dikkatini çekebilmek için. Çok üzgünüm

kötü insan belirtileri

hayvanlara kötü davranmaları da özelliklerine eklenebilir.

kitap okumayan insan

efendim cahil demek istemiyorum ama bilmedikleri konularda cahil cesaretiyle savunmaya geçmeleri ortak özellikleridir.

vajinamı rahat bırak

maalesef gerçek bir durum. kadınları sadece obje olarak gören toplumda yaşıyoruz maalesef.

toplu taşımada bilerek osuran insan

tam inilecek zaman yapılırsa hediyesini bırakmış noel baba gibi hissettirir insanı.

ilk buluşmada yapılan mallıklar

osurmak.

komünistlerin gavad olması

bu başlığı açanın gavat olması.

sözlük yazarlarının çay hakkındaki düşünceleri

genellikle olumlu düşüncelerdir.

moral bozukluğuna iyi gelen şeyler

kendini dinlemek. Yalnızlık çoğu zaman kötü görünsede moral bozukluğunda işe yarıyor gibi.

seks diye bir şey yoktur

kendisini leyleklerin getirdiğini sanan yazar söylemi.

beni de sevsenize lan

seni sana seviyore.

trt belgesel

bazı belgeselleri gerçekten 10 numara olan kanal.

13 mart 2016 ankara patlaması

Hdp yandaşları ve sempatizanları alayınızın amk o.çları.

super bowl 50

ülkemizde çokta tınnn olan spor dalı.

futbol sever ülkeyiz sonuçta.

terörün vurarak bitirilmesi

Atalarımız vura vura kazandı bu memleketi.
Demirden korksak trene binmezdik.

okula gitmek istemiyorum ne yapmalıyım

16 yıllık okul hayatımı geçen cuma Ünv. den mezun olarak bitiren ben.

Bir abi olarak verebilecegim tavsiye git güzel kardeşim. şimdilik zor gelebilir ama ilerde pişman olmazsın.

geleceğine yatırım yaptığını unutmamalısın.

kedim ve ben

hayvanı seven insanıda sever.net tebrikler arkadaşım ne mutlu sana. keşke herkes senin kadar duyarlı olsa.