bugün

entry'ler (252)

birisine çok kırılınca yapılacaklar

bi düşünürüm ''ne yapmaya çalışıyor lan bu gerizekalı?'' diye sonra bi kahkaha patlatıp olay yerinden uzaklaşırım. ha acımasız bi şekilde damarıma bastıysa ya darp ederim ya küfrederim ya da sıkıntı duyduğu noktasının üstüne gider canını yakarım.

serkan inci nin akp den 280 000 tl alması

Bereketini görsün.

yalnızlık insana ne katar

Denedim olmadı. Çabalarımın sonu nihayete varamadı. Ben hüsrana komşuyum, yolları gözler ; mensubum. Uykum kaçtı. iflasın eşiğine battı, bu suçsuz gözlerime baktı. Hesabı ağırdır. Vardır şerrim de velakin kalanım hayırdır dedirtir. Çok şey katar da yüreğinizden de çok şey götürür. Küllerinden hep doğarsın da bi bakmışsın külün içindeki kor bitmiş, küller rüzgardan dağılmış. Elini bastırırsın korun içine azcık bi ateş gelsin yaksın diye de o boktan duygu varmaz hücrelerine. Ensene bi şaplak iner yağmur yağan, toprak kokan sokaklarda bi bakmışsın arkanda durur dert. Derdi görünce saparsın, can yakma pahasına, dert sokağına. O hissedemediğin kor yaksın diye vücudunu. Aklına yalnızlığın gelir bazen geceleri dersin kendine evet ben hüsrana komşuyum. Sonra başlarsın kendi kendine konuşmaya ; " ne oldu denedin olmadı mı?", "noldu? Her şerrin altından çıkan hayır sana bu sefer uğramadı mı?" Hadi eyvallah.

en nefret edilen insan tipi

Şahsım adına şudur ; ben bilirim , ben yaparım , ben, ben , ben...

oyunlardan öğrenilmiş ingilizce kelimeler

Fire in the holeeeeee. Bayılıyorum. Ha bi de roger that bi de hello zombies i'm coming for youuuu var.

kan donduran linç ve itiraf videosu

Şoka sokan videodur. allah rızası için bir tane vurayım mı ? koduğumun siyaset yapan kansız yosmaları. aynı mehmetçik için şehitler ölmez diyen sonra yukarıdan aldığı emir yüzünden, emir komuta zinciri yüzünden ölüme terkedilen mehmetçiğe küfür eden tipini siktiğimin, din satıcısı orospu çocukları. Yirmi yaşındaki bebeye sik kaldırmaya çalışıp, tepedeki darbeci, cuntacı generallere sakso çekeyim mi paşam muamelesi yapan insan artıkları. Bu kadar mı adamlığınız ? Amın çocuğu diyen götverene de iade-i cümle yapın. silahlı kuvvetler şanımız, şerefimizdir. milletin üstüne tank süren, meclisi bombalayan godoşlar nasıl orospu çocuğuysa, sizde aynı seviyede orospu çocuğusunuz. Hayatını kaybeden başta gölbaşı özel harekat eğitim kampındaki öğrenci memurlarımız ve suçsuz mehmetçiklerimiz olmak üzere hepsinin mekanı cennet olur umarım.

cumhurbaşkanımızın bir sünneti var biliyorsunuz

Sünnet kullanılış bakımından müslümanların yeryüzünde peygamberleriğini yapmış hz. muhammed'in davranış ve sözlerine verilen genel bir isimdir. Müslümanlık ve islam inancının içerisinde kimi görüşlere göre sünnetlere uyarak insanlar davranış biçimlerinin değişeceğine inanır ve hz. muhammed'in davranış ve sözlerini örnek aldığı zaman doğru yola gireceğini düşünür. Bunun sebebi de bu görüş içerisinde yer alan "allah'ın elçisi allah'ın izin vermeyeceği ; onun takdirini kazanmayacak davranış yapmaz" ilkesinden ileri gelir. Velhasıl kelam sünnet peygamber davranışıdır ve ancak onunla ilişkilendirilebilir. Bu insansılar allah'a değil kuluna tapıyor sanırım. Bu lafı söylemelerinde çok doğal geliyor bu yüzden. Orhan babanın dediği gibi kula kulluk edene yazıklar olsun.

yazarların eksikliklerini hissettiği şeyler

Babam. Bir de bana babalık yapmış olan dedem. Özlüyorum olm.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Arif sağ- bülbül havalanmış yüksekten uçar.

iki zarda seksenlik olmak

Kumarda kaybeden muhterem abimizin aşkta zaten hiç şansı olmaması durumu. ibnenin bel kemiğinden yapılan zar cinayete kadar götürür durumu. Ah be abim kendin de bok yoluna gittin. Süzgece döndün be abi. Mermiden düşseydik be abi.

1 liranın büyük para gibi geldiği yıllar

Cipsler, sakızlar, çikolatalar. Yirmi liraya dolap dolduruyodun amk. Nasıl büyük gelmesin bir lira. Soran olursa ekonomimiz büyüdü dersiniz.

çalıştırmayacaklarmış bizi tarlabaşında

Ulan isyan ediyorsunuz anladık da şu ikinci abla... O ses tonunu unutamıyorum. Allahından bul.

feministlerden nefret etme nedenleri

Komik ve ben merkezli olmaları. Yaratıldık lan bizde. Saygı istiyorsan, erkeklere de saygı göstereceksin. Amerika' da bi eylemde erkek ırkına küfrediyodunuz. Gıcık oldum size.

kadınları itici yapan detaylar

Gevşek hareketlerle davranması. Maneviyatı sıkıntılı olmasın da burnunu karıştırıp, önümde balgam çıkarsa da olur.

geberemedi gitti şerefsiz köpek

Şerefsiz köpek deyince aklıma okuldan bi' hocam olan orospu çocukluğuna yatkın betonarmeci geliyor. Senin verdiğin dersin de senin de evveliyatına okuyup üflüyorum. Bu arada ak trololollerin de direkt kafa reis i cumhurun şahsına gitmiş. Yarası olan gocunur aslanım.

hurşit külter

Kanalizasyon dan cudi ye kaçmış deniyor. Ölmüş olması dileğiyle.

olası bir zombi istilasında en güvenli yerler

Bizim yeşilyurtta'ki ev. Paramparça ederik kirve. Adana lan burası.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Yokluk beni mecbur etti, gurbeti ben mi yarattım ? Gençliğimi aldı gitti, gurbeti ben mi yarattım ?
Ne mektup ne haber aldım, yurdumdan yuvamdan oldum,her şeyime hasret kaldım, gurbeti ben mi yarattım ?
Akşam olur gölge basar, umuduma yeller eser, yokluk imkanımı keser, gurbeti ben mi yarattım ?
Akarsu sılayı anma, bu ayrılık geçti sanma, çaresiz geldim amma, gurbeti ben mi yarattım ?
Muhlis akarsu.
Siz de dinleyin. Sigaralarınızı yakarken aksak timur'a teşekkür etmeyi unutmayın.

uzun sakallı olmanın zorlukları

sakalın resmen bugu amk. Çok kaşınıyor. Dellendik fıttırdık. Neşter çıkarıp keseceğim en sonunda.

dünyanın en mutsuz hayvanı öldü

Eden bulur demişler. Bu hayvancağıza acımayanlar bok çukurunda nefessiz kalıp ölür umarım. Ama bir gerçek daha var. Başlığa bakınca ulan ne ara öldüm dedim kendi kendime. Entryleri okuyunca aydınlanma yaşadım. Teşekkürler.