bugün

sözlükteki yazarlarla öss'ye girecek insanların kesişim kümesidir.* *

(bkz: haznedaroglu)
(bkz: witch)
(bkz: looser)
(bkz: chosen)
(bkz: karanlıkta)

bir de ismini vermek istemeyen bir yazar var..*
(bkz: manson)
(bkz: hasnicktir)
butun sans mekeklerinin yanlarında olması dilenen yazarlardır ziraa cok ihtiyacları olablir
(bkz: nahil)
(bkz: elma) * *
(bkz: yasakani)*
başarılar dilediğimiz yazar arkadaşlarımızdır.
(bkz: oss ye gireceklere tavsiyeler)
dereceye girmeleri sonucu,uludağ sözlük yazılı tişörtlerle ekrana çıkmaları temennisine maruz kalan yazarlar.
bir de: (bkz: başarılar)
(bkz: osym ile konuştum haberler iyi)
(bkz: öss girecek yazarlar)
"öss ye iyice bi girin" temennisinde bulunduğum yazarlardır.
(bkz: sahensah)
(bkz: antisocial)
başarı dilleklerinde bulunacağımız sözlük yazarlarıdır.

(bkz: böyle bastırınca makina daha bir doğru okuyormuş)
yazıktır onlara ösym nin yine ne bok yiyeceği belli diildir..geçen yılın tersi bi strateji uygulaması muhtemeldir ve tercihlerde de g.te gelme ihtimalleri yüksektir.yine de 2006daki karmaşanın yanında solda sıfır kalacağı da kesindir..
içine dahil olmayı çok istediğim ama 4 senenin üstüne yemeyen durum
tanım: her ne kadar kendilerini şanssız olarak görseler de kendilerine tertemiz bir gelecek hazırlamaya açık olan yazarlardır.
günler gectikce stresleri artan yazarlardır. kolay gelsin 'iyi girmeler' demekten başka bişey elden gelmez.
Allah dusmanimin basina vermesin dedigim, ama girin tabi biz hepimiz girdik dogrusu kim kime girdi oda tartisilacak mevzu....
herkesin uzerlerine gelmesi yetmiyomus gibi, bi de benden tavsiye alacak olan yazarlardir.
'gunluk soru hedefini asamazsaniz sozluge girmeyin!' * *
(bkz: sozlukte öss ye çalışmak)
zaten üniversitedelerse zevk için giren yazarlardır. (bkz: buyrun benim)
yok efendim ilk defa giriyorlarsa allah yardımcınız olsun sözünü haketmiş yazarlardır.
ilk girisleri ise basarilar dileyecegimiz yazarlardir. ikinci girisleri ise acil muvaffakiyetler dileyecegimiz yazarlardir. ucuncu girisleri ise sabir dileyecegimiz yazarlardir.. eger dorduncuyse bosverin gelin sozlukte kalin, sozluge girin daha iyi diyecegimiz yazarlardir.
(bkz: mini mini bir nick konmustu)
(bkz: oss 2008)*
(bkz: stennlord) * *
(bkz: picnick) * * *