bugün

daha yaşamadığım olaydır. tutku olmadan öylesine biriyle öpüşmek güzel olmuyor.
olağanüstü bir hadisedir. ilk seferinde vücudunuzda karıncanmalar ceyran eder, mevsimlerden ne olursa olsun, vivaldinin 4 mevsimi kulaklarınızda çalmaya başlar ve hiç bitmesin dediğiniz an o andır. şakirtlerin asla tadamayacağı en güzel duygular sıralamasında başa oynar.

siz cennete gidin amk biz öpüşmeye devam edelim.
başlangıç alt dudaktan sağlanmalıdır. ama isterseniz yanağı öperken de kayabilirsiniz, o an ki anlık hede ya bağlıdır olay.
iyisi, kötüsü nasıl oluyor bilmediğim eylem. biri hakkında konuşurken "kötü öpüşüyordu" diyen insanlar var mesela. ulan bu işteş bir eylem değil mi? o kötü öpüşürken sen ne yapıyordun acaba?
süperdir ama herkesle güzel olmaz. erkekleri tanıyan öpüşmeyi bilen hatunla bazen seksten bile daha heyecan verici olabilir.

hanım kzılarımıza tavsiyelerim:

1-ellerinizi kullanın. durun amk fesatlaşmayın hemen. adamın ensesini filan tutun yani.

2-karşıdan beklemeyin her şeyi. sizin atak yapmanız onu heyecanlandırır. dudaklarınızla öpüşürken ilk siz dilinizi kullanın.

3- vücudunuzu ona yaslayın arada * ama bunun için dik göğüsleriniz olsun ya da destekli sutyeniniz.
25 mayıs metro öpüşme eylemine katılacak yazarlarin yarin yapacagi eylemdir. eylem bahane, hormonlar sahanedir.
Şehvettir.
bir sevgi eylemi.

görsel
Sanırım kör kütük aşık olmayı gerektirir. Çünküm insanın kişisel bi boşluk alanı vardır ve biri bu alanın içine girerse ne yapacağını şaşırır.

Daha önce hiç öpüşmedim. Annem yanağımdan öpmek ister ona bile öptürmem. Küçükkende böyleymışim hiç sevdirmezmışim kendimi.
sanatın insanlar arasına indirgenmiş halidir. ben de direniyorum evet ama aşka. ahahahah.
aşkla olursa üzerine başka birşey tanımadığım eylemdir.
heyecanlıdır, kanat taktırır insanı uçurur. o an dışarıdaki sesleri duymaz gözleriniz açıksa bile görmez olursunuz.
ve hakkaten öpüştüğünüz kişiyle aranızda bi çekim bi kimya olmalı.
"sana kendimi bırakıyorum" demenin en cesur ve en romantik halidir.
Ağzı kokan biriyle asla yapılmaması gereken eylemdir.
(bkz: öpüşmenin yararları)
iki insanın birbirine nefesini ikram etmesidir.
"dudakların ucundan ruhu tatmaktir biraz" edmond rostand.
öpme eyleminin karşılıklı yapılmasıdır.
iki insanın en sıcak tanışmasıdır. dillerle tokalaşılır dudaklarla sarılınır.
Gerek sevgiden gerek sehvetten veyahut ikisinin ortak yapimiyla meydana gelen 2 dudak temasiyla vuku bulan sivi transferidir.
çifti olmayan kankaların çifti olan kankalara "biriniz yapın da bi anlatın nasıl bişey ya" demesine neden olan tecrübedir.
kalp atışları dışardan duyulmuyor, eller, ayaklar, ve bütün vucud heyecandan titremiyorsa, yapılmasının anlamı olmayan eylemdir. gel kız buraya.*
aşkı iliklere kadar hissetmektir.
(bkz: orçun)
Aşkın ilk adımıdır.