bugün

(bkz: sıcak su)

Edit:tövbe estağfurullah başlığa bak...
Kafayı başka tarafa çevirmek. Ama onlar da biraz toparlansa iyi olur.
Ohooo deyip ayırıp evlerine yollamak. Ayıp yahu her şeyin yeri var.
kamuya açık alanda icra ediyorlarsa, bol tuzlu çiğdem alıp izlenir.
görsel
Hangi yüzyılda yaşıyoruz ya iyice ölmüş insanlık.

Bi kova soğuk su atmak o kadar mı zor?
görsel
görsel
Taş atmak
Su dökmek
Bağırmak gibi şeylerdir.
Detaylı şekilde rahatsız olacakları ve bir zahmet ağızlarını birbirlerinin dalağından çıkarana kadar dik dik bakmak.
baltaynan kovalamak. evet. teşekkürler.
cevabı kemal kurdaş tarafından verilmiştir.

http://www.youtube.com/watch?v=ZTan-CHdZqs

"bakmasınlar dedim."
Ağızlarının ortasına ucan tekme atmak olabilir.
Kuşkusuz yanlarına gidip fazla öpücükleri olup olmadığını sormaktır.
Ula hani sosyal mesafe, hani temas.
Izlemek.
Sessizce geçip gidin tabikide keyiflerini bozmayın onlarda insan.
Hüngür hüngür ağlamak.
"pis sabıklar" diye bağırarak tükürüp kaçmaktır. olan var olmayan var milleti ne özendiriyorsunuz..
aradaki hava bosluklarını almak.

Magdeburg yarım küreleri.
görsel

derhal haset bakışlar derhal...
kardeşim, olan var olmayan var. fıristiyan mısınız nedir bu zulmünüz, biz yalnızlara, aşkını kaybetmişlere?

hemen şey diyorum, bu kız bu oğlanı hak etmiyo , şuna bak diyorum 1.60 ve 45 kilo erkek mi olur, iyi yere kapak atmış, bu kızı çok kandırırlar diyorum.

mutlu çift görünce çamur atacaksın kardeşim, başka çare yok...
ben geçen sene görmüştüm ama öyle aşkla, tutkuyla öpüşüyorlardı ki anlatamam. yol boyu bile öpüşmüşlerdi. hiç unutmam sanırım o günü. kız erkeğin kucağında oturuyordu. yolda durup durup öpüşüyorlardı.
Burası Seks mi lan diye bağırmak.
"savaşmayın sevişin" mottosunu benimsemiş olanlara tebessüm edilerek, mal mal bakmadan yola devam edilir.
çift görmeye başlamak. gözleri ovuşturmak.
geçen gün bir kafede otururken denk geldim. kahvenin dibinde soğuk kalmış o kısmı içip içmemeyi düşünürken yan masadaki çift masanın iki ucundan birbirlerine uzanıp öpüşmeye başladılar, midem kalktı, apar topar çıkıp gittim. 5 saniye sonra unuttuğum çakmağımı geri almaya döndüğümde bana bir bakış attılar ki sanki benim utanmam gerekiyormuş gibi hissettim.