bugün

Namus bekçiliği kostümü giyinmek.
Öpüşme şekline göre içimden geçenler değişir. Genelde anı değil maziyi düşünme eğilimine geçiyorum. Bazen yumruğumu sıkıyorum bazen iç geciyorum bazen hiç umursamıyorum. Bu durumun hayatımda birinin olup olmamasıyla hiç bir alakası yok.
hemen yanlarına giderek kibar bir şekilde, yaptıkları şeyin doğru olmadığını ve bencilce olduğunu söyledikten sonra grup yapmayı teklif etmelisiniz.
En doğru eylem bakmamak olarak görünüyor. Bu haldeki bu şuur halindeki bir insana gidip çocuklar etkilenir dikkat edin demek ile düzelecek bir durum yok.
Utanmak.

Ortalık yerde yapılacak şey değil bunlar fıtratıma ters.

Yapana da saygı duyarım.
inceden inceden rahatsız etmeden yol almak bu işin raconudur.
Olan var olmayan var. Yapmayın, yazıktır, ayıptır.
Seks mi lan burası.
Diye çemkirmek gerekir.
Bir şey demem.yaptiklari güzel bir şey,çok doğal çok normal.yalniz moralim bozuluyor 8 senedir sevgilim yok çok özledim öpüşmeyi.
eğer bir köşede, kimseye gösterme derdinde olmadan öpüşüyorlarsa sorun olmaz. ama kamuya açık alanda, dili, dudağı karıştırıp göstere göstere, izlete izlete öpüşüyorlarsa nazikçe ikaz etmekte fayda vardır. neticede birinin boğazına uzanan bir dili görmek insanların mecbur olduğu bir şey değildir.
Rahatsız etmeden yanlarından geçmek.
Hiçbir şey.
True:sert bir dille uyarırdım.
Bebek sahile gitmelerini tavsiye ederim.
ARKAMIZI DÖNUYORUZ GENÇLER.
Kafami baska yone ceviririm ki rahatsiz olmasinlar.
Yolunuza devam edin gençlerse.Büyüklerse de bilmiyorum.
kıskanmak.
Gayet normal, dövüşceklerine sevissinler.
illa birsey yapacaksan Bakma aminakoyayim.
kritik yapıp taktik vermek.
hemen ayrılıyorlar. yobazlar gibi yapmayın, dayağı yersiniz. gerçi yobazlar tek başınayken kimseye karışmaz. it sürüsü olarak dolaşırken karışırlar. sürünüzle beraber değilseniz karışmayın.
geçen gün bir kafede otururken denk geldim. kahvenin dibinde soğuk kalmış o kısmı içip içmemeyi düşünürken yan masadaki çift masanın iki ucundan birbirlerine uzanıp öpüşmeye başladılar, midem kalktı, apar topar çıkıp gittim. 5 saniye sonra unuttuğum çakmağımı geri almaya döndüğümde bana bir bakış attılar ki sanki benim utanmam gerekiyormuş gibi hissettim.
çift görmeye başlamak. gözleri ovuşturmak.
"savaşmayın sevişin" mottosunu benimsemiş olanlara tebessüm edilerek, mal mal bakmadan yola devam edilir.
Burası Seks mi lan diye bağırmak.
ben geçen sene görmüştüm ama öyle aşkla, tutkuyla öpüşüyorlardı ki anlatamam. yol boyu bile öpüşmüşlerdi. hiç unutmam sanırım o günü. kız erkeğin kucağında oturuyordu. yolda durup durup öpüşüyorlardı.