bugün

yaklaşık 20 yıl önce geleceğin mesleği seçilmiş ve hala bu ünvanını korumakta olan "şehir bölge planlama" bölümüdür.
(bkz: eşeği bağlasan mezun olur bölümleri)
herhalde gene bilgisayar mühendisliği derdim. bilgisayar, sizin parmaklarınızda bir boka yarıyorsa; sonsuzluktur.
azıcık adam akıllı kendini ifade edebilen birisi için halkla ilişkiler ve tanıtım, reklamcılık, organizasyon bölümleridir.
bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, bilgisayar programcısı, diş doktoru, hukuk, makina, elektronik, yeteneğin varsa resim müzik o. bana göre.
iletişim fakültesi bölümlerinin olmadığı kesin, mezun olunan alanlarda yapılan değerlendirmeye göre işsizliğin en fazla yaşandığı alan Gazetecilik. Bu alan, yüzde 22,1 lik işsizlik oranıyla mezun olunan alanlar arasında en yüksek işsizlik alanın da yer alıyor.
Harita mühendisliği.
(bkz: enerji sistemleri mühendisliği)
(bkz: tıp)
birinden duymuştum*.
grafik tasarım. zira, her zaman insan beynine ihtiyaç vardır. bunun için hayal gücünün iyi olması lazım. uçabildiğince uçmalısın ki, kimse seni tutamasın.
uluslararası ilişkiler degildir. net.
(bkz: okuyom ben ya)
Otopsidir açıkçası fakat göt yermi bilemem.
Jeoloji mühendisliği.
Sanat tarihi disarida kapis kapis gidiyor turkiyede defolu mal muamelesi goruyor yazik.
yoktur efendim. önü açık, kendisini geliştirmiş ve geliştirmeye açık, dürüst, kalifiye insan vardır.
(bkz: beton mühendisliği)
pilotaj, genetik mühendisliği, ve tabi hukuk ve tıp bölümleridir.
her sene değişir , aileler bu bölümleri bilir ve o bölümler asla gelişmez.
tamamen yanlış bir düşüncedir. siktir edin önü açık bölümleri, yeteneğiniz dahilindeki bölümleri sıralayın. aksi taktirde emeğiniz ve zamanınız çöpe gitmekle kalmaz bi de üstüne aç kalırsınız. adam ev çizemiyo mimarlık okuyo ilgisi yok sadece iyi para var diye gitmiş. kimi iki cümleyi yanyana dizemiyo hukuk yazmış, kimi matematikten nefret ediyo mühendisliğe gitmiş, kan görünce bayılıp tıp yazan arkadaşım var benim. kardeşinizi dinleyin, hangi konularda yetenek sahibisiniz bunu bulun öncelikle. liste yapın hayal kurun, hangi işleri yapabilirsiniz bunları bilin. kafanız ticarete basabilir paradan anlayan birisinizdir hiç çekinmeden işletme iktisat yazın, siyasetten anlıyosanız ve seviyosanız siyaset ya da uluslararası ilişkiler okuyun. teknoloji hastasıysanız yazılım mühendisliğine ya da bilgisayara gidin.

eloğlunun bi sözü var, der ki: the secret of life is not to do what you like bu to like what you do.
yani diyo ki: hayatın sırrı yaptığın işi sevmekte değil, sevdiğin işi yapmakta.
tabi ki işletme oğlum. kulak asmayın siz milletin dediğine. hele bir de anadolu üniversitesinde okuyorsanız mezun olduktan sonra kimse tutamaz sizi.
tarih, coğrafya, sanat tarihi, felsefe, edebiyat, urdu dili ve edebiyatı, maden mühendisliği,
mimar Sinan güzel sanatlar.

önü açık deniz manzaralı bir bölümdür.
bilgisayar üzerinde bölümler önü oldukça açıktır teknoloji geliştikçe gelişen bölümlerdir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar