bugün

küçük pipili yurdum erkeğinin kendini avutma cümleciği.
(bkz: neden olmasın)
bir de iki ihtimalin de olma olasılıgı vardır ki hem boy hem de işlev olarak sekil 1 a
vardır böyle özdeyişler...
(bkz: solaklar daha zeki olur)
(bkz: keller daha iyi sevişir)
(bkz: ayağa kocaman olanın şeyi de kocamandır)
kalem icin dogrudur mesela bu. tabi bi yere kadar. bi alt sinir vardir gene boy icin.
Telafi ve yadsımalarla dolu kamçılarımız arasında belki de en elle tutulur olanıdır.
Gerektiğinden küçük olmadığını bildiğimiz halde onu asla yeterli bulmayız
ve bunun verdiği hırs, bizi hemcinslerimizi ezecek konumlara taşır.
Ara sıra sağlıklı düşünsek bile, mukayese edecek; hezeyanlarımızı tekrar çağıracak örnekleri mutlaka bir yerden bulur ve devam ederiz hırslı hayatımıza.
Sağlıklı bir şey değildir ama boşverin; belki medeniyeti ilerleten de bu nevrozlar, yetersizlikler, sanrılardır...
(bkz: züğürt tesellisi)
- onemli olan boyu degil islevi
- abi biz penisten bahsetmiyoruz, ev eşyalarımızı taşıyacak kamyondan bahsediyoruz...
kadınların anlamını boyu değil de işlevini kavradıklarında anladıkları özlü sözümüz. tecrübe , ön sevişme , g noktası gibi gizli bakınızlar verilebilir ki netekim çoktan verdim bile. (bkz: anladın sen onu)
kısmen doğru bir önermedir.çünkü önemli olan boyu değil çapıdır.
bi mercedesle yolculuk yapmak vardır bir de doğan görünümlü şahinle ikisi de bir şekilde gidilecek yere götürür ancak konfor farklıdır her şeye rağmen
er kişilerden çok hatun kişilerin hakkında bir şey söylemesi gereken hadisedir zira giren çıkan onlaradır.
sözün erkekler tarafından söylendiğinde kompleksli olduğunun anlaşılmasına yol açan fakat bir kadın tarafından söyleniyorsa bu sözü söyleten erkeğin karizmasının tavan yaptığı cümle
+Haydar Hocam iyi akşamlar önemli olan işlevi değil mi?
-16 cm'den sonrası kadınlara acı hissettirir.
+Aha Nurten duydun mu bak ne dio hoca?
-Pardon?
+Yok size demedim hocam hanımla iddaa ettikte işlevi die.
-Kim kazandı?
+Küçük Hüsamettin.
erkek tarafından söylendiğinde kompleks yapılması ile kalmayan, kadın söylediği zamanda erkekliğin verdiği etki ile erkeğin iyi iş çıkardım demeyip, ama benimkinin küçük olduğunu iddia etti diyerek tekrar kompleks yaptığı laf.
bu sözü söyleyenlerin hepsinin ortak özelliği boyunun küçük olmasıdır. çünkü boyu büyük olan bu sözü söylemeye ihtiyaç duymaz. ancak bu sözün geçerli olmadığını söylemek zor değil zira ben bunca yıldır kullanıyorum iki işlevinden farklı bir işlev görmedim.
yalandır. boy her şeydir, işlev çift taraflı olarak da icra edilebilir. fakat fazla büyükse bezdirir hayattan soğutur. * *
(bkz: küçük tavuk herdem piliçtir)
neyin "önemli olan boyu değil işlevi"ne göre değişebilecek bir kelime grubudur.
boyu değil işlevi önemli.

pinokyo ms. 1560
işlevini adam gibi yerine getirebilmesi için yeterince boyunun olması gerekmiyor mu?
Bu lafa hiçbir zaman anlam verememişimdir zaten.

Örnek vermek gerekirse ellerini kullanmadan piyano çalabilmek veya masaya vurdumu ses getirmek için boyun önemi büyüktür. işlevsellik ise ancak bu sayede elde edilebilecek bir hadisedir.
karizman var mı varsa kaç cm deyimiyle çelişebilecek söz öbeği.
egoyu tatmin etmek için kurulan cümledir.propagandadır.ekseriyet küçük çüklülerin propagandasıdır.*
(bkz: neye göre kime göre)
(bkz: gidici başlık)*
zaten boydan ibarettir çap dediğin öle çok farketmez ki. bu yüzden önemli olan boyudur. ne çok uzun olmalı, ne de çok kısa.