bugün

akciğerini sağlam tutmaya çalışan, tebrik edilesi insandır. aynı zamanda bendir.
(bkz: ben 55 yaşındayım öyle bir şey görmedim)
sağlıklıdır, akıllıdır iyidir hoştur da bu insan aynı zamanda hiç kahveyle sigara içmemiş, hiç boğaza karşı sigara içmemiş, güzel bir yemekten sonra hiç sigara içmemiş, hiç okulda sigara içerken yakalanmanın zevkini çıkarmamış insandır.
Sigara içmeyen herhangi bir insandır. Zira bir defa içmiş olsa şu an tiryaki idi.
yüksek ihtimalle türk olmayan insandır!.
sigara icen bir insana en azindan saygu duymasi gerekir, tipki sigara icen bir insanin onda duymasi gerektigi gibi.
bravolar, tebrikler, konfetiler yağsın ona insanıdır! şu ana kadar içmediği gibi hiçbir zaman da içmemesi umut edilesidir!
hayatını kurtarmış insandır.
(bkz: cornelia)
(bkz: gerçekten bir kez bile denememiş mi)
(bkz: off ya nasıl olur)
(bkz: anneeee utandım ben bırakıyorum sigarayı)
ikinci sınıf vatandası olmayan nadir insanlardır.
özenilen insandır. kıskanıyorum böyle insanları.
+ hayatım boyunca hiç sigara içmedim... puro ister misiniz?
- dalga geçiyor sanırım.
sanıldığı kadar irade timsali olmayı gerektirmeyen hal.
(bkz: aklın yolu bir)
malesef içmese bile pasif içici olabiliyor.
hayatı boyunca nefsine engel olabilip ağzına hiç sigarayı koymamış kişidir. takdir edilesi bir insan olup olmadığı da tartışma konusudur.
eğer sevdiği insan sigara içiyorsa ya da sigara içen birisine gönlünü kaptırırsa baya zorlanacak olan ve o durumda sigaraya başlaması muhtemel olan insandır.****
her söylediğinde 'hiç mi ?' tepkisini alan insandır. ulan yalan mı söyleyeceğiz, içmedik diyoruz işte, töbe töbe..
dünya zevklerinden birini tatmadığı kesin olan insandır.
ilk sigarasını içtikten sonra ''abi ben bunun bu kadar güzel bir şey olduğunu bilseydim daha önceden başlardım'' cümlesini kurabilir.**
büyük bir zevkten mahrum kalan fakat sağlıklı olan insandır.

Not:başlık bende fena derecede sigara yakma isteği doğurdu, ohhh...
sigara içenlerle ayrı dünyaların insanlarıdır. birbirlerini anlamaları imkansızdır.
(bkz: cool adam)

örnek alın sefiller.
geçekten tadir edilesi ve çok akıllı bir insandır...
sigara içenleri anlamayacak ve durmadan eleştirecek insan.