bugün

ankaralı namık, halit akçatepe, ibrahim erkal, vatan şaşmaz, münir özkul (hadi amk).
egosu dışında bu dünyada hiç bir bok sahibi olamamış insan müsveddeleri.
(bkz: badem bıyıklı reis)
(bkz: ariel şaron)
En sevmediğim insan ölse bile üzülürüm. illa ki onun da sevenleri vardır. Hem ölüm apayrı bir olay böyle saçma şeylerle ölümü küçültmeyin. Sevin birbirinizi hayat kısa.
Bedenim olmus ruhum ayakta tutar beni.
(bkz: babam)

normalde hümanik bi yapım vardır her ölen için acı duyarım , ama bi buna üzülmedim, öldü gitti adam ya hu.
henüz ölmedi *
cemaat okullarında Çocuklara Tecavüz eden piçler.
henüz ölmediler.
halit akçatepe, vatan şaşmaz, ibrahim erkal gibi isimlerdir. evet, zerre üzmedi.
Aziz yıldırım, Tayyip Erdoğan, yıldırım demirören, şekip Mosturoğlu, Mahmut uslu, Mehmet Ali aydınlar.

Ölümüne Üzülmeyeceğim insanlar
Rte’dir.
ibrahim erkal, halit akçatepe, tarık akan, münir özkul, vatan şaşmaz gibi isimlerdir.
(bkz: kadir mısıroğlu)
(bkz: hasan karakaya)
(bkz: kemal unakıtan)
(bkz: berkin elvan)
(bkz: suruçta patlayan pkk yandaşları)
genel olarak vatana zarar veren yahut zararlı bir zihniyeti temsil eden kişilerin bütünü. (ister dinci, ister sola yatkın bir cenahta olsun farketmez..)
ve genel olarak ortalama bir insan ömründen çok çok fazla yıl devirmiş kimse için haddinden fazla üzülmem..
Umarım salih müslim ve köpekleri de bu listeye yakın zamanda girerler.
mesela, kenan evren.
Kamal sunal, münir özkul, kayahan gibi balonlardır.
(bkz: josef çugaşvili stalin)
ölüm haberini alırsam eğer, kivilive. evet.
henüz ölmemiş olanlardır.
taksi şöförleri
IT managerlar
web sitesi tasarımcıları
grafik tasarımcılar

bu it'ci ibneler ve web tasarımcıları yüzünden gittim bilişim sistemleri kursuna gidip it öğrendim bu yaştan sonra. şimdi grafik tasarım öğreneceğim bir de. yoksa öldüreceğim bunlar yüzünden hayatım kayacak.

tansiyon hastası oldum bu ibneler yüzünden. para veriyorum sidik zoruyla iş yapıyorlar. allah zannediyor ibneler kendilerini.

ulan kaç yaşımdan sonra öğrendim sizin yaptığınız sikindirik işleri, havanız kime götler.
Adolf Hitler,
Radovan Karadziç,
Slobodan Miloseviç,
cengiz Han(tarih bize yalan söylüyorsa günahını alıyor olabilirim),
saddam hüseyin...
Kivilive olacak.