bugün

"ben senin için yaşamayı göze almışım" diye devam eden kurtlar vadisi aforizması.
"ne bilim hemuga koyiim" seklinde cevalanabilecek absürd soru.
"gül sensin, ölüm de sana girsin" seklinde de cevaplanabilecek soru.
(bkz: polat alemdar)
gülüm sozu her nekadar abeslik katmıs olsa da totaline bakınca cok guzel olan soz.
öl o zaman yiyorsa şeklinde yanıt verilir, sözü söyleyenin kendini öldüremediği görülür. ayar yerini bulmuştur. benzer olarak şöyle bir konuşma da geçebilir:

>ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm ben se..
<öl o zaman polat
>ama ben seni seviy..

düzenleme: buradan çıkan ders; kurduğun karizma cümle kafana patlayabilir, yapamazsan.
hiper aforizma. yaşadığı hergün ölmek yerine, bir kere ölmekten vazgeçmiş bünyenin ağzından çıkan melodik soru cümlesi.
' lan lan dedigin nedir ki basbakan, ben senin icin anamı alıp gitmeyi göze almısım ' seklinde türevlenebilecek yakarıs.
Yasamak ölmekten daha zordur'uda bize anlatabilecek cümlelerden birisi...
Tam ahmet selçuk ilkan vari bir söz...
-olum olum dediğin nedirki gülüm?
-kızım mı diyim abiii?
-hay senle çıkanın...
(bkz: çaylak olmak dediğin nedir ki gülüm, ben senin için celebrityliği göze almışım.)
'olum olum olum olum ......' diye sayıklayan gül adındaki kızın annesinin, kızına sorduğu sorudur.
(bkz: bi siktir git) denilen diyalog başlangıç cümlesidir. "bana böyle kıroca iltifatlar etme" diye de devam eder.
Sana büyük bir sır söyleyeceğim
Kapat kapıları
Ölmek daha kolaydır sevmekten
Bundandır işte benim yaşamaya katlanmam
Sevgilim...

-Louis Aragon
yüzbinlerce kıroya ilham kaynağı olmuş efsane polat alemdar sözü.
offff beeee manyakk laff dedirten sozdur.
ölünüde s.kerim şeklinde tamamlamak isteyen tek yazar ben değilimdir umarım.*
ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm, sen öl ben senin acını da yaşarım.
Polat alemdarın ölmeyeceğini yıllar önce belirttiği sözdür. Biz anlayamamışız reyiz kusura bakma.
insan sadece bir kere ölür,dert etme.
Klişe sözlerin sensei'yi olmuş sözdür. Hatta daha üst kademelere, nirvanaya ulaşmış sözdür... (bkz: nirvanaya ulaşmak)
Nasihat istersen ölüm yeter.
Azrail gelince söylenecek ilk sözdür.

Not: göte de kaçabilir.
Bunu diyen adam 20 yılda sayısız kurşun yarası bıçak darbesi alarak hayata devam etti,sanırım bulunduğu ortama rpg bile atıldığı oldu.