bugün

(bkz: ölü sevicilik)
(bkz: nekrofil)
(bkz: ted bundy)
(bkz: nekrofili)
(bkz: dirisinden ne hayır gördük)
(bkz: nefes almasın yeter)
ilk 6 saatin hakkı olduğunu bilen kişidir. çorap kokuludur.
türkiye de darbe yapamadığı için mısır lı sisi nin kara sikyle gerdeğe giren çapulcuların argümanıdır.
mursi sevdalılarıdır.
cadde mezarlığından ölü çıkarmaktır.
Bazı insanların somadakiler için yas tutanlara verdikleri ad. Yazıklar olsun size.
(#23811840) (#23811846) siz olayı çok yanlış anlamışsınız ya da o bahsettikleriniz. ölü sevicilik ölüyle cinsel ilişkide bulunma eylemine denir.
ciddi ciddi kafalar karismis. ölü sevicilik cinsel bir rahatsizliktir. bunun gundemle alakası yok.
nekrofil olan kişidir .
ölülere karşı cinsel istek duyan kişilere verilen isimdir.
yillar once okudugumda beni dehset korkutan sapiktir.

amk o ne oyle. oluyle... tovbeler olsun. sapikligin dibi yok ki!

ve isin korkunc tarafi, bu yaratiklar toplumda gayet normal bireyler gibi yasamlarina devam ediyorlar.

dikkat edin, sapiklar kotu giyimli yahut kotu gorunumlu olmazlar genelde. akla gelmeyecek insanlar sapik cikar.
ateyiz gibin bi şeydir işte. yok la. şaka bi yana geçmişten günümüze toplumlar arasında tam olarak nekrofili olarak adlandırılmasa da yaygındır. antik yunanda güzel kadın cesetlerinin günlerce tapınaklarda bekletilmesi geçmişe, geçenlerde (yaklaşık 1-2 yıl olmuş olabilir araştırıp bulabilirsiniz.) mısırda erkeklerin ölen kadınlarıyla belli bir süre cinsel ilişkiye girebilme yasa tasarısının gündeme gelmesi ise günümüze örnek verilebilir. bu örneklerden hareketle; asıl korkmamız gerekenlerin nekrofil olduğunun bilincinde olanlar değil, sayıları çok ama çok daha fazla olan bilinçsiz nekrofil insanlar olduğunu düşünüyorum.
Korkunç bir yaratık.

Böyle birisini gördüm bir kez. Askerde.

Yüzü şeytanın ifadesi.

Saçları kırmızıya yakın, gözleri sarı. Yüzü sivri bir adamdı.
(bkz: nekrofili).
Kibarcası nekrofili, halk dilindeki karşılığı orospu çocuğu.
ölülere hallenen, anası s.kilesice orospu evlatlarıdır. Evet.
Zombi bile zikmek daha iyi lan, en azından zombi hareket ediyor.
Gerek siyasal islamcıların, gerek solcular ve kürtçülerin ölümler üzerinden yaptıkları istismar buna güzel bir örnektir, aslında ölümlere üzüldükleri de yoktur.
canlısıyla sevişemediği içindir herhalde. ölü nasıl olsa karşı çıkmaz sekse.