bugün

daha fazla içer daha fazla hayal edersin.

içtiğim şaraptı hayalin.
Eğer başta çok sevilip sonradan böyle sevilmiyorsanız lanet bir durumdur bu. tam anlamıyla hayatınızın ortasına sıçılmıştır ve siz kendı başınıza bunu aşmak zorundasınızdır.Çok zordur bu da. sizin açınızdan değişen bir sey yok siz başta da sever ve özlersiniz şimdi de ama karşı taraf coktan başka semalara dalmıştır.
Kötü bir durumdur, işin sonu Halil Sezai dinlemeye kadar gidebilir. sakattır.
ben safım demek.
Sezen aksu açıp dinlenmesi gerekir. Bu sırada yanaklarınızdan süzülen yaşlar umrunuzda olmaz. Daha beteriyse özlediğiniz insan özlediğinizi bilmez. ahh ah....
içinde bulunulan kelimelere dökülmüş halidir. yarı kızgın, yarı küskün aynen devam edilir.
adaletsizliktir.

adaletsizliğin en büyüğüdür hemde. sen tüm hücrelerinle özlersin, seversin, tüm bedenin onun ismini sayıklar. karnın ağrır, ateş basar vücuduna onu düşündükçe. ellerin buz gibi olur, nefes alamazsın. ama onun kafasının içinde bambaşka şeyler vardır belki. başka insanlar, başka aşklar.

adaletsizliğin en büyüğüdür. ben onu seviyorsam, o da beni sevmeli.
çok özleyip aldatılmaktan yine hallicedir.
bunu bilmek, öğrenmek ve bir şey yapamayacak konumda olmak ise adeletsizliğin en büyüğü yine de değildir.
orta sıralar da bi yer bulur kendine sanırım.
Bir umutla bekledikten sonra birinin gelip çimene basar gibi umudunu ezmesi.
son 1.5 aydır her allahın günü kalbimin sıkışmasına, kendimi yiyip bitirmeme,günlerimin mahvolmasına sebep olan durum. bu durumlara düşecek erkek miydim ben sözlük? çok aşık olduk ne yapalım... karşıma biri çıkana kadar da böyle gidecek muhtemelen. gerçekten seveceğim birini bulmam lazım ama ne zaman?
çok özlemek üstelik sevildiğini de bilmek ama yine de bir arada olamamaktan bin kat daha iyidir. bir an gelir kabullenir yoluna devam edebilirsin o zaman.
(bkz: bir kulunu çok sevmek o onu hiç sevmemek)*
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
(bkz: hiç mi özlemiyorsun)
(bkz: hiç mi sevmedin)
(#10869680)
şahsımı tasvir edendir. ne de güzel etmiştir.
iştr bu bir ruhun içine doğru göçmesidir.
havanın bilmem kac derece soğuk oldugu bi anda dahi, kanter içinde uyanmanıza sebep olur..
onu sevmek için onun seni sevmesine gerek yoktur, bu ben merkezci zihniyetten kurtulduğun vakit üzülmediğini göreceksin, ha seni mutlu eden şey sevmek değil de karşı tarafın seni sevmesi ise bak işte o ısmarlama olmaz..
tipsiz erkeklerin icine sikca dustugu durumdur. Turkiye ortaminda sari sacli ve yesil gozlu bir erkek iseniz boyle duruma fazla dusmuyorsunuz.
kavuşamadıkça özlem duymak sevmediğini bildikçe aşık olmak.
sado mazo eylemidir. efenim eskiler derki; gelene kapı gidene sapı.
boşverilesidir, önümüzde mis gibi bir yaşam var ( temenni ) akışına bırakılasıdır.
(bkz: soguma sebebi)
seni özlemeyen birni sevmektir.
Bir insana beslediğiniz duygulardır. Bu duygular nankördür efenim. beslersiniz gözünüzü oyarlar. Aşırı duygusal dönemler de size insanlığınızı unuttur. Adeta mal gibi yaşarsınız. umarım atlatırsınız. Çünkü gerçekler daha acıdır. Bazen tatlıdır. Ben tatlı olmasını isterim herkes için. *
acıdır, insanın içini acıtır, insanın kendini hayattan soyutlamasına nedendir.